• Kristoffer Hansen - 3 (Jakub Lewicki - 3)
  • Jesus Imaz - 4
  • Afimico Pululu - 3 (Kaan Caliskaner - 4)
90'

+5' Koniec meczu! Jagiellonia pokonuje na wyjeździe Radomiak (2:0). Bramki strzelili Mateusz Skrzypczak i Kaan Caliskaner.

90'

+2' Zakotłowało się w polu karnym Jagiellonii. Strzały Vagnera Diasa, Leonardo Rochy i Rafała Wolskiego zostały zablokowane.

90'

+1' POPRZECZKA ratuje gości po uderzeniu Leonardo Rochy prostym podbiciem! Dobitka Leandro poszybowała wysoko nad bramką!

90'

Daniel Stefański dolicza 5 minut do drugiej połowy.

89'

Tomasz Kupisz zmienia Dominika Marczuka.

88'

Luka Vusković z "żółtkiem" na koncie za ostre wejście wślizgiem w nogi Dominika Marczuka.

87'

Po koronkowej wymianie podań przed linią 16. metra Jesus Imaz, ustawiony na wprost bramki, uderza technicznie przy prawym słupku, nie dając szans Gabrielowi Kobylakowi! Radość gości nie trwała długo - wcześniej było zagranie ręką jednego z zawodników Jagiellonii!

86'

Jakub Lewicki podaje z lewej strony do Jesuaa Imaza, który nie tylko na wślizgu nie skierował piłki do siatki, lecz także był na spalonym.

85'

Dominik Marczuk upomniany żółtą kartką. W środku pola powalił Rafała Wolskiego, pociągając go za koszulkę.

16:46

[GOL] 73' KAAN CALISKANER (0:2)

83'

Jan Grzesik zmienia Damiana Jakubika.

82'

Mocne zagranie do Dominika Marczuka, który był na spalonym.

80'

Zlatan Alomerović nie dał się zaskoczyć Dawidowi Abramowiczowi, który uderzył PRAWĄ nogą.

77'

... a za Michala Sacka melduje się Dusan Stojinović.

77'

Jarosław Kubicki zmienia Nene...

75'

8 553 widzów w Radomiu.

74'

Jeszcze Daniel Stefański czekał na komunikat z wozu VAR, czy nie było spalonego. Ostatecznie wskazuje na środek boiska!

73'

Zbyt krótkie wybicie Gabriela Kobylaka i po błędzie obrony Nene uruchomił prostopadłym podaniem Kaana Caliskanera. Ten uderza technicznie z linii 16. metra w prawy górny róg!!!

73'

... i GOL! STRZELCEM KAAN CALISKANER!!!

72'

Rafał Wolski wrzuca z lewego narożnika przed bramkę gości. Ci radzą sobie bez zarzutu i wychodzą z kontrą...

71'

Zlatan Alomerović znowu leży na murawie! Wyszedł do piąstkowania i staranował go skaczący do główki Jardel.

70'

... a za Lisandro Semedo melduje się Leandro.

70'

Jardel zmienia Luizao..

69'

Leonardo Rocha z żółtą kartką.

69'

Z dośrodkowaniem poradzili sobie piłkarze Jagiellonii, wybijając w okolice koła środkowego. Stamtąd w "szesnastkę" wrzucał Gabriel Kobylak i po rajdzie Bruno Jordao i wrzutce zakotłowało się przed bramką. Faulowany był Zlatan Alomerović.

68'

Michal Sacek upomniany żółtą kartką za faul.

67'

... a Jakub Lewicki wchodzi za Kristoffera Hansena. Ten nie kryje rozczarowania tą decyzją Adriana Siemieńca.

67'

Kaan Caliskaner zmienia Afimico Pululu...

65'

Taras Romanczuk upomniany żółtą kartką. W środku pola zahaczył rozpędzonego Bruno Jordao.

64'

Rafał Wolski ustawiony na ok. 20. metrze uderza wolejem w stronę lewego dolnego rogu. Zlatan Alomerović poewnie łapie piłkę, nawet mimo rykoszetu od Nene.

