Niedziela, 4 listopada 2012, godz. 17:00
newcastleNewcastle United
94'

Jeszcze żółta kartka dla Santona w 94. minucie.

96'

Koniec, koniec, koniec!! Fenomenalna druga połowa na Anfield!! Liverpool ma powody do bycia rozczarowanym. Dziękujemy za uwagę!

96'

Ależ gorącooo!!! Piłka po zamieszaniu trafia w poprzeczkę Tima Krula, który końcówką placów jej dosięgnął!!

94'

Rzut wolny dla Liverpoolu.

93'

Krul zwleka z wybiciem piłki.

93'

Kontratak Liverpoolu, ale Taylor znów bez ogródek zażegnuje niebezpieczeństwo.

92'

Ameobi naciska Skrtela, aut blisko bramki Liverpoolu dla Newcastle.

91'

Cztery minuty doliczone!!

91'

Shelvey głową!!! W środek bramki, a tam był Tim Krul!!

90'

Shelvey!!! Broni Krul!! Po dośrodkowaniu z prawej strony Shelvey zamykał akcję, ale golkiper Newcastle był na miejscu.

88'

Sterling leży na boisku. Młody zawodnik chciał uderzyć piłkę, ale trafił w nogę przeciwnika. Sterling jednak już na nogach.

85'

Widać było, że Coloccini w swojej nieporadności celowo faulował od tyłu Suareza. Na szczęście obyło się bez poważnej kontuzji!

84'

Czerwona kartka za brzydki faul Colocciniego na Suarezie. Bardzo agresywne wejście obrońcy Newcastle!

84'

Ameobi strzela nieprzyjemnie!! Z trudem, na raty broni Jones!

83'

Enrique dobrze centruje, Suarez był blisko dosięgnięcia, ale nie dał rady doskoczyć do piłki.

82'

Skrtel spokojnie klatką piersiową do Jonesa.

80'

Ben Arfa dobrze strzela!! Jones broni pewnie!! Świetny był to kontratak Newcastle po głupiej stracie Enrique.

80'

Downing wywalczył rzut rożny.

78'

Gerrard z dystansu, piłka po rykoszecie w rękach Krula.

77'

Cisse!! Z trudnej pozycji, z półobrotu, ale niecelnie!

77'

Świetny kontratak Liverpoolu. Suarez zagrał do Sterlinga, który za długo zwlekał i został zablokowany.

76'

Sterling marnuje świetny kontratak! Ofiarna interwencja w obronie Taylora!!

76'

Gutierrez dobrze do Cisse, ale ten nie przyjął piłki.

75'

Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Sahin, za niego Downing.

75'

Sterling sprzed pola karnego! Gutierrez ofiarnie blokuje. Rzut rożny dla The Reds.

73'

Ben Arfa z rzutu wolnego! Sprytnie, ale niecelnie!

72'

Ameobi faulowany przez Sahina. Rzut wolny dla Srok z około 25. metrów od bramki Jonesa.

72'

Santon wywalczył rzut rożny dla Newcastle.

71'

Ależ rozkręciło się nam to spotkanie!! Wielka wrzawa na Anfield!!

71'

Shelvey!!! Jak on tego nie trafił?? Miał pustą bramkę przed sobą, ale nieczysto trafił w piłkę i Krul zdążył z interwencją!!

70'

Z boiska zszedł niespodziewanie Cabaye, za niego Ferguson.

69'

Enrique zagrał piłkę za linię obrony Newcastle. Suarez genialnie przyjął futbolówkę barkiem mimo, że naciskany był przez Colocciniego, minął Krula i wpakował piłkę do bramki.

68'

Suarez daje popis swoich umiejętności!!!!!!!!!! Mamy 1:1 na Anfield!!!

67'

Zmiana w Liverpoolu. Murawę opuścił Suso, w jego miejsce wchodzi Jonjo Shelvey.

66'

Gorąco w polu karmy po dośrodkowaniu Cabaye, ale Cisse nie dosięgnął piłki.

66'

Ameobi wdał się w drybling i stracił piłkę. Jest jednak rzut rożny.

65'

Cabaye dobrze dośrodkował z rzutu wolnego, Enrique wybił na rzut rożny.

63'

Simpson fauluje Sterlinga z lewej strony boiska na wysokości 13. metra.

