1. połowa1 : 2
19:22

Relację prowadził Mateusz Hawrot. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne spotkania.

90'

Carroll wrócił na boisko i wykazał się w defensywie. Po chwili Mark Clattenburg zakończył to dobre, emocjonujące spotkanie. 2:2.

90'

Cresswell wybija piłkę na rzut rożny. Ostatnia szansa dla Liverpoolu.

90'

Dynamicznie przebiega końcówka, atakują raz jedni, raz drudzy. Aktualnie przy piłce gospodarze, do końca kilkadziesiąt sekund.

90'

Pewna interwencja Randolpha po wrzutce z prawej strony.

90'

Trzy minuty doliczone.

90'

Andy Carroll rozciął łuk brwiowy i jest obecnie opatrywany za linią boczną.

89'

Edimilson świetnie zatrzymał szarżującego Lallane.

88'

Na trybunach zjawił się dziś ciekawy gość.

87'

Dobra interwencja Kariusa uchroniła gospodarzy przed utratą trzeciego gola.

86'

Rzut rożny nie przyniósł nic ciekawego, goście ruszyli z kontrą, Noble dośrodkował w pole karne, ale nie było nikogo z zespołu "Młotów", kto by mógł dojść do tego podania.

85'

Milner huknął z dystansu, lecz trafił w Nordtveita. Korner dla LFC.

83'

Clyne znalazł się w polu karnym i oddał mocny strzał. Delikatnie za mocny.

82'

Próba Payeta z dystansu. Za mocno, za wysoko.

81'

Carroll wygrał główkę w polu karnym gospodarzy, ale do piłki nie dotarł Antonio.

78'

Druga zmiana w zespole gości. Edimilson za Lanziniego.

77'

Origi zmarnował dobrze zapowiadającą się akcję gospodarzy.

76'

Mane ukarany za stratowanie Cresswella w walce po wrzutce z rzutu rożnego.

75'

Milner niedokładnie w pole karne, ale gospodarze nadal są przy piłce.

73'

Milner dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego, ale Reid i Payet dali radę wybić piłkę.

70'

Henderson fenomenalnie uderzył z dystansu, piłka zmierzała w "okienko", ale Randolph wykonał znakomitą paradę i przeniósł ją nad poprzeczką! Częściowa rehabilitacja golkipera gości za błąd przy golu Origego.

69'

Kiepska wrzutka Antonio i bez problemu interweniował Karius.

67'

Było groźnie w polu karnym West Hamu. Wijnaldum popisał się ładną "ruletą" i oddał strzał, ale na drodze stanął Nordtveit. Po chwili piłkę po wrzutce złapał Randolph.

65'

Milner nieźle zacentrował w pole karne, ale jego koledzy nie byli w stanie wygrać główki.

63'

Zmiana. Carroll za Ayew.

62'

Wijnaldum wykorzystał nieporozumienie w szeregach gości i znalazł się w dobrej okazji, ale jego strzał był niecelny.

62'

Klavan zatrzymał własnym ciałem uderzenie Ayew.

61'

Głęboka wrzutka z prawej strony prosto w ręce Randolpha.

60'

Dwójkowa akcja Firmino i Mane zakończona interwencją Cresswella.

58'

Mogło być groźnie, ale tym razem Randolph nie popełnił błędu i wyjściem z bramki zażegnał niebezpieczeństwo.

57'

Milner nie doszedł do podania i od autu goście.

54'

Ayew doszedł do świetnej sytuacji po wrzutce Payeta, ale z kilku metrów nieczysto trafił w piłkę.

53'

Firmino ukarany żółtą kartką.

52'

Ogbonna i Cresswell zażegnali niebezpieczeństwo, ale tylko na chwilę. Piłka znów w posiadaniu "The Reds".

51'

Mane do Origiego, ten uderzył, ale został zablokowany. Rzut rożny dla LFC.

49'

Bardzo blisko trzeciego gola dla Liverpoolu! Gospodarze nabrali po bramce Origiego wiatru w żagle, Wijnaldum skorzystał z podania świetnie dryblującego Mane i od razu uderzył. Piłka o centymetry minęła lewy słupek bramki strzeżonej przez Randolpha!

48'

GOOL! 2:2! Ależ błąd Randolpha! Mane dośrodkował piłkę w pole karne, wydawało się, że golkiper gości spokojnie ją złapie, ale popełnił fatalny błąd, z czego bezlitośnie skorzystał Origi. Znów remis.

46'

Druga część spotkania już się rozpoczęła.

46'

Jedna zmiana w przerwie. Klavan wszedł za Lovrena.

45'

Przerwa. Liverpool 1, West Ham 2. Druga połowa za około kwadrans!

45'

Matip znów doszedł do strzału po wrzutce z rożnego, ale gości uratowała poprzeczka!

45'

Lallana padł w polu karnym po starciu z Payetem, ale sędzia Clattenburg nie zdecydował się na podyktowanie jedenastki.

45'

Po złym zagraniu Cresswella piłkarze Liverpoolu znaleźli się w polu karnym WHU, ale uderzający z pierwszej piłki Origi zrobił to źle.

