West Ham UnitedWest Ham United
3 : 2
manchester unitedManchester United
94'

KONIEC. West Ham pokonuje Manchester United 3:2 po bardzo emocjonującym meczu! Tym samym gospodarze awansowali na szóste miejsce, tracąc do dzisiejszego rywala zaledwie jeden punkt!!

91'

Slaven Bilić dokonuje ostatniej zmiany. Dimitri Payet schodzi z boiska. W jego miejsce Enner Valencia.

90'

Anthony Martial posyła groźne dośrodkowanie, ale piłka nie trafia do żadnego z partnerów. Zaczną gospodarze.

87'

Ostatnia zmiana u gości. Antonio Valencia poza boiskiem. W jego miejsce melduje się Adnan Januzaj.

84'

Diafra Sakho schodzi z boiska. W jego miejsce James Tomkins.

84'

Zmiana u gospodarzy. Pedro Obiang w miejsce Manuela Lanzini.

83'

Ander Herrera schodzi z boiska. W jego miejsce Jesse Lingard.

81'

GOOOLL dla West Ham!! Po dośrodkowaniu w pole karne Winston Reid strzela głową na tyle mocno, że przełamuje ręce Davida de Gea i piłka trafia do siatki.

79'

16 Całkowita liczba strzałów 3

77'

Remis w dzisiejszym spotkaniu nie daje awansu w tabeli żadnej w drużyn. Możemy więc być pewni, że obie drużyny będą dążyły do zwycięskiego gola.

76'

GOOOLL dla West Ham!! Dimitri Payet wrzucił piłkę w pole karne, a Michail Antonio zdobywa gola!

75'

Ander Herrera ukarany żółtą kartką.

73'

Goście oddali dziś 2 celne strzały, ale za to skuteczne!

72'

GOOOLL dla Manchesteru!! Anthony Martial popędził lewym skrzydłem, wpadł w pole karne i uderzył na długi słupek!!.

70'

Antonio Valencia fauluje przed własnym polem karnym i został ukarany żółtą kartką.

69'

Andy Carroll ukarany żółtą kartką za podcięcie przeciwnika.

68'

Andrew Carroll główkuje po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale Daley Blind popisał się fantastyczną interwencją wybijając piłkę z linii bramkowej!

67'

Michail Antonio posyła dośrodkowanie w pole karne, jednak obrońcy nie dają się zaskoczyć i wybijają piłkę na rzut rożny.

63'

Angelo Ogbonna dośrodkował z lewej strony, piłka dotarła do Andy Carrolla, który uderzył na dłuższy słupek, jednak obrońca Manchesteru wybija piłkę.

60'

Andrew Carroll po rzucie rożnym strzela mocno głową, jednak piłka przelatuje nad bramką przeciwnika.

58'

Anthony Martial został ukarany żółtą kartką za podcięcie przeciwnika.

57'

Po dośrodkowaniu w pole karne piłka trafiła do Diafra Sakho. Futbolówka leciała na wysokości biodra i zawodnik gospodarzy nie wiedział jak uderzyć piłkę. Ostatecznie zdecydował się zagrać "szczupakiem", jednak trafił nieczysto w piłkę.

54'

Dimitri Payet oddaje mocny strzał. Piłka przelatuje tuż za prawym słupkiem.

51'

GOOOLL dla Manchesteru!! Anthony Martial strzela gola po bardzo dobrej akcji i podaniu Juana Maty.

49'

Antonio Valencia wykonuje dośrodkowanie w pole karne. Piłka jednak zostaje odbita przez obrońcę i wychodzi na rzut rożny.

47'

Wayne Rooney dośrodkowuje piłkę w pole karne, ale jeden z obrońców gospodarzy szybko reaguje i wybija piłkę.

46'

Po przerwie z boiska zszedł Morgan Schneiderlin. w jego miejsce Michael Carrick.

46'

Zaczynamy drugą połowę!

45'

Koniec I połowy. West Ham wygrywa zasłużenie z Manchesterem United 1:0.

45'

Jednak minuta doliczona do pierwszej połowy.

43'

Michail Antonio oddaje strzał z dystansu, jednak został zablokowany przez defensywę. Rzut rożny dla gospodarzy.

