Niedziela, 16 kwietnia 2017, godz. 17:00
Manchester Unitedmanchester united
2 : 0
Chelsea LondynChelsea Londyn
94'

Manchester United pokonuje 2-0 Chelsea po golach Marcusa Rashforda i Andera Herrery! Dziękujemy bardzo za śledzenie naszej relacji, dobrego wieczoru.

93'

I oklaskami żegnany Ashley Young. W jego miejsce Timothy Fosu-Mensah.

91'

I kartka dla Zlatana Ibrahimovicia.

90'

Bardzo ostry wślizg Cesca Fabregasa. To mogła być czerwona kartka, ale jest żółta.

88'

Trybuny Old Trafford skandują "Jose Mourinho".

85'

Piłka w kierunku Costy, ale z tego nie będzie gola nr 1 dla Chelsea - spalony.

83'

Zmiana również w Chelsea. Ruben Loftus-Cheek na murawie za Kurta Zoumę.

82'

Zlatan Ibrahimović zmienia Marcusa Rashforda.

80'

Ashley Young miał przed sobą tylko Davida Luiza, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i ją stracił.

78'

Chwila spokoju na murawie.

75'

Marcos Rojo taktycznie fauluje Diego Costę i dostaje kartonik.

73'

Ander Herrera ukarany kartką za atak na Edena Hazarda.

71'

Dośrodkowanie z lewej strony, Pedro oddaje strzał głową i pewnie wyłapuje De Gea.

69'

Marcus Rashford przebiegł pół boiska, ograł Davida Luiza, oddał strzał w krótki róg, lecz skuteczna obrona Begovicia uchroniła The Blues od straty trzeciego gola.

66'

Willian zmienia Nemanję Maticia.

64'

Pedro zszedł z prawej strony do środka, na lewą nogę, ale piłka ponad bramką, jednak wcześniej był rykoszet. Korner dla Chelsea.

61'

Mocny strzał Rashforda i tylko boczna siatka.

60'

Jesse Lingard zmieniony przez Michaela Carricka.

60'

Azpilicueta dośrodkowywał na długi słupek, ale nie zamknął akcji Pedro.

58'

Cesc Fabregas posłał fenomenalnego crossa w kierunku Costy, ale Eric Bailly skutecznie interweniuje.

56'

Diego Costa mocno poturbował Mateo Darmiana przy linii bocznej.

54'

Pierwsza zmiana Antonio Conte. Cesc Fabregas zmienia Victora Mosesa.

52'

Rashford wystawił piłkę przed szesnastym metrem Lingardowi, ale ten przenosi piłkę ponad poprzeczką.

50'

Strzał z narożnika pola karnego Hiszpana, piłka odbita od Zoumy i zmylony Begović nie miał szans na interwencję.

49'

Ander Herrera!!! 2-0 dla United!!!

48'

Brzydki faul Gary'ego Cahilla na Marouanie Fellainim. Żółta kartka dla stopera Chelsea.

46'

Rozpoczynamy drugą część gry!

45'

Do przerwy Manchester United prowadzi z Chelsea 1-0 po golu Marcusa Rashforda. Wracamy za kwadrans.

42'

Piłka z prawej strony i Cahill bliski strzelenia gola samobójczego. Mamy korner dla United.

41'

United chce ewidentnie dowieźć ten wynik do przerwy. Grają na utrzymanie, nie spieszą się z podejściem pod pole karne londyńczyków.

39'

Paul Pogba głupio traci piłkę przed polem karnym Chelsea. Z tego mogła być niezła okazja.

36'

Starcie pomiędzy Costą i Rojo. Przerwa w grze, ponieważ ten drugi leży na murawie.

35'

Dośrodkowanie Edena Hazarda z rzutu wolnego, ale Chelsea fauluje w ofensywie i nie będzie z tego stałego fragmentu okazji bramkowej.

33'

Diego Costa faulował Paula Pogbę i dostał żółtą kartkę.

32'

Chwila spokoju na Old Trafford.

29'

Ashley Young oddaje strzał z okolic dwudziestego metra od bramki Begovicia, ale trafia w bandy reklamowe.

27'

Górna piłka do Lingarda, ten świetnie przyjął futbolówkę, jednak nic z tego nie będzie - spalony.

25'

Marouane Fellaini powala rozpędzonego Davida Luiza w okolicach strefy środkowej. To mogła być kartka, ale Belg dostaje ostatnią szansę od arbitra.

23'

Chelsea ruszała z kontrą 4 na 4, ale udany powrót Paula Pogby, odbiór i znowu gospodarze przy piłce.

22'

Faul w okolicach pola karnego Chelsea. Marcus Rashford będzie wykonywał centrę.

20'

Marcos Rojo ostro wszedł w Diego Costę od tyłu.

17'

Ashley Young wbiegł w pole karne Chelsea, oddał strzał lewą nogą, ale nie trafił w światło bramki.

16'

Przy odbiorze, po którym asystę dał Ander Herrera, Hiszpan zagrywał ręką.

15'

Rzut wolny dla Chelsea. Dosyć daleko od bramki De Gei, będzie dośrodkowanie w pole karne.

13'

Popchnięty Eric Bailly przez Diego Costę. To powinna być żółta kartka dla Hiszpana.

12'

Eric Bailly traci piłkę na wysokości swojego pola karnego, od autu Chelsea.

10'

Chelsea czeka na United, jednak kiedy piłka tylko minie linię środkową i wleci na połowę The Blues, to podopieczni Antonio Conte doskakują do rywali.

8'

Przejęcie Andera Herrery, prostopadła piłka Hiszpana do Rashforda, który urwał się Davidowi Luizowi i napastnik Czerwonych Diabłów pewnie pokonuje Asmira Begovicia.

7'

Marcus Rashford!!! 1-0 dla United!!!

5'

Atak pozycyjny Manchesteru zakończony niecelnym strzałem Marcusa Rashforda.

3'

Cesar Azpilicueta niekryty przez nikogo mknął lewą stroną, dośrodkował w pole karne, ale zagrożenie oddalone przez obrońców United.

1'

Rozpoczynamy spotkanie!

16:50

Nastąpiła zmiana w składzie Chelsea. Kontuzji na rozgrzewce doznał Marcos Alonso. W jego miejsce w podstawowej jedenastce wybiegnie Kurt Zouma.

16:45

Ławka rezerwowych Chelsea: Fabregas, Loftus-Cheek, Zouma, William, Batshuai, Terry, Eduardo.

16:45

Ławka rezerwowych United: Carrick, Blind, Ibrahimović, Shaw, Romero, Mkhitaryan, Fosu-Mensah.