Manchester Unitedmanchester united
2 : 1
Arsenal LondynArsenal Londyn
94'

Koniec meczu. Arsenal dużo lepszy w drugiej połowie, ale ciężko było wyrównać po stracie zawodnika. Jendak gola w ostatniej minucie strzela Cazorla

94'

GOOL, Cazorla, 1:2 Piekny gol Cazorli

93'

Cóż za okazja dla Arsenalu. Przed szansą Giroud, który po dograniu z lewej strony strzela w bramkarza z 5 metrów. Trudna sytuacja, ale to pokazuje, że Arsenal nie poddaje się

92'

Karte po faulu na van Persim, dostaje Arteta

91'

Sędzia dodaje 4 minuty do regulaminowych 90

90'

Znowu próbował Arsenal, tym razem Arshavinowi udało się dojść pod pole karne Manchesteru, ale dobrze odbiera piłke Ferdinand

88'

Mamy korner dla gospodarzy, van Persie do Naniego, ale ten nie trafił dobrze w piłke

87'

Kibice Arsenalu nie tracą nadziei i głośno dopingują swój zespół

87'

Oficjalnie na Old Trafford zasiada dzisiaj 75 492 osób

86'

Manchester bardzo spokojnie. Pilka w posiadaniu obrońców gospodarzy

83'

Pierwszy kontakt z piłka i już żółta kartka dla Arshavina

82'

Zmiana także w szeregach gospodarzy. Schodzi Valencia, wchodzi Nani

82'

Kolejna zmiana. Schodzi, słabo dzisiaj grający Podolski, na boisku widzimy Arshavina

82'

Rooney faulował Walcotta, który bardzo dobrze wychodził z kontrą. Kartke otrzymuje Rooney

81'

Manchester blisko strzelenia trzeciej bramki, ale na spalonym Anderson

79'

Faulowany Sagna, ale szybko pozbierał się zawodnik Kanonierów i już Arsenal atakuje. Widac, że goście się nie poddają i chcą szybko strzelić bramkę

77'

Piłka już pod bramką Mannone, ale tym razem van Persie na spalonym

76'

Carrick stracil piłkę. Cazorla trochę za mocno do Walcotta, ale doszedł do niej zawodni The Gunners, lecz piłka wysoko nad bramką

75'

Manchester uspokoił grę i piłke rozgrywają między sobą obrońcy

75'

Kanonierzy grają w dziesiątkę, ale wyglądają bardzo dobrze i cały czas napierają na Manchester

73'

Dobrze prawą stroną Giroud, ale wypuścił sobie piłke zbyt daleko i piłke wybija Evans

72'

Mamy kolejną kartkę, tym razem dostaje ją Anderson

71'

Arsenal gra bardzo dobrze w drugiej połowie, cały czas atakuja i nie odpuszczają, ale teraz bardzo trudno będzie im choćby wyrównać

70'

Druga żółta kartka dla Wilshere, co daje czerwoną i gracz gości musi opóścić boisko

69'

Kolejna próba Czerwonych Diabłów, tym razem z 20 metrów strzelał Anderson

68'

Evra strzela z główki. Asystuje Rooney

67'

GOOL, Evra, 2:0

65'

Wilshere wykonywał rzut wolny z prawej strony, ale za wysoko i piłka ląduje poza linia bramkową Manchesteru

64'

Na spalonym Young, ale dobre podanie do skrzydłowego ze środka pola

64'

Na boisko wchodzi Anderson, za Clevelreya. To dobry mecz tego zawodnika, ale Ferguson bał sie o strate zawodnika, ponieważ każde następne przewinienie skutkowałoby czerwoną kartką dla Clevelreya

62'

Bardzo brzydki faul van Persiego, który faulował Sagna. To wejście mogło zakończyc się nawet czerwoną kartką

61'

Clevelrey ostro faulował. Ten faul kwalifikował się na żółta kartkę, a pamiętajmy, że ten zawodnik ma już jedną kartkę. Sędzia jednak zlitował się i dał ostatnie ostrzeżenie piłkarzowi gospodarzy

60'

Ładnie Rooney podaje ze środka do Valenci na prawe skrzydło. Valencia wrzuca, zamyka Evra. Kapitan Manchesteru próbował podac do Rooneya, ale ten niecelnie

57'

Podolski ze środka pola, bardzo ładnie w "uliczkę" do Santosa na lewą stronę, ale zawodnik The Gunners bardzo wysoko i niecelnie wrzucał piłkę

57'

Wilshere faulował van Persiego. Wolny z 30 metrów z prawej strony, ale van Persie za krótko

55'

Cazorla z lewej strony po ziemi do Giroud. Napastnik przyjmuje piłke, obraca się, ale strzela w słupek. Dobra akcja Kanonierów

53'

Mamy zapowiadaną zmianę. Za Ramseya wchodzi na boisko Walcott

52'