41'

Marcos Rojo fauluje przeciwnika, po czym rzut wolny ma West Ham.

37'

Marcus Rashford fauluje ostro przeciwnika. Sędzie upomina go, tym razem bez kartki.

34'

Marcus Rashford przed idealną okazją. Po dośrodkowaniu w pole karne strzela głową, jednak piłka dotyka jeszcze obrońcę rywala i wychodzi poza boisko. Rzut wolny dla Manchesteru!

32'

Dimitri Payet oddał strzał znajdując się w polu karnym. chciał to zrobić technicznie, ale podczas strzału zahaczył murawę i piłka przeleciała daleko od bramki.

28'

Juan Mata próbuje wygrać pojedynek główkowy w polu karnym West Ham, jednak sędzia dopatrzył się jego przewinienia.

27'

Manuel Lanzini odbiera piłkę. Następnie oddaje mocny strzał po ziemi zza pola karnego. Piłka mija jednak słupek.

25'

Goście nie potrafią stworzyć dogodnej sytuacji. Mało tego, momentami wymieniają piłkę między obrońcami nie mając pomysłu na wyprowadzenie akcji.

23'

Wayne Rooney oddaje strzał z dystansu, ale nie trafia, piłka leci wysoko nad bramką.

22'

Ależ nieszczęście Michail Antonio! Piłka po jego trafieniu wpada do siatki, jednak sędzie uznał, że zawodnik dośrodkowujący posłał piłkę poza boisko po dośrodkowaniu.

19'

Gospodarze ani myślą cofnąć się do defensywy! Przeprowadzili kolejna groźną akcję. Andy Carroll odegrał do Dimitri Payeta, a ten strzelił w światło bramki. David de Gea zdołał jednak złapać piłkę!

15'

Angelo Ogbonna starał się dobić strzał kolegi, jednak jego strzał został zablokowany. Kibice Manchesteru mogą odetchnąć z ulgą!

13'

Kibice na Boleyn Ground oglądają dobre widowisko. Obie drużyny próbują szybkich ataków.

10'

GOOOLL dla West Ham!! Diafra Sakho strzela zza pola karnego!

6'

Anthony Martial popędził prawym skrzydłem i próbuje wywalczyć rzut rożny, jednak to on sam dotyka jako ostatni piłkę. Zacznie Darren Randolph.

3'

Duże zamieszanie w polu karnym Manchesteru, przemieniło się w "kopaninę". Ostatecznie strzał oddaje Manuel Lanzini, jest on niecelny.

1'

Zaczynamy! Przy piłce gospodarze!

21:25

Piłkarze wychodzą na boisko!

21:19

W poprzedniej kolejce piłkarze West Ham przegrali ze Swansea 1:4, natomiast Manchester pokonał Norwich 1:0.

21:05

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Michael Dean .

21:00

Zawodników Manchesteru czeka dziś ciężkie zadanie. Na wyjazdach grają bardzo nierówno - mają na koncie zarówno 7 zwycięstw, jak i 7 porażek. Z kolei piłkarze West Ham przed własną publicznością przegrali zaledwie trzy spotkania.

20:47

Spotkanie, z powodu zachowania fanów West Hamu, zostało przesunięte na godzinę 21:30. Kibole zaatakowali autokar wiozący zawodników Manchesteru United.

20:44

Stadion czeka na przyjęcie zawodników. Pytanie tylko, kiedy rozpocznie się mecz...

20:35

Mamy informację, że mecz będzie opóźniony z powodu rozruchów "fanów".

20:19

Lista rezerwowych Manchesteru: Sergio Romero, Cameron Borthwick-Jackson, Michael Carrick, Memphis Depay, Adnan Januzaj, Phil Jones, Jesse Lingard

20:17

Lista rezerwowych West Ham: Raphael Spiegel, James Collins, Emmanuel Emenike, Victor Moses, Pedro Obiang, James Tomkins, Enner Valencia

20:13

Obie ekipy mają o co grać. Gospodarze walczą o szóstą pozycje w ligowej tabeli, natomiast goście jeśli zwyciężą awansują na czwarta lokatę.

20:10

Witam bardzo serdecznie! O 20:45 rozpocznie się mecz pomiędzy West Ham, a Manchesterem United. Na relację LIVE zaprasza Mateusz Wojciechowski!