Piątek, 7 października 2011, godz. 21:00
1. połowa1 : 2
94'

Koniec spotkania! Wielka radość w Podgoricy! Czarnogórcy nagrodzeni za waleczność i grę do końca.

92'

Remis zadowala obie ekipy. Anglicy zapewniają sobie awans na Mistrzostwa Europy w Polsce i Ukrainie, a Czarnogóra zajmie drugie miejsce w grupie i zagra w barażach.

91'

Wrzutka z prawej strony w pole karne na długi słupek, gdzie wysoko wyskoczył Delibasić i wpakował piłkę do bramki. Potem wpadł jeszcze z impetem na słupek, a za radość po bramce dostał żółtą kartkę, jednak mimo to jest najszczęśliwszym zawodnikiem na boisku.

91'

Bramka dla Czarnogóry! W doliczonym czasie gry gola zdobył rezerwowy Delibasić!

88'

Jovetić padł w polu karny, jednak ponownie nie ma rzutu karnego. Ukarany kartką sprawca zamieszania.

87'

Kolejna doskonała okazja! Piłka zmierzała na długi słupek i na rzut rożny czubkami palców wybił ją Hart.

85'

Kapitalna okazja Czarnogóry! Delibasic zagrał do Demjanovicia, który uderzył nad poprzeczką z 3 metrów przed bramką.

84'

Spore zamieszanie w polu karnym Anglików, piłka jednak nie znajduje drogi do bramki i ostatecznie łapie ją Hart.

83'

Tymczasem zakończyło się spotkanie Walii ze Szwajcarią, zwycięstwem Walijczyków 2:0.

83'

Ależ okazja! Po wrzutce z rożnego piłkę wybił Bozović, ta spadła pod nogi Downinga, który z impetem uderzył nad bramką.

82'

Lampard z rzutu wolnego obił mur i mamy rzut rożny.

82'

Indywidualna akcja Welbecka, który wywalczył rzut wolny 30 metrów od bramki Czarnogóry.

80'

Ostatnia zmiana w spotkania. Delibasic zmienia Vladimira Bozovicia.

77'

Znowu rozpadało się w Podgoricy.

77'

Welback za Walcotta.

75'

Może zrobić się ciekawie. Grająca w osłabieniu Anglia może być zmuszona bronić rezultatu, a Czarnogóra będzie teraz jeszcze bardziej zmobilizowana by walczyć o remis.

73'

Czerwona kartka dla Rooneya za brzydki faul!

73'

Cały czas próbują stworzyć groźną okazję gospodarze, jednak niewiele z tego wynika.

70'

Na 10 minut przed końcem innego spotkania grupy G Walia prowadzi ze Szwajcarią 2:0. Jeśli Helweci przegrają, a Czarnogóra przynajmniej zremisuje, to zapewni już sobie drugie miejsce w grupie. Podopieczni Brnovicia mają więc o co walczyć!

65'

Bliski zdobycia bramki był Rooney, jednak nie sięgnął piłki wrzuconej w pole karne.

65'

Lampard za Benta.

64'

Demjanović zmienił Beciraja.

63'

Szansa dla Czarnogóry, jednak Hart uprzedził Vukcevicia w wyścigu do piłki.

61'

Stewart Downing wszedł w miejsce Younga.

60'

Jovanović ukarany żółtą kartką, która wyklucza go z gry w ostatnim spotkaniu grupowym.

59'

Więcej rozgrywają piłkę teraz gospodarze, którzy liczą jeszcze na korzystny rezultat.

55'

Beciraj przebojowo minął kilku rywali i wpadł w pole karne Anglików, jednak zakończył akcję fatalnym strzałem.

52'

Padł w polu karnym jeden z zawodników Czarnogóry i powinien być rzut karny, jednak sędzia uznał, że nie warto gwizdać. Wyraźnie błędna decyzja Wolfganga Starka.

50'

Milan Jovanović bardzo dobrze wyłuskał piłkę we własnym polu karnym.

49'

Ładne uderzenie Beciraja sprzed pola karnego. Piłka zmierzała przy słupku po ziemi, ale tym razem dobrze interweniował Joe Hart.

