Niedziela, 30 sierpnia 2015, godz. 17:00

Koniec! Swansea znów ogrywa Manchester United, znów 2:1!

89'

Zmiana u gospodarzy, Bartley wchodzi za Shelveya

88'

Rooney wpadł z piłką w pole karne i tam na chwilę przed strzałem powstrzymał go Williams. Kapitan gości domagał się podyktowania karnego, ale arbiter pozostał niewzruszony

86'

Długie zagranie w kierunku Fellainiego, ale ten faulował w polu karnym rywala Corka.

83'

Schweinsteiger starał się odnaleźć w polu karnym Fellainiego, ale zupełnie mu to nie wyszło. Piłka w rękach Fabiańskiego

81'

Eder wchodzi na boisko i zmienia Gomisa

81'

Shelvey oddał strzał z dystansu, ale nie dość, że nie trafił w bramkę, to wcześniej jeszcze faulował jednego z rywali. I dostał żółtą kartkę

78'

Young dośrodkował z prawej strony boiska, a Williams wybił piłkę z własnego pola karnego

76'

Ostatnia zmiana Louisa van Gaala, za Herrerę wchodzi Fellaini

74'

Depay oddał strzał głową po dośrodkowaniu Younga z prawej strony boiska, ale zrobił to za lekko i Fabiański spokojnie złapał piłkę

71'

A Carrick za Schneiderlina

70'

Dwie zmiany u gości. Young wchodzi za Matę

69'

Darmian dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie. Piłka dla gości

67'

Długa piłka za linię obrony gości do Gomisa, a ten z ostrego kąta pokonał Romero! Argentyńczyk powinien interweniować lepiej

66'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Bafetimbi Gomis, 2:1!

65'

Depay próbował zagrać miękkie podanie w pole karne Swansea, ale we wszystkim połapali się obrońcy Swansea

63'

Shelvey oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłka bardzo wyraźnie minęła bramkę Romero

62'

Gylfi Sigurdsson kapitalnie dośrodkował z prawej strony boiska, a Ayew piękną główką doprowadził do remisu!

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Andre Ayew, remis!

60'

Groźnie pod bramką Fabiańskiego! Po świetnym podaniu Herrery w sytuacji strzeleckiej znalazł się Mata, ale jego uderzenie obronił Polak!

58'

Zmiana u gospodarzy: schodzi Routledge, wchodzi Ki

57'

Ayew faulował Schweinsteigera w środkowej strefie boiska

55'

Nieco spokojniejszy fragment meczu. Swansea próbuje zawiązać akcję ofensywną, ale goście trzymają rywala daleko od własnej bramki

53'

Shelvey dośrodkował z rzutu wolnego, ale piłka minęła wszystkich w polu karnym i wyszła na aut

51'

I to mogła być druga bramka dla United! Po dośrodkowaniu Depaya Williams o mało nie pokonał własnego bramkarza!

50'

Luke Shaw zaatakował lewą stroną boiska, dośrodkował w pole karne, a tam Rooney przedłużył podanie do Maty, który wpakował piłkę do bramki!

49'

GOOOOOOOOOOOL!! Juan Mata, 1:0 dla gości!

48'

Shelvey oddał strzał z rzutu wolnego, ale był on zbyt czytelny, by zaskoczyć Romero

46'

Wracamy na Liberty Stadium, gdzie obie ekipy w niezmienionych składach zaczynają drugą połowę

17:47

To nie była na pewno taka pierwsza połowa, jaką chcielibyśmy oglądać. Brakowało okazji podbramkowych, ale miejmy nadzieję, że po przerwie ulegnie to zmianie

45'

I właśnie teraz arbiter zarządził przerwę

45'

Jedną minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

43'

A teraz Routledge zrobił to samo z Darmianem i również został ukarany przez arbitra

41'

Kyle Naughton odebrał piłkę Depayowi na własnej połowie, po czym ten od razu go faulował. Holender dostał żółtą kartkę

39'

Shelvey dośrodkował z tego rzutu wolnego, a piłkę, choć na raty, złapał Romero

38'

Morgan Schneiderlin ukarany żółtą kartką za faul na Corku

36'

Ander Herrera przed chwilą nieźle przymierzył sprzed pola karnego, ale i tak nieznacznie się pomylił. Od bramki Fabiański

34'

Rooney oddał strzał po podaniu Herrery, ale był on tak lekki, że bramkarz Swansea spokojnie złapał piłkę

33'

A teraz to samo po dośrodkowaniu Shelveya zrobił Romero

31'

Depay dośrodkował z lewej strony boiska, a Fabiański spokojnie złapał piłkę

29'

Darmian dośrodkował z prawej strony boiska, ale gospodarze dobrze poradzili sobie we własnej szesnastce

27'

Gomis! Indywidualny atak napastnika Swansea, minął on dwóch rywali i oddał minimalnie niedokładny strzał!

