menu

Transfery. Raz, dwa, trzy? Mało. Obrońca Montpellier zagra w Legii. W poniedziałek testy medyczne

6 stycznia, 13:09 | JCZ

Lotto Ekstraklasa. W niedzielę Legia Warszawa odbędzie pierwszy trening w tym roku, a w środę rozpocznie zgrupowanie na Florydzie. Do tego czasu prawdopodobnie uda się sfinalizować wszystkie transfery. Trzech nowych zawodników już podpisało umowy, czwarty jest o krok. Mowa o stoperze z Francji - Williamie Remy.

William Remy
fot. Montpellier

fot.
1 / 2

To francuski dziennik L'Equipe jako pierwszy informował na swojej stronie, że Remy może zostać zawodnikiem Legii. Te informacje znalazły potwierdzenie w polskich źródłach. Gracz Montpellier przyleciał już do Warszawy, w poniedziałek ma przejść testy medyczne, a po nich złożyć podpis pod trzyletnim kontraktem. Będzie trzeba za niego zapłacić.

Remy w kwietniu skończy 27 lat. Jesienią grał tylko w rezerwach Montpellier, ponieważ nie zgodził się na nową umowę. W zeszłym sezonie Ligue 1 dane mu było wystąpić 15 razy. Zapisał jedną asystę i obejrzał po jednej żółtej oraz czerwonej kartce. W Legii albo zastąpi Michała Pazdana (oferta z Girondins Bordeaux), albo utworzy z nim duet stoperów.

William Remy przyleciał do Warszawy. Po pozytywnym zaliczeniu testów medycznych, ma podpisać kontrakt z Legią! Więcej: https://t.co/QvPwt8GQRpfot. @mat_kostrzewa pic.twitter.com/jpVjcW4C3N— Legia Warszawa (@LegiaWarszawa) 6 stycznia 2018

Dzisiaj do Warszawy przyleci William Remy, środkowy obrońca. Wielu kibiców zastanawiało się tutaj, kim on dokładnie jest... postarałem się go w skrócie wam przedstawić. Moje przeczucia? Pozytywne. Dzięki za pomoc @luki_071. pic.twitter.com/wPbrETtVRQ— Bartkovy (@bartkovy_01) 5 stycznia 2018

Transfery do klubu oznaczają także pożegnania. Bliski odejścia jest Łukasz Moneta, który ma zostać wypożyczony do Zagłębia Lubin. Być może w Arce Gdynia znajdzie się Michał Kopczyński. Nie wiadomo jaki los spotka Dominika Nagy'a oraz Armando Sadiku. Do angielskiego Northampton Town został już wypożyczony Hildeberto.

Ruchy transferowe w Legii Warszawa:


Przyszli: Eduardo (wolny transfer), Domagoj Antolić (transfer definitywny, Dinamo Zagrzeb), Marko Vesović (transfer definitywny, HNK Rijeka).
Odeszli: Guilherme (koniec kontraktu, Benevento), Hildeberto (wypożyczenie, Northampton Town FC).

Raz, dwa, trzy... Mało! pic.twitter.com/FFVSJf2JQY— Legia Warszawa (@LegiaWarszawa) 5 stycznia 2018

TRANSFERY w GOL24


Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje

Sześć typów kibica. Którym jesteś ty?

Pod Ostrzałem GOL24


WIĘCEJ odcinków Pod Ostrzałem GOL24;nf


Polecamy