Arsenal LondynArsenal Londyn
2 : 1
Leicester CityLeicester City
95'

KONIEC MECZU! Po emocjonującym spotkaniu 2:1 wygrywa Arsenal i odzyskuje nadzieje na walkę o mistrzostwo Anglii.

95'

GOOOOL!!! 2:1!!!!!!! Welbeck kieruje piłkę głową po dośrodkowaniu Ozila z rzutu wolnego!

90'

O 4 minuty przedłuża to spotkanie arbiter Martin Atkinson.

89'

Ależ oblężenie bramki "Lisów". Arsenal robi co może, ale gracze Leicester oddalają zagrożenie.

88'

Giroud otrzymuje świetne podanie na środek pola karnego, ale fantastyczna interwencja Schmeichela!!!

87'

Monreal zgrywa do Welbecka na pole bramkowe, ale dobrze kryty był zawodnik Arsenalu przez Wesa Morgana.

86'

Ozil zagrywa górą do Merstesackera na pole karne, Niemiec uderza głową, ale tuż obok bramki.

83'

A w Arsenalu na murawę po długiej przerwie wejdzie Danny Welbeck za Oxlade-Chamberlaina.

83'

Zmiana w zespole gości. Andy King wejdzie za Marka Albrightona.

80'

Ramsey oddaje strzał zza pola karnego celując w okienko bramki "Lisów", ale piłka przelatuje nad bramką.

79'

Podanie na środek pola karnego do Sancheza, ale Chilijczyk nieczysto trafia w piłkę i szczęśliwie piłka ląduje w rękach Schmeichela.

78'

Vardy zagrywa do Kante, który oddaje strzał na bramkę, ale niecelnie i od bramki Cech.

74'

Ramsey znalazł sobie miejsce w polu karnym oddaje strzał, ale obok lewego słupka wędruje piłka.

70'

Walcott odbiera podanie i strzela zza pola karnego wyrównując wynik meczu.

70'

GOOOL!!! THEO WALCOTT I MAMY 1:1!

65'

Kante podaje do Vardy'ego, ten strzela zza pola karnego, ale zbyt słabe to uderzenie i nie zaskoczyło ono Petra Cecha.

64'

Arsenal szukał szansy teraz w polu karnym rywali, bardzo ciasno pod bramką "Lisów", ale świetnie zorganizowani gracze gości oddalają zagrożenie

61'

W Arsenalu zejdzie z boiska Coquelina, a za niego wejdzie Theo Walcott.

60'

Kolejna zmiana w ekipie Leicester. Gray zastępuje Okazakiego.

58'

Wasilewski wchodzi za Mahreza. Ranieri zmienia taktykę na bardziej defensywną.

55'

Marcin Wasilewski za kilka minut powinien wejść na boisko w konsekwencji tej czerwonej kartki dla Simpsona.

55'

Czerwona kartka dla Simpsona! Drugą żółtą kartkę ogląda gracz Leicester i goście będą grali w 10.

53'

Dośrodkowanie Monreala, Giroud uderza głową, ale piłka szybuje nad poprzeczką bramki Schmeichela.

52'

Żółta kartka dla Fuchsa za nieprzepisowe zagranie na Giroud.

51'

Riyad Mahrez przedziera się przez zawodników Arsenalu na pole karne. Algierczyk upada na murawę po interwencji Monreala, ale sędzia sygnalizuje, że nie ma mowy o faulu.

49'

Żółta kartka dla Simpsona na faul na Sanchezie.

46'

W przerwie zmiana w Arsenalu. Chambers wchodzi za Koscielnego.

46'

POCZĄTEK DRUGIEJ POŁOWY! Od środka zaczęli gracze Leicester.

48'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY. Już za kilkanaście minut drugie bardzo emocjonujące 45 minut!

48'

Ramsey brzydko fauluje rywala i ogląda żółty kartonik.

45'

Żółta kartka dla Kosicielnego za nieprzepisowe zagranie.