63'

Jak donosi Bartek Ignacik "z murawy", Taras Romanczuk podbiegł do ławki rezerwowych i kilkakrotnie mówił "spięło mi łydkę" Będzie konieczna zmiana?.

63'

Bruno Jordao zmienia Christosa Donisa,

61'

Zlatan Alomerović wykorzystał zasięg rąk. Łapie piłkę przed bramką, uprzedzając Leonardo Rochę.

59'

ALEŻ TO ZEPSUŁ AFIMICO PULULU!!!

Pograł on z Jesusem Imazem przed polem karnym. Dostał dobre podanie zwrotne od Hiszpana, ale reprezentant Angoli za mocno wypuścił sobie piłkę! Gabriel Kobylak tylko na to czekał

56'

Bartłomiej Wdowik uderza metr nad bramką Radomiaka.

56'

Luizao upomniany żółtą kartką za faul na Afimico Pululu tuż przed linią 16. metra. To może być idealna pozycja dla Bartłomieja Wdowika na bezpośrednie uderzenie.

54'

A teraz było groźnie pod drugą bramką. Po centrze z prawej strony Afimico Pululu nieznacznie pudłuje.

54'

Luka Vusković niespodziewanie ruszył z piłką środkiem. W pełnym biegu chciał prostopadłym podaniem uruchomić kolegów, ale w porę zorientowali się goście.

53'

Tym samym "odpowiedział" Damian Jakubik. Posłał piłkę na dalszy słupek, gdzie pewnie interweniuje Zlatan Alomerović.

51'

Dominik Marczuk w prawym narożniku wycofuje piłkę do Michala Sacka. Ten trochę przeciągnął dośrodkowanie.

50'

Atak Jagiellonii lewą stroną przynosi korner. Bez zagrożenia pod bramką Gabriela Kobylaka.

49'

NIE MA GOLA DLA RADOMIAKA!!!

Dośrodkowanie z lewej strony w pole karne było odrobinę za wysokie dla Leonardo Rochy, ale piłkę utrzymał Lisandro Semedo. Po jego wrzutce Portugalczyk główkuje nad poprzeczką!

16:12

Seria zostanie podtrzymana?

47'

Piłkarze Adriana Siemieńca wybijają przed 'szesnastkę", skąd nieudanie wrzucał Vagner Dias. Zlatan Alomerović wznawia grę z "piątki".

47'

... i piłkarze Jagiellonii nerwowo wybijają za linię końcową. Kolejny rzut rożny, tym razem z prawej strony.

46'

Atak gospodarzy lewą stroną przynosi rzut rożny. Christos Donis wrzuca...

46'

Druga połowa rozpoczęta! Jagiellonia przystępuje do niej bez zmian.

46'

Vagner Dias wychodzi na drugą odsłonę w miejsce Luisa Machado.

15:56

Wracamy do Radomia, gdzie kończy się przerwa w meczu Radomiaka z Jagiellonią. Po pierwszej połowie prowadzą goście.

Co nas czeka po zmianie stron?

15:54

Cieszę się że dostałem powołanie. Bardzo ciężko na nie pracowałem, ale skupiam się teraz na meczu z Radomiakiem. Kadra jest dopiero od poniedziałku, więc wtedy się skupię w 100 procentach na kadrze. Teraz o tym nie myślę. Jestem skupiony na meczu

- powiedział w przerwie meczu Dominik Marczuk, pomocnik Jagiellonii Białystok.

45'

+5' Koniec pierwszej połowy. Radomiak Radom przegrywa u siebie z Jagiellonią po bramce Mateusza Skrzypczaka.

45'

+4' GABRIEL KOBYLAK RATUJE RADOMIAKA!!!

Kapitalna interwencja bramkarza - wyciągnął się jak struna, by odbić piłkę po mocnym uderzeniu Afimico Pululu z pola karnego!

45'

+4' Zlatan Alomerović pewnie wychodzi z pola bramkowego, by złapać piłkę. Uprzedził Lisandro Semedo.

45'

+3' Nie powiodła się teraz akcja żółto-czerwonych. Gabriel Kobylak wznawia grę z "piątki".

