Niedziela, 18 września 2016, godz. 15:15
Southamptonsouthampton
1 : 0
Swansea CitySwansea City
94'

KONIEC MECZU. Zasłużone 1:0 dla Southampton i to gracze z St Mery's Stadium zdobywają 3 punkty. Szkoda trochę Łukasz Fabiańskiego. bo na prawdę robił co mógł i można powiedzieć, że zminimalizował tę porażkę do minimum.

92'

Nie widać zbytnio chęci zaryzykowania ze strony Swansea. 2 minuty do końca i może w tych ostatnich sekundach gracze Swansea bardziej zdecydowanie spróbują wyrównać.

90'

4 minuty dolicza arbiter do końca tego spotkania.

89'

Żółta kartka dla Noughtona za faul na Hojbjergu.

86'

Sigurdsson oddał groźny strzał, ale ciut za lekko i wybija Forster!

82'

Zmiana też w Swansea. Wejdzie Borja Baston za Jacka Corka.

82'

Zmiana w Southampton. Martina wejdzie za Tadicia.

79'

Tadić dośrodkowuje z rzutu rożnego, ale obrońcy Swansea wybijają w ostatnim momencie piłkę i oddalają zagrożenie

74'

Montero teraz poszedł na przebój. Przedostał się w pole karne gospodarzy, ale w ostatniej chwili został powstrzymany.

71'

Barrow oddaje mocny strzał z ostrego kąta, ale broni Forster.

68'

Tadić ze skrzydła podaje do Austina, ale Fabiański pewnie broni ten strzał.

66'

A tymczasem zmiana w Swansea. Zejdzie Ki, a na murawie pojawi się Montero.

64'

GOOOL!!! Charlie Austin! 1:0. Piłka spadła pod nogi Anglika po dośrodkowaniu i tym razem już pewnie i mocno uderzył kierując futbolówkę do siatki.

61'

Austin blisko zdobycia gola po podaniu ze skrzydła, ale nadal 0:0! Piłka odbiła się od poprzeczki i pleców Fabiańskiego i wyszła poza linię no i o dużym szczęściu mogą mówić teraz goście

58'

Redmond otrzymał podanie przed polem karnym, zdecydował się na uderzyć, ale kolejny raz bez precyzji i nad bramką.

56'

Ależ wejście miałby Austin gdyby doszedł do piłki po dośrodkowaniu. Zabrakło centymetrów.

55'

...zejdzie Clasie, a za niego wejdzie Hojbjerg

54'

Kolejne zmiany, tym razem podwójna roszada w składzie gospodarzy. Schodzi Long, a za niego pojawi się Austin i...

50'

Gracze Southamptonu już cieszyli się z gola po strzale Longa, ale piłkarz zdaniem sędziego był na spalonym.

46'

Zmiana w przerwie. Wszedł Angel Rangel za Stephena Kingsleya

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY. Ze środka zaczęli gracze Southampton.

45'

Koniec pierwszej połowy. Lekka przewaga gospodarzy, ale gościom też nie można odmówić tego, że próbowali ataków i mieli swoje szanse. Fantastyczna postawa w pierwszej połowie Łukasza Fabiańskiego.

45'

Redmond marnuje stuprocentową sytuację!!! Zawodnik gospodarzy otrzymał piłkę na polu karnym, przed sobą miał jedynie bramkarza, po tym jak ograł obrońcę Swansea, ale uderzył za wysoko i jest nadal 0:0.

43'

Jordy Clasie strzela z dystansu, ale Fabiański bez problemu broni to uderzenie.

41'

Żółta kartka dla Longa za próbę wymuszenia. Sporna sytuacja.

38'

Noughton groźnie dośrodkowuje w pole karne Southampton, ale Bertrand wybija to podanie.

35'

Świetny refleks Fabiańskiego! Polak łapie piłkę tuż przed linią bramki po uderzeniu głową piłkarza gospodarzy.

33'

Jak dotąd świetna gra obu zespołów. Jest wymiana ciosów, dośrodkowania, strzały, kontry, ale brakuje zdecydowanie bramek.

31'

Fabiański wybija piłkę po wrzutce z rzutu rożnego.

30'

Bertrand próbował podania w okolice pola bramowego, ale obrońcy Swansea wybijają piłkę na rzut rożny

24'

Barrow dośrodkowuje do Llorente na pole karne, ale obrońca Southamptonu przyklejony do Hiszpana nie dopuścił, aby piłka wpadła do siatki.

20'

Tadić strzela z rzutu wolnego i Fabiański podnosi piłkę nad poprzeczką.

18'

Long podaje wysoko w okolice pola bramkowego, z głowy uderza Davis, ale wysoko nad poprzeczką szybuje piłka. Pachnie golem dla gospodarzy już od kilku minut.

18'

16'

Tadić centruje w pole karne Swansea, lekkie zamieszanie, ale ostatecznie obrońcy gości wybijają futbolówkę.

14'

Long strzela po kontrze gospodarzy, ale broni dobrze Fabiański! Davis próbował dobić tę piłkę po odbiciu bramkarza Swansea, ale sędzia odgwizdał tam pozycję spaloną.

12'

Groźne dośrodkowanie Cedrica na pole karne, ale Fabiański odważnie wychodzi i łapie piłkę.

9'

Ależ miał szansę Fer! Sigurdsson dośrodkował na pole karne po rzucie wolnym, piłka spadła pod nogi Leroya Fera, ale Holender nieczysto trafił w piłkę i posłał ją wysoko w trybuny.

6'

Noughton znalazł sobie trochę miejsca tuż przed polem karnym, oddał strzał, ale piłka wpadła w koszyczek bramkarza gospodarzy.

4'

Na razie cały czas przy piłce gospodarze. Zawodnicy Southamptonu jednak nie potrafią się przedrzeć przez obronę rywala. Swansea z kolei widać, że czeka na szanse w kontrataku.

1'

POCZĄTEK MECZU. Rozpoczęli gracze gości.

14:58

Ławki rezerwowych

Southampton: McCarthy, Yoshida, Austin, Martina, Reed, Hojberg, Isgrove.

Swansea: Nordfeldt, van der Hoorn, Rangel, Britton, Montero, Routledge, Borja.

14:44

Zapraszamy na relację z meczu 5. kolejki Premier League, w którym Southampton podejmie na St Mary's Stadium ekipę Swansea z Łukaszem Fabiańskim w bramce.