KS Wiązownica - Siarka Tarnobrzeg w meczu 3. kolejki 3 ligi piłki nożnej. Siarka wygrywa 2:0 mimo czerwonej kartki dla Dawida Lisowskiego

18 sierpnia, 11:10 | Paweł Kowalski

W meczu 3. kolejki Betclic 3.ligi piłki nożnej, w grupie 4 KS Wiązownica grała z Siarką Tarnobrzeg. Mecz rozpoczął się o godzinie 20 i po pełnej emocji grze zakończył wygraną Siarki 2:0. Trzeba podkreślić, że nasz zespół przez większość meczu grał w osłabieniu.

KS Wiązownica - Siarka Tarnobrzeg 0:2 (0:0)

Bramki: Kacper Marszalik 76, Emmanuel Francois 90
Siarka: Cymerys - Czajkowski, Bracik, Kumorek, Misztal, D.Lisowski - Kaliniec (89 Woś), P.Lisowski (od 74 Francois), Ivanidze (od 83 Ogorzały), Prusiński (od 74 Marszalik), Iwao (od 83 Mróz).

KS Wiązownica: Jeż - Tonia, Kapuścinski, Grabovskyi, Kordas, Janiczak, Jopek, Jaroch, Michalik, Kitlinski, Kasia

Pierwsze w tym sezonie małe derby województwa podkarpackiego dla Siaki Tarnobrzeg, Nasza drużyna mimo ,że przez większość meczu grała w 10 pewnie zwyciężyła 2:0. Siarka jest po trzech kolejkach liderem.

Koniec meczu, KS Wiązownica Siarka Tarnobrzeg 0:2

Dosłownie sekundy przed końcem meczu pięknym strzałem popisał się Emmanuel Francois i Siarka wyszła na prowadzenie 2:0

W 76 minucie grająca w osłabieniu Siarka Tarnobrzeg prowadzi 1:0!. Bramkę dla naszej drużyny zdobył Kacper Marszalik.

Koniec pierwszej połowy, KS Wiązownica Siarka Tarnobrzeg 0:0

W 37 minucie za dyskusję z sędzią drugą żółtą kartkę otrzymał Dawid Lisowski. To oznaczało czerwoną kartkę w wyniku gradacji kar. Siarka przed większość meczu musi grać w osłabieniu.

W 17 minucie meczu żółtą kartką ukarany gracz Siarki Tarnobrzeg Dawid Lisowski

Po 15 minutach jest 0:0. Mecz jest wyrównany.

Wyniki 3.kolejki Betclic 3.ligi piłki nożnej, grupa 4

Czarni Połaniec - Świdniczanka Świdnik 2:0 (2:0)
Bramki: Szymon Salamon 9, Michał Banik 39 z karnego.

Lewart Lubartów - KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 0:1 (0:0)
Bramka: Mateusz Nowak 61.

Star Starachowice - Pogoń-Sokół Lubaczów 1:0 (0:0)
Bramka: Adrian Szynka 84.

Podlasie Biała Podlaska - Korona II Kielce 3:0 (1:0)
Bramki: Marcin Pigiel 20 z karnego, Maciej Orzechowski 73, Jarosław Kosieradzki 90+5.

Wiślanie Skawina - Podhale Nowy Targ 1:2 (1:1)
Bramki: Monsuru Adisa 33 - Arkadiusz Nowak 38, Marcin Michota 75 z karnego.

Avia Świdnik - Unia Tarnów 3:1 (0:1)
Bramki: Adrian Paluchowski 64, 83, Paweł Uliczny 78 z karnego - Krzysztof Bociek 14.

Wisła II Kraków - Sandecja Nowy Sącz 1:1 (1:0)
Bramki: Dawid Olejarka 41 - Kamil Słaby 90+1.

Wisłoka Dębica - Chełmianka Chełm 1:3 (1:1)
Bramki: Krzysztof Żmuda 20 - Bartłomiej Korbecki 2, 90+1, Krystian Mroczek 80.