45'

+1' Miękka wcinka Tarasa Romanczuka z prawej strony pola karnego do Jesusa Imaza. Hiszpanowi zabrakło trochę centymetrów, by "zamknąć" akcję.

45'

Daniel Stefański dolicza 4 minuty do pierwszej połowy.

44'

Seria rykoszetów w drugim polu karnym. Luka Vusković poradził sobie z Afimico Pululu w walce w powietrzu, a strzały Jesusa Imaza oraz Dominika Marczuka zostały w porę zablokowane.

43'

Mocne dośrodkowanie z lewego narożnika na Leonardo Rochy, który uderza głową tak, że piłka musnęła poprzeczkę i wyszła na aut bramkowy!

42'

Seria autów dla "Zielonych" z prawej strony na wysokości pola karnego. Pierwszy wyrzut Damiana Ja,ubika nie przyniósł zagrożenia. Po drugim Leonardo Rocha główkuje w stronę bramki, ale goście wybijają na rzut rożny!

41'

Bramkarz Jagiellonii interweniuje teraz przed "szesnastką", uprzedzając Leonardo Rochy. Ten nie wyhamował w porę i staranowała bramkarza gości.

39'

Pokazał się teraz Rafał Wolski, który. Wrzuca z bocznego sektora przed bramkę, gdzie pewnie interweniuje Zlatan Alomerović.

38'

Składna akcja gości prawą stroną przerwana przed polem karnym przez Raphaela Rossiego. Kontra gospodarzy została zastopowana kilkanaście metrów za linią środkową

37'

Luis Machado w pojedynku z Tarasem Romanczukiem na lewej stronie pola karnego gości. Kapitan Jagiellonii tak zablokował dośrodkowanie rywala, że piłka jeszcze odbiła się od kolana skrzydłowego Radomiaka. Zlatan Alomerović ustawia piłkę na "piątce".

35'

Zdaniem sędziego Afimico Pululu faulował Dawida Abramowicza. Tym razem sędzia nie sięgnął do kieszonki.

32'

Dominik Marczuk pognał co sił prawą stroną. W polu karnym odrobinę za mocno wypuścił sobie piłkę, co wykorzystał Gabriel Kobylak.

31'

Damian Jakubik upomniany żółtą kartką za przewinienie.

28'

Christos Donis upomniany żółtą kartką za faul.

15:30

Centymetry... Spalony Nene

26'

Mocne zagranie od obrony na 25. metr do Afimico Pululu, który trącił piłkę do wbiegającego na wolne pole Nene! Ten w sytuacji oko w oko z Gabrielem Kobylakiem kieruje piłkę do siatki, ale GOL NIE ZOSTAŁ ZALICZONY z powodu MINIMALNEGO spalonego!

15:27

[GOL] 25' MATEUSZ SKRZYPCZAK (1:0)

25'

Rzut rożny nie przynosi zagrożenia pod bramką Gabriela Kobylaka.

24'

Faktycznie - mocne dośrodkowanie w pole karne, skąd gospodarze wyjaśniają sytuację wybiciem za linię końcową.

23'

Rzut wolny dla Jagiellonii z lewej strony. Bartłomiej Wdowik ustawia piłkę, ale raczej będzie dośrodkowanie - do bramki jest ok. 30 metrów.

21'

Przerwa w grze. Na murawie leży Mateusz Skrzypczak, który ucierpiał w walce z Luisem Machado o górną piłkę. Konieczna jest interwencja medyków.

19'

Michal Sacek zbiega do środka, tworząc przewagę w tym sektorze boiska. Piłkarzom Adriana Siemieńca nie udało się jednak wykorzystać ten fakt. Ostatecznie Gabriel Kobylak wznawia grę z "piątki"

15:20

Jaga's on fire

15'

Tym razem nie ma wątpliwości. Jagiellonia na prowadzeniu!!!

Odchodzące dośrodkowanie z rzutu rożnego na dalszy słupek, skąd po zgraniu głową przez Tarasa Romanczuka przed bramkę również tą częścią ciała uderzył Mateusz Skrzypczak z kilku metrów w stronę bramki! Gabriel Kobylak wygarnął piłkę ZZA linii bramkowej!

15'

GOL DLA JAGIELLONII! STRZELCEM MATEUSZ SKRZYPCZAK!!!

