1 : 0
Espanyol BarcelonaEspanyol Barcelona
dogrywka 1. połowa1 : 0
20:57

Atletico zasłużenie wygrało to spotkanie, goście przez 90 minut nie potrafili zagrozić bramce gospodarzy. Los Indios wygrywają 13 spotkanie na własnym boisku. Za uwagę i wspólnie spędzony czas dziękuję Państwu Marcel Olczyk. Zapraszam również na relację derbów andaluzji, która właśnie się zaczyna na naszej stronie.

95'

Spalony po wrzutce w pole karne, bramkarz wykopuje i sędzia kończy mecz.

93'

Bezradny Victor Sanchez faulował Falcao.

91'

O 4 minuty przedłuża to spotkanie sędzia.

91'

Godin popłenia błąd w polu karnym ale dobrze asekurował Miranda i uratował sytuację, a nie wiele brakowało aby napastnik znalazł się sam na sam z bramkarzem gospodarzy.

89'

Falcao wyprzeda obrońców i próbuje lobować bramkarza ale Casilla był przygotowany do wyskoku i bez problemów łapie strzał.

88'

Colotto próbował strzelać ale piłka mu skiskowala.

88'

Na boisku Costę zastępuje Raul Garcia, świetny mecz w wykonaniu tego zawodnika.

86'

Dorzucał z rożnego Petrov ale za płytko.

84'

Rodriguez miał świetną sytuację do oddania strzału, lecz za długo zwlekał i wślizgiem zablokował go jeden z obrońców.

83'

Szybkie rozegranie piłkię między 4 zawodnikami: Garcia, Petrov, Longo, Stuani, ale w tym wszystkim połapał się bramkarz i nic z tego nie wyszło.

83'

Próba strzału na bramkę Atletico, ale pewnie łapie bramkarz.

81'

Rodriguez wchodzi na boisko.

81'

Petrov uderza na bramkę gospodarzy ale piłka trafia w boczną siatkę.

80'

Teraz świetną szansę miał Falcao, wybiegł sam na sam z bramkarzem, ale górą w tym pojedynku Casilla !

57'

Niezapisała się wcześniej jedna z kartek dla zawodników Espanyolu, ukarany w 57 minucie był Colotto.

78'

Teraz Longo dostaje kartkę za faul na wychodzącym z atakiem napastniku.

78'

Piłkę stracił Costa, ale Espanyol nie zrobił nic z piłką co mogłoby zagrozić gospodarzom.

77'

Atletico spokojnie rozgrywa pod polem karnym przeciwnika.

77'

Dobra szansa Suareza którego wypuścił przed obrońców kolega, ale pierwszy do piłki dopadł Casilla.

75'

Teraz zagranie do Longo ale piłka za mocna i nie zdążył do niej dobiec.

73'

Teraz piłka wrzucona w pole karne gości, ale wyłapuje Casilla.

72'

Petrov dośrodkowywał w pole karne ale spoza linii bocznej.

69'

Pierwsza zmiana w drużynie gospodarzy.

65'

Druga zmiana w tym meczu

65'

Gdyby piłka była troszkę wolniejsza zakończyło by się to bramką.

65'

Podanie Costy na czystą pozycję do Falcao ale nie w tempo i piłka przechodzi kilkadziesiąt centymetrów od napastnika, ten podaje jeszcze do Turana ale broni Casilla.

62'

Próba strzału z daleka Sergio Garcii, ale wysoko nad poprzeczką.

61'

Turan uderza w twarz Diego Colotto i mamy znów rzut wolny.

60'

Espanyol gra w przewadze ale nie widać tego w grze, nie mogą sforsować obrony Atletico.

58'

Teraz dużo gry w środku pola zawodników Espanyolu, rozgrywają piłkę powoli między liniami.

56'

Turan otrzymuje żólty kartonik od sędziego.

55'

Dobrą szansę miał napastnik Espanyolu po przerzuceniu obrońców Atletico przez Garcię, jednak nie zdążył do piłki, która po chwili wylądowała w rękawicach bramkarza.

55'

Juanfran poradził sobie z dwoma przeciwnikami i wybiegł do akcji, podał do Turana ten wrzuca do Falcao, lecz ten nie strzela bramki i swoją szansę dostaje Tiago, jednak jemu też nie udaje się strzelić bramki.