Wygląda na to, że Arsenal sie obudził i coraz bardziej atakuje bramkę bramkarza gospodarzy

50'

Manchester zepchnięty do defensywy. Zaraz na boisku zobaczymy Walcotta

49'

Santos próbował lewą strona, ale piłka przechodzi przez całe pole karne

48'

Dużo dzieje sie pod bramką gości. Najpierw próbował Valencia, a póżniej Carrick, ale bardzo niecelnie

48'

Bardzo źle gra dzisiaj Vermaelen. To chyba jeden z najgorszych spotkań tego zawodnika w tym sezonie

46'

Kolejny błąd kapitana Arsenalu, do pilki dochodzi van Persie i podaje do Valenci, który z 5 metrów nie trafia do bramki

45'

Zaczynamy

14:46

Ciekawe czy Wenger pobudzi swoich zawodników do walki. W meczu z Reading mu się to udało

14:42

Posiadanie piłki większe po stronie Kanonierów (46% - 54%), ale sytuacji bramkowych więcej mieli gospodarze (5 - 2)

14:38

Jak na razie trochę lepszy Manchester, ale Arsenal atakuje i nie poddaje się, co zapowiada dobra drugą połowę

14:35

Manchester United - Arsenal

48'

Koniec pierwszej połowy. Zapraszam na kolejna część spotkania

48'

Rooney bardzo zdenerwowany po niewykorzystanym rzucie karnym

47'

Sędzia doliczył 3 minuty. Znakomita okazja do strzelenia gola. Kibice nie moga uwierzyć w to co się stało

46'

Mielismy karnego, ale Rooney nie trafił w bramkę. Piłka obok lewego słupka. Katastrofalnie wykonany rzut karny

45'

Karny, Cazorla zagrywa piłke ręką

45'

Rzut rożny dla Manchesteru, przy piłce Rooney

45'

Kolejna próba Younga lewą stroną, ale za lekko i piłke przejmuje Sagna

43'

Rooney ze środka na prawa strone do Valenci, ale znakomitym wślizgiem popisal się Santos

43'

Kolejna długa piłka kapitana Kanonierów. Niepotrzebne te długie piłki ze strony obrońcy Arsenalu, bo piłke od razu przejmują gospodarze

41'

Podolski niewidoczny w tym spotkaniu

40'

Cazorla z rożnego, ale Giroud bardzo niecelnie i wysoko nad bramką

38'

Arteta wykonywal rzut wolny, ale za słabo by piłka doszla do wbiegającego Podolskiego

38'

Żółta kartka dla Clevelreya. Wolny z 30 metrów dla Arsenalu

37'

Wilshere faulowany. Leży dość długo na boisku, ale zaraz podnosi się i zaczynamy grę od nowa

36'

Clevelrey prawą stroną, miał przed sobą puste pole, ale za szybko zdecydował sie na wrzutkę i piłke wybijają obrońcy Arsenalu. Gracz Manchesteru zdecydowanie za szybko pozbył sie piłki, a z tej akcji mogła być bramka

33'

Akcja lewą stroną. Evra dogrywa prostopadle do Younga, ale ten na spalonym

33'

Rooney w pressingu już pod szesnastką Arsenalu. Ten piłkarz za wszelką cenę chce strzelić gola

32'

Santos lewa stroną, ale za głęboko w pole gospodarzy i piłke łapie bez problemu hiszpański bramkarz

31'

Kolejna kartka, tym razem dla Younga

30'

Co sie dzieje w polu karnym Arsenalu! Najpierw szczęścia próbował Rooney, ale był oślepiony przez słońce i Mannone broni, potem Carrick wrzucał w pole karne do van Persiego, ale ten za słabo strzela głową

27'

Rafael dobrze na obieg do Rooneya. Napastnik Manchesteru z prawej strony dorzucał piłke w pole karne, ale Sagna wybija piłkę poza pole karne

26'

Young musiał zejść na chwil z boiska. Wydawało się, że to cos groźnego, ale pilkarz Czerwonych Diabłów już wraca na boisko

25'

Ramsey prawą stroną wbiegł w pole karne. Piłkarz Arsenalu chciał podac do Podolskiego, ale dobrze ustawiony był de Gea, który wybija piłkę przed siebie, ale na szczęście byli tam obrońcy Manchesteru

23'

Rooney z rzutu rożnego, ale zbyt krótko i piłke wybija Giroud

22'

Rooney prostopadłe podanie do van Persiego. Ten uwolnił się, ale kąt był zbyt duży by zaskoczyć Mannone

21'

Dobrze uwolnił się Valencia po prawej stronie, ale niedokłądny przerzut pilki do Younga i mamy aut dla The Gunners

20'

Cazorla przejmuje piłke w środku pola i kolejny raz Arsenal próbuje ataku pozycyjnego

18'

Kolejna dobra akcja lewą stroną Younga, ale ze stoickim spokojem piłkę wybija Mertesacker

18'

Ruszył van Persie, ale snajper Manchesteru był na spalonym

16'