45'

Sędzia przedłuża tę połowę o 2 minuty.

45'

GOOOL!!! JAMIE VARDY PEWNIE POKONUJE PETRA CECHA KIERUJĄC PIŁKĘ OBOK PRAWEGO SŁUPKA!!!

44'

Rzut karny dla Leicester!!!

42'

Powoli dobiega końca pierwsza połowa, a posiadanie piłki do tej pory prezentuje się następująco:

Arsenal 67% - 33% Leicester

39'

Piękna obrona Petra Cecha! Świetnym strzałem technicznym zza pola karnego popisał się Kante, ale Cech na posterunku.

38'

Rzut rożny. Oddalenie zagrożenia przez gości i będzie kontra.

38'

Dośrodkowanie Oezila z rzutu rożnego, ale obrońcy wybijają piłkę i ponownie korner, ale z przeciwnej strony.

36'

Żółta kartka dla Coquelina za faul na rywalu.

32'

GOL? Nie. Giroud uderza głową do siatki, ale Francuz na spalonym i nadal mamy 0:0 na The Emirates.

28'

Leicester próbuje przebić się pod bramkę rywala. Dużo ataków na bramkę gospodarzy można było teraz zaobserwować, ale bez większego zagrożenia dla bramki Cecha.

26'

Ponownie Oxlade-Chamberlain zagrywa do kolegów na środku, Alexis uderza piłkę, ale odbija się ona o któregoś z zawodników gości i będzie rzut rożny.

23'

Można zauważyć, że Lisy zaczynają grać swoją piłkę i coraz bardziej się rozkręcają. Ostatnie minuty bardzo wyrównane.

21'

Oxlade-Chamberlain posyła piłkę ze skrzydła na pole karne, ale Wes Morgan oddala zagrożenie od bramki swojej drużyny.

17'

Odpowiedź Leicester! Vardy wyskakuje do dośrodkowania i celnie trafia w piłkę, ale świetnie interweniuje Cech!

16'

Arsenal wychodzi z kontrą! Wypuszczenie piłki, wychodzi Ramsey, ale Schmeichel wychodzi poza pole karne i wybija piłkę wślizgiem!

14'

Okazaki przed szansą! Dostał świetne podanie górą na pole karne, ale sędzia liniowy sygnalizuje spalonego. Wydaje się jednak, że sędzia nie do końca miał rację.

10'

Ależ błąd sędziego. Kante odbija piłkę ręką w polu karnym po dośrodkowaniu przeciwników, ale uchodzi mu to na sucho.

10'

Pierwsze 10 minut meczu dla Arsenalu, ale trzeba przyznać gościom, że dobrze radzą sobie w obronie.

6'

Ramsey próbował przedrzeć się pod pole karne, ale świetnym odbiorem popisał się N'Golo Kante.

5'

Faulowany Alexis przez Drinkwater'a, ale bez kartki. Rzut wolny dla Arsenalu.

2'

NIezłe dośrodkowanie w pole karne i Arsenal był znowu blisko zdobycia bramki!

1'

Szybka akcja gospodarzy! Alexis Sanchez zagrywa do skrzydło do Oxlade-Chemberleina, ten z kolei po ziemi uderzył piłkę w kierunku kolegów w środku, ale ostatecznie piłka wychodzi na rzut rożny!

1'

POCZĄTEK MECZU! Ze środka boiska zaczęli piłkarze Arsenalu!

12:24

Ławki rezerwowych obu drużyn

Arsenal: Campbell, Chambers, Elneny, Flamini, Ospina, Walcott, Welbeck.

Leicester: Chilwell, Dyer, Gray, King, Schwarzer, Ulloa, Wasilewski.

12:15

Rozpoczynamy relację LIVE z niedzielnego hitu Premier League. Na The Emirates Arsenal gości lidera tabel angielskiej ekstraklasy Leicester City! Początek meczu o godzinie 13:00!