42'

Dobra wrzutka Wijnalduma w pole karne, tam już był Firmino, który uderzył głową minimalnie obok prawego słupka.

41'

Starcie Lovrena z Antonio przy linii bocznej, zawodnik gości ucierpiał, ale już doszedł do siebie.

39'

GOOL! 1:2! Co tu się stało? Długa piłka z głębi pola, rykoszet od głowy Hendersona, złe ustawienie Matipa. Antonio pokonał Kariusa z kilku metrów w sytuacji sam na sam.

38'

Dobra interwencja Ogbonny w defensywie. Piłka w rękach Randolpha.

37'

W odpowiedzi pogubili się w defensywie goście, ale Firmino strzelił obok bramki.

36'

Cresswell zdecydował się na uderzenie z bardzo dalekiej odległości. Piłka nie leciała nawet w światło bramki.

34'

Matip doszedł do strzału po centrze Milnera z rzutu rożnego, ale uderzył niecelnie.

31'

Karius interweniował daleko od bramki, ale na szczęście dla jego drużyny zrobił to skutecznie.

30'

Milner wykorzystał błąd Nordtveita i po ładnym zwodzie dośrodkował w pole karne, ale tam z opanowaniem piłki nie poradził sobie Origi.

29'

W odpowiedzi w dobrej sytuacji znalazł się Henderson, ale jego strzał w ostatniej chwili został zablokowany przez ofiarnie interweniującego Noble'a.

28'

GOOOL! Payet znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego pokonuje Kariusa. Niemieckiemu golkiperowi niewiele brakło do skutecznej interwencji, wydawało się, że mógł zatrzymać ten strzał. Remis, 1:1!

26'

Dobrze ustawiony Cresswell zatrzymał akcję gospodarzy.

24'

Dobra akcja "Młotów" zakończona po odgwizdaniu ofsajdu.

22'

Z kornera nic nie wynikło, a chwilę później na skrzydle pogubił się Antonio.

21'

Rozjuszył się Payet, który minął kilku rywali i rozrzucił akcję na skrzydło, ale ostatecznie gościom udało się wywalczyć tylko rzut rożny.

19'

Ryzykownie zachował się Ogbonna, ale Randolph czujnie wyszedł z bramki i złapał piłkę..

18'

Nieudane dośrodkowanie z prawej strony i od bramki Karius.

16'

Mane popisał się świetnym zagraniem piętą do Milnera, ten natychmiastowo wrzucił w pole karne, ale tam Reid uprzedził Firmino i wybił piłkę głową.

15'

Po składnej akcji piłkę w okolicach pola karnego dostał Firmino, który po chwili oddał strzał, jednak został zablokowany.

12'

Liverpool próbował pozycyjnym atakiem rozpracować defensywę rywala, ale piłka finalnie znalazła się w rękach Randolpha po kiepskim zagraniu Lallany.

9'

Rzut rożny nieudany. Piłkę mają gospodarze.

8'

Było groźnie! Kontra West Hamu, do piłki dopadł Antonio, zakręcił Lovrenem i mocno uderzył, ale futbolówka po rękach Kariusa minęła bramkę. Korner.

8'

Świetna akcja Liverpoolu zmarnowana przez Wijnalduma, który podał niecelnie.

6'

West Ham mógł szybko odpowiedzieć, ale strzał z dystansu Lanziniego okazał się zdecydowanie za mocny.

5'

Lallana wykorzystał dośrodkowanie Mane i pokonał golkipera gości. Dobry początek Liverpoolu!

5'

GOOOL! 1:0 dla Liverpoolu!

3'

Początek delikatnie na korzyść Liverpoolu, ale na razie bez żadnej klarownej okazji.

1'

Rozpoczęli!

17:26

Ostatnie ligowe starcie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się zwycięstwem West Hamu 2:0.

17:24

Liverpool ma okazję się zrehabilitować za ubiegłotygodniową wpadkę z Bournemouth i doskoczyć do czołowej dwójki, która wygrała w ten weekend swoje mecze - Arsenal z Stoke, a Chelsea z West Brom. "Młoty" zaś powalczą o przerwanie fatalnej passy spotkań bez zwycięstwa i wyjście ze strefy spadkowej, w której podopieczni Bilicia znaleźli się po wczorajszym triumfie Swansea.

17:20

Slaven Bilić dokonał czterech zmian w porównaniu z poprzednim spotkaniem - w pierwszej jedenastce pojawili się Cresswell, Nordtveit, Antonio i Ayew. Na dodatek problemy kadrowe spowodowały, że na ławce rezerwowych są juniorzy: Browne, Pike oraz Quina. Jeśli chodzi o gospodarzy, to za Leive i Cana zagrają Matip i Lallana.

17:15

Ławka Liverpoolu: Simon Mignolet, Alberto Moreno, Ragnar Klavan, Lucas Leiva, Trent Alexander-Arnold, Ovie Ejaria, Ben Woodburn

Ławka West Hamu: Adrian, Alex Pike, Edimilson Fernandes, Domingos Quina, Marcus Browne, Ashley Fletcher, Andy Carroll