Niedziela, 11 września 2016, godz. 17:00
Swansea CitySwansea City
2 : 2
Chelsea LondynChelsea Londyn
95'

KONIEC MECZU! 2:2 i obie drużyny po bardzo zaciętym meczu muszą podzielić się punktami.

92'

Żółta kartka dla Terry'ego za faul na rywalu.

90'

Sędzia dolicza 4 minuty.

89'

Żółta kartka dla Hazarda za faul taktyczny. Gdyby nie było tam Belga wynik mógłby ulec zmianie.

88'

Ostatnia zmiana w Chelsea. Schodzi Oscar, a wchodzi Batshuayi.

88'

W Swansea wejdzie Rangel za Gigurdssona.

87'

Dobre wejście na pole karne Hazarda, mija rywala, strzela, ale piłka odbija się od gracza Swansea.

85'

Chelsea znowu w natarciu. Kolejna świetna interwencja Fabiańskiego po mocnym strzale Costy!

81'

CO ZA BRAMKA! COSTA I JEST 2:2! Ivanović z bliskiej odległości uderzał, następnie piłka odbiła się od Noughtona i poszybowała do góry, a stamtąd przewrotką wbił gola Diego Costa!

80'

Hazard posłał spadającą piłkę na pole karne, lekko trącił ją Oscar, ale futbolówka przeleciała minimalnie nad poprzeczką.

77'

...a za Williana na boisku pojawi się Moses.

77'

Podwójna zmiana w Chelsea. Fabregas wejdzie za Maticia...

76'

Niezła akcja Chelsea. Dośrodkowywał Hazard, ale pojedynek z Noughtonem przegrał Costa.

74'

Oscar otrzymuje piłkę przed polem karnym, strzela, ale zostaje zblokowany przez rywala.

74'

Obecnie lekki zastój w grze. Chelsea próbuje się przebić przez obronę, ale idzie im to zdecydowanie gorzej niż w pierwszej połowie.

66'

Strzał Hazarda, ale Fabiański znowu wyciągnął się jak struna i wybija futbolówkę!

65'

Chelsea przed szansą! Wychodzi Fabiański wybija piłkę spod nóg Hazarda, później Costy i nie było mowy o faulu!

62'

GOOOL!!! LEROY FER!!! Ależ błąd obrony Chelsea i w dwie minuty na Liberty Stadium jest 2:1.

59'

GOL!!! Sigurdsson wykorzystuje rzut karny i na tablicy wyników 1:1!

58'

...i żółta kartka dla Belga.

58'

Rzut karny dla Swansea!!! Courtois fauluje Sigurdssona!

54'

Hazard ładnie poszedł skrzydłem, zagrał do środka w pole karne, ale żaden z jego kolegów nie zmienili kierunku piłki i akcja zakończyła się niepowodzeniem.

52'

Piłka spada pod nogi Sigurdssona w okolicy pola karnego, Islandczyk oddaje strzał, ale nabił tylko jednego z zawodników Chelsea.

51'

Costa już powrócił na murawę.

50'

DIego Costa w dalszym ciągu leży na murawie i zaraz powinien zejść poza linię boiska.

49'

Żółta kartka dla Amata za faul na Coscie.

49'

Willian strzela technicznie z przed pola karnego. Piłka zmierzała poza bramkę i próbował ją sięgnąć Hazard, ale zabrakło kilku centymetrów Belgowi.

47'

Diego Costa oddaje strzał z biegu zza pola karnego, ale zablokowany został reprezentant Hiszpanii.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Od środka zaczęli gracze Chelsea.

45'

Koniec pierwszej połowy. Chelsea zdecydowanie przeważała w tej połowie, ale Swansea powoli otrząsa się po stracie bramki i druga połowa zapowiada się niezmiernie ciekawie. Już za kilka minut druga część meczu.

45'

Sędzia dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu gry.

43'

Terry stał przed szansą na podwyższenie wyniku i nie trafił na prawie pustą bramkę!

42'

Fernandez tym razem podciął Costę i sędzia wyciąga żółty kartonik.

42'

Zmiana w Swansea. Barrow wchodzi za Taylora.

41'

Costa faulował i otrzymuje żółtą kartkę.

41'

Sigurdsson posłał teraz niesamowicie mocny strzał zza pola karnego, ale piłka poszybowała metr nad poprzeczką.

40'

Kontra Swansea! piłkarze poszli szybko po nieudanej akcji Chelsea w przeciwnym kierunku, ale ostatecznie Sigurdsson niedokładnie zagrywał do środka.

37'

Llorente posyła niebezpieczne dośrodkowanie na pole karne Chelsea, ale goście wybijają piłkę.

33'

Matić zagrał do Azpilicuety, który skrzydłem przemieścił się w okolice pola karnego i z bardzo ostrego kąta oddał strzał, ale to nie zaskoczyło Fabiańskiego.

29'

Sigurdsson próbował strzału zza pola karnego, ale zablokowane to uderzenie Islandczyka.

26'

Fer ostro faulował Costę i za to zagranie otrzymuje żółtą kartkę.

22'

Hazard tym razem zagrywał do Oscara przed pole karne, ten oddał strzał, ale piłka odbija się od jednego z zawodników gospodarzy.

21'

Ależ poszedł jak rakieta Eden Hazard! Belg ominął kilku rywali i oddał strzał z ostrego kąta, ale Fabiański broni ten strzał!

18'

Oscar zagrał do niepilnowanego Costy w okolicy pola karnego, który posłał mocny strzał przy słupku i na Liberty Stadium prowadzenie obejmuje Chelsea.

18'

DIEGO COSTA!!! GOOOL!!! 0:1

15'

Ki poszedł na przebój, ograł Azpilicuete, ale ostatecznie obrońca Chelsea faulował Koreańczyka.

11'

Teraz skrzydłem poszedł Willian, zszedł do środka, oddał strzał z którego mogła być niezła asysta, ale bramkarz gospodarzy zagarnął piłkę i udaremnił ten atak.

9'

Willian posyła niezłe dośrodkowanie na pole karne z rzutu wolnego, Ivanović trąca tę piłkę, ale zbyt niedokładnie i od bramki rozpocznie Fabiański.

6'

Willian oddaje strzał z ostrego kąta na bramkę Swans, ale dobrą interwencją popisał się teraz Łukasz Fabiański!

5'

Piłkarze Łabędzi próbowali dośrodkowania, ale ostatecznie dobrze zachował się Azpilicueta, który był na posterunku i wybił piłkę.

2'

Chelsea od początku poszła do przodu. Środkiem rozpoczął akcję Diego Costa, który podał na skrzydło do Hazarda, ale ostatecznie piłkarz gości był na spalonym.

1'

POCZĄTEK MECZU. Ze środka boiska zaczęli piłkarze gospodarzy!

16:59

Piłkarze obu drużyn są już na murawie i za moment zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra.

16:47

16:43

Ławki rezerwowych

Swansea: Nordfelt, Rangel, Van der Hoorn, Fulton, Britton, Montero, Barrow.

Chelsea: Begovic, David Luiz, Alonso, Fabregas, Moses, Pedro, Batshuayi.

16:40

Już za 20 minut rozpocznie się mecz pomiędzy Swansea City i Chelsea. W drużynie gospodarzy między słupkami będzie stał Łukasz Fabiański, który do tej pory w obecnym sezonie radzi sobie całkiem nieźle. Oby pokazał się w dzisiejszym spotkaniu z jak najlepszej strony. Zapraszamy do śledzenia relacji!