Betclic III liga. W świętokrzyskich derbach KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski rozgromił Czarnych Połaniec 6:1. Zobacz zdjęcia z meczu

10 sierpnia, 20:43 | Dorota Kułaga, Marcin Radzimowski

W drugiej kolejce piłkarskiej Betclik III ligi (grupa 4), w sobotę 10 sierpnia KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski na własnym terenie rozgromił Czarnych Połaniec 6:1 (3:0).

1 / 81

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski - Czarni Połaniec 6:1 (3:0)
Bramki: 1:0 Bartosz Zimnicki 8, 2:0 Bartosz Zimnicki 18, 3:0 Dominik Pisarek 33, 4:0 Piotr Kron 49, 4:1 Michał Banik 59 z karnego, 5:1 Łukasz Mazurek 70 z karnego, 6:1 Mateusz Nowak 74.
KSZO 1929: Kot – Kołoczek, Jarzynka, Domagała, Lis – Orlik (59.Kafel), Nowak (83.Mężyk) – Kron (71.Morys), Zimnicki, Pisarek (59.Mazurek), Mrozik.
Czarni: Wieczerzak – Mucha (83.Galara), Bakowski, Chmielowiec, Banik (83. Guca) - Słoma (71. Kilian), Kramarz (66.Gaj), Bawor, Smoleń, Kierys - Salamon.
Żółte kartki: Kierys, Salamon, Bawor, Kilian, Guca, Bakowski (wszyscy Czarni).

[przycisk_galeria]

Podopieczni trenera Radosława Jacka w świętokrzyskich derbach odnieśli efektowne zwycięstwo. W 49 minucie po bramce Piotra Krona prowadzili już 4:0 i losy spotkania były już rozstrzygnięte. Zawodnik ten wykorzystał błąd bramkarza Czarnych i po podaniu Macieja Mrozika skierował piłkę do pustej bramki.

Ostatecznie skończyło się 6:1, a jedyne trafienie goście zapisali na swoim koncie z rzutu karnego, który wykorzystał Michał Banik w 59 minucie. Jedenastka została podyktowana za zagranie ręką Macieja Kołoczka.