Coś złego dzieje się dzisiaj z Vermaelenem. Kapitan Kanonierów gra słabo. Zawalił przy bramce, a teraz wybija piłki na oślep, chyba wszystkie piłki posłane przez niego, zostały przejęte przez przeciwników

14'

Ostre wejście Wilshere, mamy pierwszą żółtą kartkę

13'

Ciężko gra się Arsenalowi. Manchester atakuje bardzo wysoko i nie pozwala na rozgrywanie piłki. Kapitan Kanonierów zmuszony do długiego podania, co kończy się przejęciem piłki przez gospodarzy

11'

Prawą stroną wrzucał Sagna, w polu karnym był Ramsey, ale nie mógł dojść do głowki, ponieważ był kryty przez trzech obrońców

10'

Tym razem w ataku pozycyjnym Kanonierzy. Jednak dalej niż za 30 metr, goście przedostać się nie mogą

9'

The Gunners grają wysoko i ostro, widać, że zależy im na szybkim wyrównaniu, ale trudno będzie o gola przy tak grającym Manchesterze

7'

Arsenal nie może zbudować dobrej akcji. Grają długie piłki, które od razu przechwytywane są przez obronę gospodarzy

6'

Mecz rozpoczął się tak jak, każdy przewidywał. Szybki gol Czerwonych Diabłów. Manchester uspokaja grę. Arsenal gra bardzo nerwowo od samego początku

5'

Entuzjazmem nadrabiał to Wayne Rooney Entuzjazmem nadrabiał to Wayne Rooney

4'

Robin van Persie nie cieszył się z bramki Robin van Persie nie cieszył się z bramki

4'

Błąd kapitana Arsenalu, po słabym dośrodkowaniu Rafaela z prawej strony. Piłka wylądowała pod nogami van Persiego, który pewnie po długim rogu strzela bramkę

3'

GOOOL, van Persie, 1:0

3'

Lewą stroną Young, ale za głęboko i piłke łapie Mannone

2'

Manchester przy piłce. Próbują uspokoić grę po nerwowym początku

1'

Zaczynamy

13:41

Piłkarze już na murawie, zaraz zaczynamy

13:39

Faworytem tego spotkania jest według bukmacherów Manchester, który zajmuje 2 miejsce w lidze. Arsenal jest na 6 miejscu. Jak wiemy piłka jest nieprzewidywalna, więc czeka nas wyjątkowe 90 minut, szczególnie gdy na murawę wychodzą gwiazdy światowej piłki

13:33

Za niespełna 15 minut rozpocznie się 187 mecz, w którym występują obie drużyny

13:27

Jakie są wasze typy? Kto wygra mecz? Wszystko to możecie pisać w komentarzach

13:22

Składy poznane. Piłkarze rozgrzewają się na boisku. Zaraz jednak pójdą do szatni, by przygotować się do ponownego wyjścia na murawę i rozegrania wielkiego meczu.

13:17

Rezerwowi Manchester: Lindegaard, Anderson, Hernandez, Nani, Scholes, Powell, Wootton

13:14

Rezerwowi Arsenal: Martinez, Koscielny, Walcott, Coquelin, Arshavin, Jenkinson, Chamakh

13:07

Czerwone Diabły w ostatnim meczu przegrały po dogrywce 4:5 w Capital One Cup z Chelsea Londyn, jednak trzy dni wcześniej wygrały z Londyńczykami 3:2. Natomiast Kanonierzy w ostatnim meczu pucharowym, wygrali po ciężkim boju z Reading. The Gunners przegrywali już 0:4, ale podnieśli się z kolan i doprowadzili do dogrywki, w której wygrali, aż 7:5. Obie drużyny strzelają ostatnio bardzo dużo goli, więc myślę, że i dzisiaj ich nie zabraknie

12:57

Największa niewiadomą jest to jak kibice Arsenalu "przywitają" Robina van Persie, który przed tym sezonem opuścił Arsenal na rzecz Manchesteru. Kibice są o tyle bardziej zdenerwowani, że van Persie był kapitanem Arsenalu

12:54

Tak wygląda stadion przed dzisiejszym spotkaniem. Pogoda nie rozpieszcza, jest zimno, około 6 stopni, co nie jest najlepszą temperaturą dla zawodników. Oby piłkarze rozgrzali się porządnie i nie było żadnych kontuzji.

12:51

Murawa Old Trafford. Manchester - ArsenalOld Trafford. Manchester - ArsenalOld Trafford z zewnątrz. Manchester - Arsenal

12:46

Witam wszystkich i zapraszam na hit 10 kolejki Premiership. Dzisiaj na Old Trafford, Manchester United będzie gościł Arsenal Londyn.

Sędzią spotkania jest Mike Dean.

Jak zawsze będzie się sporo działo, ale czy zawodnicy znowu strzelą 10 goli? Wszystko okaże się po zakończeniu spotkania. Zapraszam