48'

Wrzutka Younga z rzutu wolnego w pole karne rywali, ale pewnie łapie Bożović.

46'

W przerwie zszedł Kascelan, w jego miejsce Jovanović.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Chwilę po bramce kontaktowej sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Bramka kontaktowa! Dobre rozegranie piłki, która trafiła do Zveroticia, ten spokojnie przyjął i przymierzył przy słupku. Piłka rykoszetem odbiła się jeszcze od jednego z obrońców i zmyliła Harta.

43'

Dobry strzał Kascelana z 30 metrów mija jednak bramkę Anglików.

42'

Niewiele ciekawego dzieje się na boisku. Warto odnotować, że przestało padać, co na pewno ułatwia rozgrywanie piłki zawodnikom.

38'

Kolejny atak Anglików, Walcott pada w polu karnym, jednak faulu na pewno nie było.

36'

Anglicy już czują się zwycięzcami spotkania, grają bardzo spokojnie i z dużą pewnością siebie. Czarnogóra o awans do Euro będzie musiała jeszcze powalczyć.

31'

Darren Bent zdobywa bramkę na 2:0! Szybka akcja Anglików. Rooney zagrał prostopadle do Younga, a ten wyłożył piłkę wzdłuż bramki Bentowi, który wpakował piłkę do pustej bramki.

30'

Dobra okazja Czarnogóry. Rajd Vladimira Bozovicia lewą strony zakończony wrzutką w pole karne mógł się podobać. Poradzili sobie jednak obrońcy, którzy wybili pil.ę.

29'

Rzut rożny dla Czarnogóry. Krótkie rozegranie nie przyniosło efektu, jednak po chwili dobra wrzutka w pole karne i po strzale głową piłka minęła bramkę.

27'

Cały czas pada deszcz, który utrudnia grę obu zespołom.

26'

Rzut rożny dla gości. Wrzutka Younga, rozegranie w polu karnym, piłka wraca do Younga, a ten nabija rywala i kolejny korner. Po nim piłka wybita przez obrońców.

25'

Anglicy cały czas przeważają i próbują konstruować kolejne ataki, jednak na razie bez groźnych okazji.

21'

Bozović uprzedza Benta w walce o piłkę.

20'

Próby ataków długimi podaniami nie przynoszą efektu, Śliska murawa nie sprzyja dokładności.

19'

Okres spokojniejszej gry, Anglicy kontrolują przebieg spotkania, które ułożyło się po ich myśli.

16'

Wrzutka Vucinica w pole karne, ale Beciraj nie wyszedł do zagranej piłki.

15'

Sporo walki na podmokniętej murawie. Mało miejsca na finezyjną grę.

13'

Spotkanie na razie przebiega zgodnie z przewidywaniami, Anglicy szybko objęli prowadzenie i Czarnogóra musi się odsłonić i zaatakować.

11'

Ashley Young i 1:0! Wrzutka z prawej strony od Walcotta, a Young na 2 metrze z bliska głową wpakował piłkę do brami.

8'

Dobra okazja Vucinicia, który zamieszał obroną, ale został spacyfikowany przez obrońców.

6'

Dobra okazja dla gości. Bramkarz sparował piłkę po strzale Walcotta.

6'

Mecz toczy się w ulewie, która utrudnia grę obu zespołom.

4'

Kolejny rzut rożny, po strzale Youga sprzed pola karnego.

3'

Pierwszy rzut rożny dla Angligów. Wrzuca Young, ale w polu karnym tylko zamieszanie.

2'

Pierwsze minuty spokojne. Oba zespoły długo rozgrywają piłkę i grają długimi podaniami.

1'

Początek spotkania!

20:59

W zespole gospodarzy wystąpi doskonale znany z polskich boisk Mladen Kascelan.

20:58

Kibiców w Polsce może interesować występ Czarnogóry, która będzie jednym z rywali Polaków w eliminacjach Mistrzostw Świata 2014.

20:57

Witamy w relacji ze spotkania pomiędzy Czarnogórą a Anglią. Gościom nawet remis gwarantuje awans do Euro 2012.