26'

Shelvey oddał strzał sprzed pola karnego po niedokładnym wybiciu Romero, ale Argentyńczyk się zrehabilitował i złapał piłkę

25'

To powinien być gol! Sprytnie, płasko z rzutu wolnego dośrodkował Shelvey, Gomis podał do Sigurdssona, a ten przestrzelił z bliskiej odległości!

25'

Smalling faulował Andre Ayew na własnej połowie boiska

23'

Gomis oddał teraz potężny strzał sprzed pola karnego, ale był on tyleż mocny, co i niecelny

22'

Dużo, bardzo dużo walki w środku pola wciąż oglądamy w tym meczu. Szkoda, że tak mało okazji podbramkowych

20'

To mogła być bramka! Długo piłkę rozgrywali gospodarze, aż w końcu Depay zagrał w pole karne do Herrery, ten podał do Maty, a strzał tego ostatniego był nieznacznie niecelny!

18'

Smalling faulował jednego z rywali po dośrodkowaniu Depaya z rzutu rożnego

17'

Mata dośrodkował z prawej strony boiska, a Naughton uprzedził Depaya

15'

Cały czas piłka rozgrywana jest głównie w środkowej strefie boiska. Na boisku nie dzieje się nic konkretnego

12'

Teraz dłużej przy piłce są goście, ale wszystko to wygląda bardzo podobnie. Brakuje tempa temu widowisku

10'

Gospodarze wymieniają teraz długo podania, ale robią to na tyle daleko od bramki Romero, że ten nie musi czuć się zagrożony

7'

Troszkę więcej spokoju mamy teraz na boisku. Czerwone Diabły już nie atakują z takim animuszem, jak w pierwszych minutach i gra toczy się głównie w środkowej strefie

5'

Darmian skutecznie powstrzymał Routledge'a po prostopadłym podaniu w kierunku tego drugiego

3'

A teraz strzał Rooneya z dystansu, ale zupełnie nieudany. Grę od bramki wznowią gospodarze

2'

Fabiański! Świetny strzał Depaya z rzutu wolnego i tylko jeszcze lepsza interwencja Polaka zapobiegła temu, żeby piłka wpadła do bramki!

1'

Schneiderlin już starał się oddać strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

1'

Arbiter daje znak, zaczynają goście!

16:55

Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, początek za kilka chwil!

16:47

Przed tą kolejką Jonjo Shelvey miał na koncie 13 wypracowanych okazji bramkowych, więcej niż jakikolwiek inny zawodnik w ligowej stawce. Czy dzisiaj będzie siał popłoch w obronie United?

16:40

Dobrą wiadomością dla kibiców Swansea jest również to, że ich dzisiejszy rywal ma w ostatnim czasie problem ze zdobywaniem goli poza własnym stadionem . W pięciu ostatnich ligowych meczach zrobił to zaledwie dwukrotnie.

16:37

Co ciekawe, drużyna Gary'ego Monka wygrała oba spotkania z Manchesterem United w ubiegłym sezonie. Zarówno na Old Trafford, jak i na własnym boisku, Łabędzie wygrywały 2:1

16:32

Swansea pokazało jednak już w tym sezonie, że potrafi grać z teoretycznymi faworytami. Na Stamford Bridge zremisowało z Chelsea, a poza tym zgarnęło ogólnie pięć oczek. Walijska ekipa nie jest więc chłopcem do bicia i możemy spodziewać się ciekawego widowiska

16:28

Faworytem tego spotkania są goście z Manchesteru. W lidze jak na razie co prawda nie zachwycają, ich styl gry pozostawia dużo do życzenia, ale siedem punktów i same czyste konta w trzech pierwszych meczach nie wyglądają najgorzej

16:15

Ławka gospodarzy: Nordfeldt, Rangel, Bartley, Tabanou, Ki Sung-Yueng, Dyer, Ede

16:14

Ławka gości: Johnstone, McNair, Valencia, Carrick, Young, Fellaini, Chicharito

16:12

Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego spotkania, którą przygotował dla Was Mateusz Cieślak

16:09

Witamy! Zapraszamy na relację live z ostatniego spotkania czwartej kolejki Premier League. Manchester United zagra na wyjeździe ze Swansea, a początek już za około 50 minut!