menu

Transfery. Grzegorz Krychowiak odszedł z WBA. Dla kogo zagra w przyszłym sezonie?

14 maja 2018, 12:15 | JCZ

Liga angielska. Grzegorz Krychowiak odszedł z West Bromwich Albion. Jego wypożyczenie z Paris Saint-Germain dobiegło bowiem końca. Polak na pewno nie pomoże więc w powrocie do Premier League. A czy zostanie w macierzystym klubie?

Grzegorz Krychowiak
Grzegorz Krychowiak
fot. Fot. Tomasz Holod / Polska Press

- To był mój ostatni mecz. Chciałbym podziękować kibicom, pracownikom klubu i piłkarzom za sezon (...) Grać dla WBA to był honor i przyjemność. Mam nadzieję, że powrócicie do Premier League za rok, bo tutaj jest wasze miejsce - napisał Polak na Twitterze po ostatnim spotkaniu z Crystal Palace (0:2). Jego zespół zajął ostatnie miejsce i tak jak Swansea czy Stoke spadł do Championship.

Krychowiak dla WBA rozegrał 26 meczów w Premier League (1580 minut). Nie zdobył bramki, ale zanotował za to dwie asysty. Zasłynął głównie z afery z byłym już trenerem Alanem Pardew, któremu nie podał ręki po zejściu z boiska, za co otrzymał 100 tys. funtów kary.

28-latka łączy wciąż umowa z PSG, która wygaśnie dopiero w połowie 2021 roku. Na razie nie wiadomo jednak czy do nowego sezonu Krychowiak przystąpi jako zawodnik tego zespołu, czy jednak zostanie ponownie wypożyczony albo nawet sprzedany. Przypomnijmy, że Francuzi zapłacili za niego Sevilli przeszło 27 mln euro.

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje

Gruz, brud i wysłużone trybuny. Najgorsze stadiony w Polsce [TOP 10]


Polecamy