Czwartek, 9 października 2014, godz. 20:45
BiałoruśBiałoruś
0 : 2
Ukraina, herbUkraina
93'

Koniec meczu! Ukraina wygrywa z Białorusią 2:0 po samobójczym golu Martynowicz i trafieniu Sydorczuka!

92'

Gooooool! Sydorczuk!

90'

Ostatnia zmiana Ukrainy, Zozulja zszedł z boiska, zastąpił go Tymoszczuk.

87'

Roman Zozulja ukarany żółtą kartką.

87'

Denis Polyakov ukarany żółtą kartką,

86'

Strzelec bramki samobójczej, Aleksandr Martynowicz opuścił boisko, zastąpił go Savitski.

82'

Konoplianka zagrywał na głowę Budkivskiyego, ten jednak minął się z futbolówką, która trafiła prosto do Aleksandra Martynowicz a. Białorusin w ferworze walki wpakował ją do własnej siatki.

82'

Goooool! Aleksandr Martynowicz wpakował piłkę do własnej bramki!

77'

Zmiana w Ukrainie, z boiska schodzi Edmar, zastąpi go Budkivskiy.

76'

Zmiana w Białorusi, Gordeychuk opuszcza plac gry, zastąpi go Kornilenko.

75'

Źle rozegrana akcja Białorusinów, Ołeksandr Kuczer wybił w odpowiednim momencie futbolówkę z okolicy własnego pola karnego.

74'

Stanisław Dragun przyjął piłkę i bezpośrednio oddał strzał na bramkę, co prawda skierował futbolówkę prosto w ręce Piatowa, ale ta sytuacja była groźna.

73'

Mamy pierwszą żółtą kartkę w tym spotkaniu, ukarany Ołeksandr Kuczer.

72'

Strzał sprzed pola karnego Tarasa Stepanenko,, futbolówka powędrowała jednak minimalnie obok bramki.

70'

Konoplianka zagrywał piłkę z rzutu wolnego, ale zrobił to bardzo niecelnie i od bramki grę wznowił Żewnow.

68'

Niezłe, płaskie uderzenie Konoplianki, piłkę w porę wybija Filipienko.

66'

Wierchowcow świetnie uderzał z rzutu wolnego, Piatow po raz kolejny jednak uchronił swoją drużynę przed stratą gola.

64'

Zmiana w Ukrainie, boisko opuści Rotan, zastąpi go Sydorczuk.

63'

Bardzo dobrze Białorusini wyglądają w drugiej połowie, nie dali się już dominować rywalowi i częściej dochodzą do sytuacji strzeleckich, które kilkakrotnie poważnie zagroziły bramce Ukrainy.

58'

Jarmolenko próbował zacentrować z narożnika boiska, ale uprzedził go Filipienko.

55'

Artem Fedeckyj nieźle uderzył futbolówkę, ta skozłowała jeszcze przed białoruską bramką, ale między słupkami doskonale poradził sobie Żewnow.

54'

Konoplianka faulowany, na szczęście obyło się bez kontuzji.

53'

Coraz odważniej poczynają sobie Białorusini, gdyby Dragon dokładnie uderzał głową, gospodarze mogliby już prowadzić.

51'

W przeciwieństwie do początku pierwszej połowy, tym razem odważniej rozpoczęli gospodarze.

49'

Teraz do ataku ruszyli gospodarze! Gordeychuk z rozpędem wbiegł w okolice jedenastego metra od bramki Ukrainy i chciał zagrać do lepiej ustawionego kolegi, lecz w porę uprzedzili go piłkarze gości.

47'

Zozulja mocno niecelnie uderzał z dystansu.

46'

Zmiana w Białorusi, Stasevich opuszcza plac gry, zastąpi go Kislyak.

45'

Wracamy po przerwie i rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Białoruś bezbramkowo remisuje z Ukrainą.

44'

Ależ szansa Białorusi! Kałczew uderzał z rzutu rożnego, piłkę przyjął Filipienko i niemal pokonał Piatowa, który popisał się jednak kapitalna paradą!

43'

Małe zamieszanie zrobiło się pod bramką Ukrainy po rzucie rożnym wykonywanym przez gospodarzy, ale po kilku chwilach sytuacja uspokoiła się, a goście oddalili piłę od własnej bramki.

41'

Roman Zozulja został złapany na spalonym.