53'

Falcao do Thiago ten wysuwa Costcie, ale ten ostatni za daleko wysuwa sobie piłkę i Casilla wyskakuje mu pod nogi i wyłapuje piłkę.

51'

Znów rozegranie piłki między Costą a Falcao, ten pierwszy otrzymał piłkę i chciał jeszcze odegrać do kolegi z drużyny ale został zablokowany.

50'

Pierwsza zmiana w meczu, trener Espanyolu postawił na atak.

50'

Dwa dośrodkowania w pole karne Atletico, ale obie piłki wykopane przez obrońców.

48'

Víctor Sanchez poraz kolejny faulował Turana.

47'

Koke faulował w środku boiska, teraz rozpoczną goście.

47'

Dośrodkowanie w pole karne, ale górą Casilla.

46'

Turan faulowany w okolicach 30 metra.

45'

Obie drużyny już na boisku, zaczynamy drugą połowę.

19:59

Cichym bohaterem pierwszej połowy jest Diego Costa, który raz po raz męczył swoimi sprintami obrońców Espanyolu, a na dodatek dał się sfaulować w polu karnym co zaowocowało bramką dla jego drużyny. Obok Falcao jeden z najlepszych graczy na boisku w pierwszej połowie.

19:52

Zasłużenie prowadzi Atletico, które dużo częściej było przy piłce i oddało więcej strzałów na bramkę rywali. Wynik spotkania może jeszcze odwrócić druga żółta a w konsekwencji czerwona kartka dla Gabiego, gdyż teraz całą drugą połowę gospodarze będą musieli zagrać w osłabieniu.

49'

Sędzia odgwizduje koniec pierwszej połowy.

49'

No to teraz sobie nagrabił Gabi, sfaulował przeciwnika, a że miał już jedną żółtą kartkę zostaje wyrzucony z boiska.

48'

Juanfran i Koke pograli na skrzydle, ale piłka przypadkowo odbita od jednego z rywali wpada w pole karne gdzie łapie ją Casilla.

47'

Falcao do Costy, ten dośrodkował do Turana ale zawodnik był na pozycji spalonej.

45'

Cztery minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy.

45'

Filipe Luis dobrze wybiegł i próbował dośrodkować, ale został zablokowany, bedzie rzut rożny.

44'

Koke zgubił piłkę ale przejął ją Falcao i połasił się na kolejną bramkę próbując oddać strzał, lecz trafił w sam środek bramki i piłkę spokojnie złapał Casilla.

42'

Juanfran dorzucał w pole karne, ale nikt nie dosięgnął do piłki i wyleciała poza boisko.

42'

Miranda zagrywa do Simao Sabrosa, ten przewraca się w polu karnym ale nie był faulowany i rozpocznie drużyna Atletico.

41'

Christian Stuani wbiegał w pole karne i miał dobrą sytuację do strzelenia bramki ale faulował Filipe Luisa.

40'

Teraz dobre wyjście Kiko Casilla ratuje drużynę, niewiele brakowało aby Atletico poszło za ciosem.

39'

Falcao wykonawcą rzutu karnego i może sobie zapisać 21 trafienie na swoje konto.

39'

Zagranie do Diego Costy, a ten faulowany w polu karnym przez Hectora Moreno i mamy rzut karny

36'

Zawodnik Espanyolu również ukarany za to niesportowe starcie na boisku.

36'

Kartka za złe zachowanie po faulu

35'

Faul za wejście w nogi zawodnika Espanyolu.

35'

Cytując polską przyśpiewkę stadionową: "Ura, ura, ura, awantura !". Na boisku starły się obie ekipy po faulu jednego z graczy Atletico.

33'

Rzut wolny w okolicach 30 metrów dla Los Indios, dopada do niej Miranda, ale znajdowal się na pozycji spalonej.

32'

Teraz dużo zamieszania w grze, piłkę przejmuje jedna drużyna po to by kilka metrów dalej ją stracić.

30'

Víctor Sanchez teraz faulował w pobliżu środka boiska i rozpocznie ekipa z Vicente Calderon.

