Bardzo aktywny w pierwszej połowie Albrighton opuszcza plac gry

Obaj zawodnicy otrzymują po żółtej kartce

Kozak przegrywa pojedynek z Huthem na prawej stronie

81'

Okore bliski od trafienia samobójczego po wrzutce Fuchsa

79'

Gestede przyjał piłkę tyłem do bramki, ta odbiła mu się od ręki, sędzie mimo to puścił grę, Gestede przepchnał Hutha i uderzył soczyście, obok interweniującego Schmeichela

77'

GOOOL! Mamy wyrównanie!

76'

Sporo chaosu w "szesnastce" Leicester, ale niewiele z tego korzyści dla gospodarzy

73'

Okore po profesorsku zatrzymuje drybling Drinkwatera

71'

Ulloa za długo zwlekał z przyjęciem podania od De Laeta

71'

Oraz druga roszada w zespole Lisów

70'

Pierwsza zmiana w ekipie The Villans

69'

Cóż za kontratak gości! Drinkwater zagrywa prostopadle do Vardy'ego, ten objeżdża Dunna, ale znajduje się już poza światłem bramki, decyduje się na wrzutkę do Drinkwatera, który oddaje niecelny strzał

67'

Ayew ogrywa beztrosko Hutha, wykłada piłkę swojemu partnerowi z drużyny, ale strzał Guede wprost w bramkarza gości

67'

Westwood centymetry od przejęcia podania Ayew, znalazłby się wtenczas w świetnej okazji strzeleckiej

65'

Nieporozumienie Bacuny z Ayew kończy wielopodaniową akcję Aston Villi

62'

Kontratak gości, Mahrez zagrywa jednak mało precyzyjnie do Vardy'ego

60'

De Laet zastępuje Okazakiego

60'

Piękny strzał Drinkwatera z 22 metrów, świetnie Bunn na linii

59'

Goście odzyskują rezon i tym razem to oni będą mieć rzut rożny

57'

Gospodarze szukają miejsca na dokładne dośrodkowanie, defensywa "Lisów" na razie spisuje się bez zarzutu

55'

The Villans zamknęli Leicester na własnej połowie, kibice gospodarzy nie mają nic przeciwko temu

54'

Piękne zagranie piętką Westwooda do Cissokho, obrońca uderza piekielnie mocno wprost w duńskiego golkipera

52'

Za długi pass wolej do Okazakiego

50'

Kolejna strata Mahreza

48'

NIeudana centra Cissokho, Leicester rusza z kontrą

46'

Rozpoczynamy drugą odsłonę spotkania

48'

Koniec pierwszej części gry!

46'

Gueye przedarł się przez linię pomocy, uderzył z 18 metrów, ale nad poprzeczką duńskiego bramkarza

44'

Pewne piąstkowanie Schmeichela

43'

Niepewna interwencja Fuchsa i będzie korner dla Aston Villi

41'

Ani Drinkwater, ani Mahrez nie potrafią otworzyć podaniem Vardy'ego

41'

Veretout ładnie rozrzucił akcję do bacuny, atak gospodarzy zakończył celnym strzałem Cissokho

36'

Ayew główkuje tuż obok słupka, ale sędzia i tak podnosi chorągiewkę

35'

Bunn nogami broni strzał Mahreza!

34'

Vardy zagrywa po ziemi do Mahreza, strzał Mahreza uderza w rękę Cissokho, arbiter wskazuje na wapno!

32'

Vardy dochodzi do długiej piłki zagranej od Schmeichela, Bunn zdołał jeszcze wybić piłkę po lobie Anglika, ale wobec dobitki Okazakiego z metra był już bezsilny

31'

GOOOL! 1:0 Leicester!

29'

The Villans spokojnie budują atak pozycyjny, Leicester przyczajone na własnej połowie wyczekuje na błąd zespołu gospodarzy

25'

Gil nie przejmuje piłki zagranej od Cissokho

22'

Kozak w sytuacji sam na sam przegrywa rywalizację ze Schmeichelem! Fatalny kiks w tej sytuacji zaliczył Huth

20'

Zagranie Okazakiego na prawą flankę do Albrightona, dośrodkowanie tego drugiego wybijają zawodnicy gospodarzy na rzut rożny

17'

Z rzutu wolnego strzela Albrighton, technicznie i w światło bramki jednak za słabo

16'

Vardy uprzedza bramkarza Villi Bunna i pada na murawę ścięty przez golkipera gospodarzy, wszystko dzieje się kilka metrów przed polem karnym

14'

Dośrodkowanie Albrightona z rzutu wolnego na głowę Vardy'ego, Anglik minimalnie uderza obok słupka bramki Bunna

11'

Krótkie rozegranie tego stałego fragmentu gry, dośrodkowanie Veretout zbyt płaskie

10'

Veretout faulowany przez Kante ok 35 metrów przed bramką Schmeichela

8'

Zbyt mocny cross Mahreza z prawego skrzydła do Albrightona

8'

Niedokładne zagranie z pierwszej piłki Ayew do Gila

6'

Okazaki świetnie odciety od podania Albrightona

5'

Veretout wygrał przebitkę w środku pola i bez zastanowienia kropnął z dystansu, strzał pomocnika The Villans blokowany przez stoperów Leicester

3'

Fatalna strata Gila, Vardy marnuje szansę na dokładne dośrodkowanie

1'

Spotkanie rozpoczynają piłkarze Aston Villi

18:26

Obydwie drużyny już na murawie

18:15

Marcin Wasilewski wzorem ostatnich spotkań ligowych mecz rozpocznie na ławce rezerwowych.