14'

Kristoffer Hansen ruszył lewą stroną do prostopadłego podania. Gonił go Damian Jakubik, ale skrzydłowy Jagiellonii uderza z narożnika pola bramkowego, którego strzał odbija Gabriel Kobylak!

10'

Coś widać, więc GRA WZNOWIONA

8'

Przerwa w grze. Gęsty dym z rac unosi się nad murawą. Obaj trenerzy korzystają z okazji i przekazują zawodnikom swoje uwagi. Radomiak - Jagiellonia

15:12

"Dzieje się w Radomiu

6'

A JEDNAK GOL NIE ZOSTAŁ UZNANY!!!

W momencie dośrodkowania był minimalny spalony!

5'

Idealny początek spotkania w wykonaniu lidera!

Kristoffer Hansen na lewej stronie "łamie" akcję do prawej nogi, po czym wrzuca na dalszy słupek, skąd Jesus Imaz uderza głową "tam, skąd przyszła"! Gabriel Kobylak był bezradny!

3'

Przechwyt gospodarzy w środku pola i od razu zagranie na prawo, gdzie szeroko ustawiony był Lisandro Semedo. Pomysł dobry, ale zabrakło dokładności.

2'

Afimico Pululu próbował urwać się lewą stroną. Nie poradził sobie z rywalem.

1'

Po dalekim wyrzucie z autu Damian Jakubik uderza obok bramki.

1'

Luis Machado ruszył odważnie lewą stroną. Na dośrodkowanie nie pozwolił Taras Romanczuk, który wybija za linię boczną.

1'

Na gwizdek Daniela Stefańskiego spotkanie ze środka zaczynają piłkarze Radomiaka!

15:00

Kapitanami są Raphael Rossi i powołany do reprezentacji Polski na mecze barażowe Taras Romanczuk.

14:58

Obie drużyny wychodzą na murawę! Za moment losowanie stron i rozpoczęcie spotkania

14:53

Ostatni bezpośredni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się triumfem Jagielloni 3:2. Bramki dla "Dumy Podlasia" zdobywali Afimico Pululu oraz Jesus Imaz i Jose Naranjo po jednej, którzy z nawiązką odpowiedzieli na dublet Pedro Henrique.

Ozdobą tamtego spotkanie było takie trafienie napastnika Radomiaka

14:51

Przed spotkaniem obrońca gospodarzy Raphael Rossi odebrał pamiątkową koszulkę z okazji rozegrania 100 spotkań w "Zielonych" barwach. Jubileusz przypadł 4 marca br. w starciu ze Stalą Mielec (2:1). Jubileusz Raphaela Rossiego

14:48

Skład Jagiellonii Białystok

14:45

Jagiellonia Białystok obecnie jest jedną z najładniej grających drużyn w polskiej ekstraklasie. Trzeba przyznać, że trener Adrian Siemieniec uczynił z "Dumy Podlasia" drużynę kompletną, która w każdym meczu może popisać się jakimś, jednym niekonwencjonalnym zagraniem i ucieszyć kibiców na stadionie czy przed telewizorami.

14:42

Skład Radomiaka Radom

14:40

Jeśli chodzi o Radomiak Radom to mimo słabego początku rundy wiosennej zdaje się wychodzić z kryzysu. Piłkarze Macieja Kędziorka ostatnie dwa mecze wygrali. Ich rywalami wówczas byli Stal Mielec (2:1) oraz Piast Gliwice (3:2). Wcześniej zanotowali sromotne klęski z Pogonią Szczecin (0:4) oraz Cracovią (0:6). Po drodze był jeszcze bezbramkowy remis przeciwko Warcie Poznań.

14:37

...a na relację NA ŻYWO zaprasza Tomasz Górski. Dzień dobry, kłaniam się nisko!

14:35

Sobotni maraton z 25. kolejką PKO Ekstraklasy trwa w najlepsze! Niedawno zakończyło się emocjonujące spotkanie Cracovii z Widzewem, a już za 25 minut czekają nas kolejne piłkarskie emocje! W Radomiu Radomiak zmierzy z Jagiellonią Białystok!