29'

Dopiero teraz następuje wznowienie gry.

29'

Bramkarz Atletico jest pod opieką medyków na murawie, którzy szyją rozcięcie

27'

Kiko Casilla dość mocno krwawi, rozcięcie wargi wydaje się poważne.

25'

Dobra wrzutka w pole karne, w powietrzu starli się Falcao i Kiko Casilla, teraz obaj leżą na murawie więc mamy przerwę w grze.

24'

Teraz rękami w walce bark w bark pomógł sobie Filipe Luis i mamy faul dla gości.

23'

Garcia dostał dośrodkowanie w pole karne, ale nieopanował piłki.

22'

Wrzutka w pole karne, ale górą Kiko Casilla.

21'

Falcao miał dobrą sytuację ale się poślizgnął na murawie.

20'

Wydawało się że zawodnik Atletico wycięty w polu karnym, ale blisko zdarzenia był sędzia i nieodgwizdał rzutu karnego. Decyzja wydaje się być kontrowersyjną.

18'

Szybkie rozpoczęcie z autu, mocny strzał Javi Lopez, ale niecelny i rozpoczną gospodarze.

17'

Godin naciskany przez Garcie wykopał piłkę na aut na wysokości pola karnego.

16'

Mam wrażenie że goście nie skończą dzisiaj meczu w komplecie, liczna ilość fauli może przyczynić się do opuszczenia boiska przez jednego z zawodników.

16'

Mimo niewielkiej odległości od bramki zawodnikom Los Indios nie udało się wpakować piłki do bramki gości. Rozpocznie Casilla.

15'

Kiko Casilla wybiegł na pełnej prędkości do piłki i sfaulował Costę metr przed polem karnym.

14'

Teraz faulowany w okolicach środka boiska Joan Verdu, rozpoczną goście.

13'

Filipe Luis dośrodkowywał mocno po ziemi wzdłuż pola karnego ale obrońcy wybili za nim któryś z kolegów Luisa przeciął to podanie.

12'

Teraz Gabi próbował strzelać a niewiele brakowało a wyszłaby z tego asysta, niewiele brakło aby jego kolega z drużyny dobiegł do piłki wystrzelonej w kierunku bramki.

11'

Filipe Luis założył siatkę obrońcy i wbiegł niepilnowany w pole karne, tam został przewrócony przez przeciwnika ale gwizdek sędziego milczy.

9'

Teraz Juan Forlin znów faulował Costę, tym razem w pobliżu 20 metra od bramki i będzie rzut wolny. Z rzutu wolnego dość zaskakująco dośrodkowywali gospodarze ale nic z tego nie wyszło.

7'

Teraz Falcao nadział się na Diego Colotto i faul dla gospodarzy.

7'

Pierwsza kartka w tym spotkaniu, Forlin zatrzymał nieprzepisowo pędzącego Costę za co ujrzał żółty kartonik.

5'

Atletico rozpoczynało pod polem karnym rywali wyrzutem z autu, ale nie dokońca zrozumieli się zawodnicy Los Indios i piłka znalazła się poza linią boiska.

4'

Juanfran wybiegał z kontrą, ale jeden z zawodników Espanyolu wbiegł przed niego i dał się sfaulować, rozpoczną goście.

3'

Simao Sabrosa po sprytnym rozegraniu wolnego oddaje strzał na bramkę, ale trafia w zawodnika z muru.

2'

Pierwszy faul w meczu, a poszkodowanym Joan Verdu na połowie gospodarzy.

1'

Rozpoczynamy pierwsze dzisiejsze spotkanie La Liga. Sędzia rozpoczyna mecz.

18:59

Na stadionie rozbrzmiewa hymn godpodarzy.

18:58

Obie ekipy wchodzą na murawę zaraz za sędziami prowadzącymi dzisiejsze spotkanie.

18:58

Zespoły czekają już w tunelu na wejście na murawę.

18:54

Jednak goście dzisiejszego spotkania ostatnio potrafili wydrzeć cenne punkty ekipą takim jak Real Madryt czy Sevilla.

18:48

Faworytem spotkania wydaje się być Atletico które w tym roku meczu na własnym stadionie jeszcze nie przegrało i jest vice-liderem tabeli.