Piątek, 10 października 2014, godz. 20:45
WłochyEkstraklasa.net
2 : 1
wikipedia.orgAzerbejdżan
93'

I koniec. Włosi z małymi problemami, ale pokonują Azerbejdżan 2:1. Bohaterem meczu - Giorgio Chiellini, który zdobył wszystkie bramki w tym meczu. Dziękuję za uwagę.

93'

Immobile sam na sam, ale jest gwizdek. Spalony.

90'

POPRZECZKA! Ładny strzał Giovinco. Niewiele brakowało. Strzał z około 20 metrów.

88'

Ładna akcja Giovionco! Mija jednego zawodnika, drugiego, arbitra i... podaje niecelnie do Zazy.

87'

I żółta kartka dla Zazy.

86'

Zmiana. Nadirov za Amirquliyeva

85'

Jest bramka Immobile, ale nieuznana. Napastnik faulował Agayeva.

84'

Żółta kartka dla Sadigova za faul na Immobile.

83'

Dobrze pokazał się Giovionco, który dośrodkował prosto na głowę Chielliniego, a ten strzałem w krótki róg pokonał Agayeva.

82'

Goooooooooooooooooooooooooooooooooool! Chiellini! 2:1

81'

I ostatnia zmiana we włoskiej ekipie. Candreva za Darmiana.

76'

Wyrównanie! DOśrodkowanie w pole karne, niefortunna interwencja CHielliniego i mamy remis.

78'

Błyskawiczna reakcja Conte. Giovinco za Florenziego.

75'

Azerowie wywalczyli rzut rożny! Zobaczymy co z tego wyniknie...

74'

Będzie pierwsza zmiana w ekipie włoskiej. Aquiliani za Pirlo. Rozgrywający Juventusu żegnany owacją na stojąco!

69'

Goooooooooooool?! Nie! Zaza z 5 metrów nie trafia w bramkę po dośrodkowaniu Florenziego! NIesamowite!

67'

Mamy drugi strzał Azerów! Próbował z dystansu Huseynow, ale piłkę łapie Buffon.

63'

Znowu przewrotką próbował Zaza, tym razem zablokowany. Ma parcie na ładną bramkę ten chłopak!

62'

Jest dośrodkowanie, mija się z piłką i Chiellini, i Bonucci, i Ranocchia.

62'

Faulowany Immobile blisko pola karnego. Będzie groźnie.

59'

Zmiana w drużynie Azerbejdżanu. Za Dadasova Huseynov

59'

Płaskie dośrodkowanie De Sciglio, piłkę w polu karny przepuszcza Marchisio, ta trafia do Florenziego, ale strzał zawodnika Romy zablokowany.

56'

Azerowie teraz od dłuższego czasu utrzymują się przy piłce.

48'

Zaza przewrotką po podaniu Bonucciego! Minimalnie niecelnie!

46'

Jedna zmiana w ekipie gosci. Ramaldanov za Quirtimova

45'

Zaczynamy drugą połowę potkania Włochy - Azerbejdżan!

21:36

Niewiele emocji było w tych pierwszych 45 minutach. Włosi wygrywają zasłużenie po bramce Chielliniego. Podopieczni Antonio Conte sprawiają wrażenie wyluzowanych i pewnych swego. Jeśli ich planem jest wygrać najmniejszym nakładem sił, to im się to udaje. Wracamy za około 15 minut.

46'

I koniec pierwszej połowy spotkania.

45'

Pirlo dośrodkowuje z narożnika na piąty metr, Agayev niepotrzebnie wychodzi z bramki mija się z piłką, a ta spada na głowę Chielliniego i mamy prowadzenie Włochów!

44'

I jest goooooooooooool!!! Chiellini!

44'

Pirlo chyba próbował strzelać, piłka trafia w mur i będzie rzut rożny.

43'

Pirlo zabawił się teraz z trzema Azerami i jest faulowany w bocznej strefie. Będzie okazja na dośrodkowanie.

40'

I mamy pierwszy strzał Azerbejdżanu. Z dystansu próbował Dadasov, ale baaaardzo niecelnie.

39'

Włosi największe zagrożenie pod azerską bramką stwarzają po dośrodkowaniach z bocznych stref. Może to jest jakiś pomysł?