61'

Gerrard z dystansu, ale Coloccini ofiarnie blokuje strzał kapitana The Reds!

61'

Sahin uderza na bramkę Krula, piłka po rykoszecie przelatuje blisko słupka!!

60'

Suarez obrócił się z piłką w okolicach prawego narożnika pola karnego Newcastle. Urugwajczyk uderzył na długi słupek, ale piłkę na rzut rożny wybił Krul.

59'

Suarez bardzo groźnie!! Świetnie interweniuje Tim Krul!!

59'

Agger przebojowo walczy o piłkę, ale Taylor bez ogródek wybija piłkę w trybuny.

57'

Bez pośpiechu wznawiają grę piłkarze Srok. Sędzia pospiesza Tima Krula.

55'

Piłka znów w pole karne, znów piąstkuje Krul, do tego jest faulowany przez Suareza.

55'

Gerrard mocno z rzutu wolnego, pewnie piąstkuje Krul.

54'

Anita znalazł się przed polem karnym, ale uderzył wysoko ponad bramką.

53'

Cisse przy pomocy lekarza schodzi za linię boczną.

53'

Brzydki faul Sterlinga na Cisse. Młody zawodnik The Reds nie otrzymuje jednak żółtej kartki. Kończy się tylko na słownym upomnieniu.

51'

Groźne dośrodkowanie Gerrarda, ale Agger nie doskoczył do piłki.

51'

Zmiana w zespole gości. Boisko opuszcza Demba Ba, którego występ stał pod znakiem zapytania. Uraz daje o sobie znać i na boisku pojawia się Sammy Ameobi.

49'

Sterling wywalczył rzut rożny.

48'

Suarez minął Colocciniego, ale Anita asekuruje kolegę z drużyny.

46'

Wracamy do gry! Liverpool zaczyna!

48'

Koniec pierwszej połowy. Liverpool miał przewagę, ale Newcastle ma Cabaye!

48'

Jeszcze groźnie w polu karnym gospodarzy. Taylor uderza na bramkę, ale niecelnie.

47'

Piłka trafiła w rękę Suso. Rzut wolny dla gości.

46'

Dwie minuty doliczone do pierwszej połowy.

46'

Cabaye z dystansu!! Rozochocił się francuz. Tym razem jednak niecelnie.

45'

Ben Arfa dośrodkował z prawej strony w pole karne. Akcję zamykał Cabaye, który był na wysokości piątego metra, ale poza światłem bramki. Pomocnik Newcastle świetnie uderzył z ostrego kąta półwolejem i nie dał szans Jonesowi.

44'

Cabayeeee!!!! Ależ trafienie!!!

43'

The Reds konstruują atak pozycyjny, a później źle wykonuje aut Wisdom

41'

Suso ładnie zszedł z prawej strony do środka i uderzył na bramkę. Piłka po rykoszecie na rzut rożny.

41'

Suarez bardzo aktywny, ale często gra zbyt egoistycznie.

40'

Gerrard chciał zaskoczyć Krula i z własnej połowy uderzył na bramkę Newcastle. Piłka ponad bramką, a i Krul był na posterunku.

38'

Dobre podanie Gerrarda do Sahina, ten jednak uprzedzony.

38'

Goście bardzo asekuracyjnie przeprowadzają swoje ataki.

37'

Newcastle w ataku pozycyjnym...

35'

Suarez drybluje w polu karnym Newcastle, próbuje płasko zagrać w pole bramkowe, ale tam nie było nikogo, oprócz Krula.

34'

Santon traci piłkę pod polem karnym Liverpoolu.

34'

Skrtel przecina piłkę skierowaną do Ba, ta w rękach Jonesa.

32'

Gerrard dośrodkowuje z prawej strony boiska, Coloccini na rzut rożny.

31'

Dobrze rozegrany rzut wolny przez Newcastle, ale Cabaye na spalonym.

30'

Demba Ba faulowany przez Allena. Rzut wolny dla gości.

29'

Gerrard głową, ale ponad bramką. Urugwajczyk był w zbyt trudnej sytuacji, aby oddac celny strzał.

28'

Zmiana w zespole Newcastle... Z boiska schodzi Perch, który doznał urazu i nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce do gry desygnowany Danny Simpson.

27'

Gutierrez faulowany przez Sahina.