39'

Gordeychuk po rajdzie prawym skrzydłem chciał zaskoczyć Piatowa strzałem, ale golkiper Ukrainy bez problemów sobie z nim poradził.

38'

Zozulja ręką zagrał przed polem karnym rywali, Białorusini wznowili grę od rzutu wolnego.

35'

Kolejna groźna sytuacja Ukrainy, po raz kolejny osamotniony w polu karnym Roman Zozulja mógł pokonać golkipera rywali, ale nieznacznie się pomylił i chybił.

32'

Centra w pole karne Białorusi w wykonaniu Fedetskiego, czujni defensorzy Ukrainy oddalili jednak futbolówkę od własnego pola karnego.

30'

Białorusini starali się wyprowadzić kontrę, ale w środkowej strefie boiska piłka odbiła się od Kriwieca i atak gospodarzy spalił na panewce.

28'

Niezła interwencja Żewnowa po rzucie rożnym wykonanym przez ukraińskich piłkarzy.

26'

Lewym skrzydłem pędził Balanovich, ale była to kompletnie nieudana akcja w jego wykonaniu.

23'

Stanisław Dragun próbował uderzać z dystansu, ale jego strzał został zablokowany przez ukraińskich defensorów.

21'

Igor Stasevich faulowany przed polem karnym, od rzutu wolnego grę wznowili gospodarze.

19'

Ukraińcy po raz kolejny nie wykorzystali swojej szansy ze stałego fragmentu gry i bardzo źle wykonali rzut wolny.

17'

Goście świetnie grają dziś skrzydłami, ale każdej ich akcji brakuje wykończenia i ostatniego zagrania.

15'

Niezła okazja Ukraińców! Roman Zozulja w ostatniej chwili nieco minął się z piłką i zamiast skierować ja prosto do braki nieznacznie się pomylił.

14'

Białorusini próbowali zaatakować pressingiem, ale zupełnie pogubili się w swoich zamiarach.

12'

Rzut rożny dla gospodarzy, piłkę uderzał Aleksandr Martynowicz, bez powodzenia.

10'

Jak na razie mecz toczy się pod dyktando Ukraińców, jednak żadna ze stron nie sprawiła poważnego zagrożenia od bramką rywala.

8'

Igor Stasevich uderzał z rzutu walnego, ale było to zbyt płaskie dośrodkowanie, które nie zagroziło bramce Piatowa.

7'

Sergei Balanovich faulowany, mamy rzut wolny dla gospodarzy.

6'

Białorusini całą jedenastką bronią się na własnej połowie, to goście od pierwszego gwizdka sędziego starają się narzucić swój styl gry.

4'

Niezła akcja Ukrainy, jednak piłka nie trafiła ostatecznie do wychodzącego na dobrą pozycję Zozulji i w porę wyłapał ją Żewnow.

3'

Goście próbowali dośrodkować w pole karne, ale Białorusini dobrze poradzili sobie w tej sytuacji, a Jurij Żewnow pewnie chwycił futbolówkę.

2'

Gospodarze grają dziś w białych trykotach, z kolei goście z niebieskich.

1'

Pierwszy gwizdek sędziego i zaczynamy mecz!

20:45

Hymny za nami, zawodnicy pozują jeszcze do pamiątkowej fotografii i za moment rozpoczną rywalizację.

20:40

Piłkarze obu drużyn pojawili się już na murawie, pora zatem na hymny.

20:36

Obie ekipy niezbyt dobrze rozpoczęły eliminacje Euro 2016. Białorusini tylko zremisowała 1:1 outsiderem grupy, Luksemburgiem, zaś Ukraina uległa Słowacji 0:1.

20:35

Rezerwowi piłkarze Ukrainy: Boyko, Khudzhamov, Morozyuk, Rakitskiy, Kovalchuk, Tymoshchuk, Gusev, Khomchenovskiy, Bezus, Sydorchuk, Homenyuk, Budkivskiy.

20:35

Rezerwowi piłkarze Białorusi: Klimovich, Chernik, Shitov, Sivakov, Bordachev, Renan Bressan, Matveychik, Kislyak, Olekhnovich, Savitski, Kornilenko, Yanush.

20:34

Serdecznie witamy i zapraszamy na mecz eliminacji Euro 2016 grupy C, w którym Białoruś zagra w Ukrainą.