38'

Ranocchia frunie w powietrze, strzela i... Nie ma bramki! Kapitalne dośrodkowanie Pirlo z rzutu wolnego, stoper Interu wyskakuje najwyżej w polu karnym, ale strzela niecelnie.

33'

Groźny kontratak zatrzymany przez Pirlo. Rozgrywający Juventusu brutalnie zaatakował Aliyeva.

32'

I znowu Bonucci! Dobre dośrodkowanie Florenziego w pole bramkowe, o piłkę na piątym metrze walczył włoski obrońca, ale obrońca umiejętnie mu przeszkadzał, a futbolówka znalazła się w rękach Agayeva.

31'

Immobile zablokowany w polu karnym!

27'

A tymczasem w inny meczu grupy H, Norwegia wygrywa z Maltą 2:0.

26'

Znowu Bonucci! Dobre dośrodkowanie Pirlo z rzutu rożnego, obrońca Juventusu dobrze złożył się do strzały, ale broni Agayev.

25'

Dobra próba Włochów. Immobile sprytnie górą chciał zagrać do Zazy, jednak napastnik Sassuolo uprzedzony przez Agayeva.

23'

Desperacki strzał z dystansu Immobile. Obok bramki.

20'

Wścieka się Conte na swoich piłkarzy. Trudno się dziwić. Grają niedokładnie i bardzo chaotycznie.

19'

Włosi póki co mają problem ze sforsowaniem defensywy Azerbejdżanu. Męczą się gospodarze.

14'

Strzał Bonucciego sprzed pola karnego, piłka po drodze odbija się od Zazy i Agayew z trudem broni!

13'

Pierwsza żółta kartka. Ukarany Dadasow za faul na Chiellinim.

11'

Azerowie zamknięci na własnej połowie.

8'

Znowu dobrze pokazał się Immobile.Tym razem napastnik Borussii próbował znaleźć w polu karnym Zazę, ale bronią się Azerowie. Jeszcze...

8'

Immobile przejął piłkę w środku pola, pobiegł z piłką kilkanaście metrów, zagrał przed pole karne do pomocnika Juventusu, a ten niepilnowany przeniósł piłkę nad poprzeczką. Powinno być 1:0

6'

Ależ zmarnował teraz okazję Marchisio!

5'

I pierwsza groźna akcja Włochów. Z lewej strony dośrodkowywał De Sciglio, w polu karnym skakał Immobile, ale dobrze wybija Sadigov.

4'

Ładnie w środku pola pograli gości, ale przerwał to wszystko Marchisio.

2'

Spokojny początek spotkania, dużo niedokładności po obu stronach.

1'

Jest gwizdek arbitra z Turcji i zaczynamy! Przy piłce Azerowie.

20:44

Jeszcze tylko hymny obu ekip i zaraz zaczynamy!

20:42

Znamy składy w jakich wyjdą obie ekipy. Czas na ławki rezerwowych.

Włochy:Sirigu, Perin, Ogbonna, Pasqual, Verratti, Candreva, Poli, Aquilani, Parolo, Giovinco, Pellè, Destro.

Azerbejdżan:Balayev, S Agayev, Yunuszade, Ufuk Budak, Guliyev, Ramaldanov, C Huseynov, Tashkin, Kurbanov, Ramazanov, Nadirov

20:24

Azerowie z kolei, swój pierwszy mecz przegrali 1:2 z Bułgarią. Dziś, mimo tego, że nie są faworytami, nie oddadzą łatwo punktów Włochom. Miejmy nadzieje, że to będzie emocjonujące widowisko.

20:22

To drugi mecz o punkty Antonio Conte - nowego selekcjonera reprezentacji Włoch. W poprzednim spotkaniu jego podopieczni wygrali na wyjeździe z Norwegią 2:0. Bramki zdobywali Leonardo Bonucci i Simone Zaza.

20:21

Jeszcze nieco ponad 20 minut zostało do rozpoczęcia spotkania Włochy - Azerbejdżan w ramach drugiej kolejki eliminacji EURO 2016 w grupie H. Na to spotkanie zaprasza - Mateusz Warianka.