Sędzia dolicza 5 minut do regulaminowego czasu gry

91'

Ostatnia zmiana. Schodzi Bale, wchodzi Sigurdsson

89'

Sunderland za wszelka cenę chce wyrównać wynik tego spotkania. Mignolet wybija piłkę, aż pod napastników własnej drużyny

85'

41,168 Tyle właśnie widzów znajduje się dzisiaj na Stadium of Light

84'

Zmiana w szeregach Spurs. Boisko opuszcza Lennon, a w jego miejsce wchodzi Parker

83'

Adebayor kolejny raz wychodzi na "sam na sam", ale znowu swój zespół ratuje Mignolet

82'

Kartka dla Bale'a za próbę wymuszenia rzutu karnego

81'

Ostatnia zmiana w ekipie Czarnych Kotów. Schodzi Larsson, wchodzi Wickham

80'

W Anglii pada coraz mocniej

78'

Żółta kartka dla Dembele

78'

Wrzutka Lennona, ale obrońca Czarnych Kotów wybija na korner

76'

Pierwsza zmiana w ekipie Spurs. Schodzi Defoe, a w jego miejsce zobaczymy Dempsey'a

73'

Kolejne dośrodkowanie Larssona z rzutu wolnego, ale tym razem piłkę piąstkuje Lloris

69'

Kartka dla Dawsona

69'

Mamy wymuszona zmianę. Boisko opuszcza kontuzjowany kapitan Sunderlandu. Na boisko wchodzi Bramble

68'

John O'Shea opuszcza boisko z powodu kontuzji

67'

Obrońcy Czarnych Kotów próbują zaskoczyć defensywę gości długimi podaniami, ale te dogrania są bardzo nieefektywne

63'

Mamy pierwszą zmianę. Boisko opuszcza lewy obrońca Sunderlandu - Kilgallon, natomiast w jego miejsce na boisku zobaczymy Campbell'a

62'

Sessegnon strzela, ale niecelnie

61'

CÓŻ ZA OBRONA. Mignolet zachował się jak profesor. Wybronił strzał Defoe z metra!

58'

Siódmy już korner dla Spurs, ale źle wybija piłkę Sandro

56'

Lekka kontuzja Fletcher'a, ale zawodnik schodzi poza boisko o własnych siłach

54'

Druga polowe piłkarze zaczęli z wysokiego C. Znakomite rozpoczęcie drugiej częci spotkania

53'

Znakomita, indywidualna akcja Lennona i mamy prowadzenie Tottenhamu na Stadium of Light

52'

GOOL, Lennon, 2:1

49'

Gol samobójczy Cuellar'a, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zawodnika Kogutów

49'

Dośrodkowanie Bale'a, ale piłka wybita zostala na rzut rożny

48'

Kartka dla Cuellara, mamy rzut wolny dla Tottenhamu

45'

Rozpoczynamy drugą część spotkania

14:34

W przerwie meczu zapraszam na SENSEfootball

47'

Koniec pierwszej połowy. 1:0 prowadzi Sunderland. Zapraszam po krótkiej przerwie na drugą połowę

47'

Sędzia dolicza 2 minuty do podstawowych 45 minut

46'

Kapitan Czarnych Kotów znakomitym wślizgiem wybija piłkę spod nóg Defoe

44'

To Koguty więcej razy stwarzali sobie okazje podbramkowe, ale wystarczył jeden staly fragment gry i mamy prowadzenie gospodarzy

41'

Bramka dla Sunderlandu po dośrodkowaniu z rzutu wolnego

40'

GOOL, O'Shea, 1:0

38'

Obrońcy Sunderlandu bardzo źle zachowali się na szesnastce. Po nieporozumieniu do piłki doszedł Naughton, ale w pore futbolówka została wybita spod jego nóg

34'

Lennon wbił piłke w pole karne, ale futbolówka, nie dotknięta przez nikogo wyleciała poza linię boczną boiska

31'

Kolejny strzał głową. Tym razem uderzał Adebayor, ale trafił tylko w poprzeczkę

30'

