Costa otrzymuje żółtą kartkę za ostre wejście w rywala.

Sędzia dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

Barkley świetnie zagrywa do Naismitha, który z zimną krwią umieszcza piłkę w siatce.

82'

GOL!!! NAISMITH STRZELA PO FANTASTYCZNEJ AKCJI EVERTONU!!!

79'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Williana, ale nikt z zawodników Chelsea nie dochodzi do piłki.

77'

I jest zmiana. Kontuzjowany Coleman schodzi, a za niego Ramiro Mori.

76'

Coleman leży na murawie i prosi o pomoc medyczną.

75'

Lennon dośrodkowuje w pole karne, ale czujna obrona Chelsea udaremnia ten atak.

75'

Ostatnia zmiana w Chelsea. Willian wejdzie za Fabregasa.

72'

A w Evertonie Aaron Lennon wejdzie za Kone.

70'

Zmiana w Chelsea. Falcao wejdzie za Pedro.

69'

Barkley wykonuje rzut rożny, ale nie udaje mu się zagrozić bramce gości.

68'

Lukaku oddaje mocny strzał w polu karnym, ale wprost w Begovicia. Rzut rożny dla Evertonu.

65'

Żółta kartka dla Brendana Gallowaya za faul na Pedro.

64'

Kone oddaje strzał z ostrego kąta, ale wprost w Begovicia i golkiper łapie piłkę.

60'

Kenedy próbuje strzelać, ale to zagranie nie było do końca udane.

55'

Pierwsza zmiana w Chelsea. Na boisku pojawia się Kenedy za Obi Mikela.

55'

Coleman spróbował rajdu na prawym skrzydle, ale wywalczył jedynie rzut rożny

63'

Zouma jednak kontynuuje grę.

52'

Kurt Zouma leży na murawie po starciu z Barrym. Do rozgrzewki rusza Cahill.

50'

Hazard próbował atakować ze skrzydła, ale McCarthy odbiera piłkę Belgowi.

46'

Druga połowa rozpoczęta. Gracze Chelsea zaczynają od środka.

14:46

Pierwsza połowa dostarczyła bardzo wiele emocji. Nie zabrakło wspaniałych zagrań i pięknych strzałów. Everton po zdobyciu drugiego gola próbował zdominować mecz. Chelsea jednak trafiła kontaktowego gola. W drugiej połowie będziemy mogli się przekonać, którego szkoleniowca wskazówki okażą się być bardziej skuteczne oraz jak piłkarze zmienią styl gry. Czy Chelsea odrobi straty, a może to Everton podwyższy prowadzenie? Już za chwilę drugie 45 minut.

47'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Arbiter dolicza 2 minuty do regulaminowego czasu pierwszej połowy.

45'

Pedro strzela zza pola karnego, ale zbyt wysoko zawodnik Chelsea posyła piłkę.

43'

Gracze Evertonu wybijają piłkę po rzucie rożnym dla Chelsea. Hazard przejmuje piłkę i próbuje strzelać, ale futbolówka wychodzi poza boisko.

40'

Po raz kolejny Matić próbował strzału z dystansu, ale futbolówka odbija się od rywala.

38'

Hazard strzela ze stosunkowo bliskiej odległości od bramki, ale piłka odbija się od gracza rywali.

36'

GOOOL!!! NEMANJA MATIĆ PIĘKNIE UMIESZCZA PIŁKĘ W SIATCE ZZA POLA KARNEGO!!!

33'

Fabregas wykonał rzut rożny, ale kompletnie nieudane dośrodkowanie.

33'

Ivanović próbował podać ze skrzydła, ale piłka odbija się od jednego z graczy gospodarzy. Rzut rożny

32'

Zagranie na skrzydło do Diego Costy, ale zawodnik Chelsea przegrywa pojedynek z Colemanem.

26'

Azpilicueta wychodzi na czystą pozycję, mocno uderza, ale Stones wybija piłkę na rzut rożny.

25'

Czy Chelsea będzie w stanie się podnieść po stracie dwóch bramek? Defensywa The Blues sobie kompletnie nie radzi w tym meczu. Goście muszą radykalnie zmienić styl gry jeżeli chcą zdobyć chociaż jeden punkt.

22'

GOL!!! 2:0!!! NAISMITH PIĘKNYM STRZAŁEM Z DYSTANSU PODWYŻSZA WYNIK TEGO SPOTKANIA!

19'

Coleman teraz dośrodkowuje, piłkę uderza Kone, ale świetnie wybronił to Begović!

18'

Świetnie rozegrali to gracze Evertonu. Galloway dośrodkował w pole karne, a Naismith z głowy wbija piłkę do siatki.

17'

GOOOL!!! NAISMITH !!! 1:0

16'

Dobre prostopadłe podanie do Costy, ale Jagielka odbiera piłkę Hiszpanowi.

12'

Dośrodkowanie Colemana, ale zbyt wysoko posyła piłkę i Naismith nie sięga jej.

9'

Kontuzjowany Besic zostaje zmieniony przez Stevena Naismitha.

7'

Chelsea ładnie rozgrywa akcje ofensywne, ale póki co nie mogą się przebić przez obronę rywali.

5'

Besic schodzi z boiska. Piłkarz ma problemy z nogą.

4'

Besić próbował akcji ze skrzydła. Zouma jednak wygrywa z nim pojedynek o piłkę.

2'

Ivanović dośrodkowuje w pole karne, ale Howard przecina to podanie.

2'

Sędzią dzisiejszego spotkania jest Andre Marriner.

1'

Początek spotkania! Od środka zaczęli gracze Evertonu.

13:30

Już za 15 minut na Goodison Park zabrzmi pierwszy gwizdek arbitra. Jak zaprezentują się obie drużyny? Czy Chelsea pomimo braku Courtois'a w bramce będzie w stanie się przełamać? Czy dobrze radzący sobie w tym sezonie Romelu Lukaku trafi do siatki swojego byłego klubu? Odpowiedzi na te i inne pytania kibiców już niebawem. Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie. Zapraszamy do komentowania wydarzeń boiskowych oraz do głosowania na najbardziej wyróżniającego się piłkarza meczu.

13:18

Ławka rezerwowych Evertonu: Lennon, Osman, Naismith, Mirallas, Deulofeu, Joel Robles(GK), Ramiro Funes Mori.

Ławka rezerwowych Chelsea: Blackman(GK), Cahill, Willian, Loftus-Cheek, Kenedy, Remy, Falcao.

12:50

Zapraszamy na relację LIVE z meczu 5. kolejki Premier League, w którym piłkarze Evertonu wyjdą naprzeciw - obecnym mistrzom Anglii - Chelsea. Początek spotkania o 13:45!