22'

Suarez dostaje piłkę na wolne pole, wbiega w pole karne i uderza na bramkę, ale Krul pewnie broni!

21'

Suarez uderza z rzutu wolnego!! Piłka szybuje obok bramki, jednak do zmieszczenia piłki w "okienku" było bardzo blisko!

20'

Suarez faulowany przez Percha. Rzut wolny dla The Reds z około 25. metrów od bramki Krula.

17'

Santon dośrodkowuje z lewej strony na głowę Cisse, ale ten nie doskoczył do piłki. Kontratak Liverpoolu...

16'

Perch faulowany przez Sahina, który nie przyjmuje do wiadomości decyzji sędziego.

15'

Ba uderza z dystansu, ale ten strzał nie mógł zagrozić Jonesowi.. Piłka szybuje ponad poprzeczką.

13'

Gerrard na wolne pole do Suareza, Krul przechwytuje piłkę.

11'

Coloccini fauluje Suareza, ten sporo dodaje od siebie i zwija się z bólu na murawie.

11'

Sterling z dystansu, minimalnie obok!

9'

Bardzo wysokim pressingiem atakują przyjezdnych liverpoolczycy.

9'

Gerrard mocno z rożnego, Krul z trudem dosięga piłki i znów paruje na rożny!

8'

Mieliśmy już kontrowersyjną sytuację. Suarez padał w polu karnym podcięty przez Colocciniego, ale ciężko powiedzieć kto ma rację.

6'

Sahin do Suareza, ale ten nie opanował piłki. Mocny początek Liverpoolu!

5'

Znowu Sterling w pole karne, ale tym razem bez problemów obrońcy Newcastle.

4'

Sterling płasko w pole karne, Coloccini wybija na rzut rożny!

3'

Gerrard bardzo mocno w pole karne, Krul piąstkuje!!

2'

Sterling jest bardzo szybki i Anita zatrzymuje go nieprzepisowo. Rzut wolny dla Liverpoolu z lewej strony boiska na wysokości 14. metra.

1'

Enrique nie dobiega do piłki. Aut dla Srok.

1'

I zaczynamy wielkie emocje na Anfield!! Od środka goście!

16:57

"Youl'll never walk alone" zabrzmiało na Anfield!

16:56

Piłkarze obu jedenastek wychodzą już na murawę!!

16:49

Już za 10 minut początek spotkania!

16:35

Spotkanie numer 600 w barwach The Reds rozegra legenda tego klubu, Steven Gerrard. -Nie chcę odbierać niczego innym graczom Liverpoolu, ale to właśnie Gerrard jest zawodnikiem kluczowym - mówi przed meczem pomocnik Newcastle, Yohan Cabaye

16:31

Ławka rezerwowych Newcastle: Steven Harper, Mike Williamson, Shane Ferguson, Gael Bigirimana, Gabriel Obertan, Sammy Ameobi, Shola Ameobi.

16:30

Ławka rezerwowych Liverpoolu: Peter Gulacsi, Jamie Carragher, Sebastian Coates, Jordan Henderson, Jonjo Shelvey, Stewart Downing, Oussama Assaidi

16:30

Znamy składy w jakich wystąpią oba zespoły. W Liverpoolu brak Pepe Reiny, którego występ stał pod znakiem zapytania. Nie ma także Glena Johnosna. W ekipie przyjezdnych od pierwszej minuty wystąpi Papis Cisse, obok niego Demba Ba.

16:18

Sroki nie wygrały na Anfield Road od 16. lat. Czy dziś uda im się przerwać tą niechlubną passę? Zapraszam do dyskusji.

16:16

W ostatnim spotkaniu obu zespołów na Anfield lepszy był Liverpool, który wygrał 3:1 po dublecie Bellamy'ego i jednej bramce Stevena Gerrarda.

16:09

Najważniejsze dla nas są punkty. Nie zawsze da się grać perfekcyjnie, tak jakby się chciało.- mówi przed meczem z Newcastle szkoleniowiec Liverpoolu, Brendan Rodgers. Fakty mówią jednak, że spotkania The Reds z ekipą Srok zawsze są bardzo emocjonujące. W potyczkach obu zespołów padało do tej pory średnio 3.2 gola na mecz. Miejmy nadzieję, że dziś ta statystyka zostanie podtrzymana. Brendan Rodgers