Eliminacje do Ligi Mistrzów. Skrót meczu Dinamo - Legia 1:1 [WIDEO]. Kwestia awansu pozostaje otwarta

4 sierpnia 2021, 23:01 | etc

W pierwszym meczu III rundy eliminacji do fazy grupowej Ligi Mistrzów Legia Warszawa jako pierwsza straciła bramkę, ale wyrównała po fantastycznym uderzeniu Ernesta Muciego. Zobacz najciekawsze akcje! Oto skrót meczu Dinamo - Legia!

Skrót meczu Dinamo - Legia 1:1 [WIDEO]

Dinamo - Legia SKRÓT MECZU

Eliminacje do Ligi Mistrzów. Skrót meczu Dinamo - Legia 1:1 [WIDEO]

Jak padły bramki w meczu Dinamo - Legia?

• 59. minuta - Nieatakowany na prawej stronie Luka Ivanusec wrzuca w pole karne i najwyżej wyskoczył Bruno Petković, który mocną główką skierował piłkę do siatki tuż przy prawym słupku!

• 82. minuta - Kapitalne, mierzone uderzenie Ernesta Muciego zza pola karnego. Piłka wpadła do siatki tuż przy lewym słupku, nie dając szans Dominikowi Livakoviciowi na skuteczną interwencję.