Lennon gra dzisiaj bardzo dobrze. To dzisiaj chyba najbardziej produktywny kilkanaście centymetrów od bramki

27'

Znakomita okazja na gola dla Adebayor'a. Zawodnik Surs wyszedł na "sam na sam" z bramkarzem gospodarzy, ale strzal zostal obroniony przez Mignolet'a

25'

Zmasowany atak na bramkę Mignolet'a, ale jakoś poradzili sobie zawodnicy Czarnych Kotów

23'

Mamy krótką przerwę. Drobnej kontuzji doznał Cuellar, ale obrońca Sunderlandu wraca już do gry

21'

Bardzo dobry strzał Sandro, ale jeszcze lepsza obrona Mignoleta. Zaczyna robić się coraz ciekawiej

20'

Bardzo dobra sytuacja bramkowa dla Czarnych Kotów. Piłka została wrzucona z lewego skrzydła, do futbolówki doszedł Gardner i zgral ją w pole karne, lecz żaden z napastników gospodarzy nie zdołał strzelić gola

18'

Gra jest dość spokojna, ale nie brakuje prób ataków na bramkę przeciwnika. Niestety te ataki, jak na razie nie przynoszą pożądanych skutków

16'

Walker znakomicie podał "w uliczkę" do Lennona, który biegł po skrzydle. Anglik zdołal wbić pilkę w pole karne, ale wybili ją defensorzy gospodarzy

14'

Gardner próbował dośrodkowania, ale kompletnie mu to nie wyszło

12'

Sunderland próbuje zaskoczyć Koguty grą skrzydłami, doszlo nawet do wrzutki w pole karne, ale obrońcy Tottenhamu w tym sezonie grają znakomicie

9'

Kapitan Sunderlandu posłał długą piłkę do Sessegnon, ale futbolówka została wybita za linię boczną

6'

Rzut wolny dla gospodarzy. Gardner uderzał "na siłę", ale dobrze ustawiony w bramce był Lloris i piłka wylądowała w jego rękach

4'

Strzał Adebayora, ale bardzo pewnie łapie bramkarz Czarnych Kotów

4'

Sandro musi dzisiaj uważać. Jeśli zawodnik gości ujrzy dzisiaj żółtą kartkę, będzie wyeliminowany z następnego spotkania za ich nadmiar

3'

Od samego początku to Tottenham odważnie przeszedł do ataku. Sunderland musi się bronić

1'

Zaczynamy

13:44

Minuta ciszy na Stadium of Light

13:42

Jeszcze jedna wiadomość. W składzie Tottenhamu jest jeszcze Dembele. Mamy małe problemy i na razie nie ma tego zawodnika w "naszym" skladzie, ale gra :)

13:40

Piłkarze wychodzą już na boisko. Zaraz rozpocznie się to spotkanie

13:31

Rezerwowi Tottenham: Friedel, Dempsey, Vertonghen, Huddlestone, Parker, Sigurdsson, Livermore

13:31

Rezerwowi Sunderland: Campbell, Wickham, McFadden, Vaughan, Dong-Won, Bramble, Westwood

13:27

Tottenham w tym sezonie spisuje się naprawdę dobrze. Po 19 kolejkach Koguty zajmują czwarte miejsce z 33 punktami oraz z 34 bramkami na koncie. Jeśli Spurs wygrają, maja szansę nawet na wyprzedzenie w tabeli Chelsea i zakończenie roku na znakomitym, trzecim miejscu.

13:22

Sunderland w ostatnim meczu zmierzył się z mistrzem kraju – Manchesterem City i sensacyjnie wygrał 1:0 po golu Adama Johnsona.

13:18

Dotychczas obie drużyny grały ze sobą 108 razy. 42 razy z tego starcia, zwycięsko wychodziły Koguty, 37 razy Czarne Koty, natomiast 29 razy obie ekipy dzieliły się punktami

13:14

Tak wygląda stadion dwie godziny przed rozpoczęciem dzisiejszego starcia

13:13

svx

13:13

Zapraszam na mecz 20 kolejki Premier League. Dzisiaj zmierzą się Sunderland oraz Tottenham