KONIEC MECZU! POGOŃ WYGRYWA Z CRACOVIĄ 3:0!

18-letni Maciej Żurawski zmienił Jarosława Fojuta.

77'

Marcin Budziński zastąpił na murawie Daniela Dąbrowskiego.

74'

Nokaut Cracovii! Zvonimir Kozulj odegrał do Radosława Majewskiego, a pomocnik Portowców zaskoczył Peskovicia strzałem z ostrego kąta!

74'

GOOOOOOOOOOOOOOOL! RADOSŁAW MAJEWSKI! 3:0!

68'

Airam Cabrera zszedł z boiska, a pojawił się na nim Filip Piszczek.

65'

Fantastyczny gol Zvonimira Kozulja! Bośniak po podaniu Radosława Majewskiego huknął z dystansu pod poprzeczkę!

65'

GOOOOOOOOOOOL! ZVONIMIR KOZULJ! 2:0 DLA POGONI!

62'

Było groźnie! Tomas Podstawski mierzył pod poprzeczkę, ale Michal Pesković zdołał odbić futbolówkę na rzut rożny.

59'

Sebastian Walukiewicz faulem zatrzymał szybki atak Cracovii. Żółta kartka dla zawodnika Portowców.

56'

Błąd Jakuba Bursztyna! Golkiper Pogoni wyszedł poza pole karne, ale nie wybił futbolówki! Przed utratą gola uchronił gości Jarosław Fojut, który wybił piłkę zmierzającą do bramki.

55'

Doskonała okazja gości! Ale Soufian Benyamina w stuprocentowej sytuacji nie trafił czysto w piłkę!

54'

Hubert Matynia ratuje Pogoń przed bardzo groźną sytuacją! Obrońca Portowców wślizgiem zdołał wygarnąć piłkę po podaniu Mateusza Wdowiaka.

52'

Jarosław Fojut obejrzał żółtą kartkę za agresywne wejście w nogi Airama Cabrery.

49'

Wolej Radosława Majewskiego. Piłka zeszła jednak z nogi pomocnikowi Pogoni.

46'

Sergiu Hanca wszedł na boisko w miejsce Milana Dimuna.

46'

Gwizdek Piotra Lasyka. Druga połowa już się zaczęła!

18:55

Cracovia przegrywa do przerwy 0:1 po golu Benyaminy, ale w tabeli na żywo "Pasy" utrzymują czwartą pozycję. Wszystko dlatego, że Jagiellonia Białystok po pierwszej połowie ustępuje w Gdańsku Lechii 0:1.

46'

Koniec pierwszej połowy! Cracovia - Pogoń Szczecin 0:1!

45'

Arbiter doliczył cztery minuty do pierwszej połowy.

42'

Złe rozwiązanie wybrał Mateusz Wdowiak. Skrzydłowy Cracovii powinien wykończyć swoją akcję strzałem, ale zdecydował się podawać.

38'

Niesportowe zachowanie Tomasa Podstawskiego, który przeszkadzał w rozegraniu rzutu wolnego. Pomocnik Pogoni obejrzał żółtą kartkę.

34'

Javi Hernandez uderzał po podaniu Daniela Dąbrowskiego. Strzał zawodnika "Pasów" w ostatniej chwili został zablokowany.

31'

Zvonimir Kozulj z prawej strony dograł w pole karne do Soufiana Benyaminy. Napastnik Pogoni wyprzedził obrońcę i precyzyjnie uderzył z woleja. Interweniujący Michal Pesković nie zdołał dosięgnąć piłki. 1:0 dla Portowców!

31'

GOOOOOOOOOOL! BENYAMINA! POGOŃ PROWADZI 1:0!

27'

Radosław Majewski przedarł się w pole karne gospodarzy, ale jego zagranie zostało zablokowane.

24'

Dośrodkowanie w pole karne Pogoni. Futbolówkę skutecznie wypiąstkowal Jakub Bursztyn.

21'

Kamil Drygas zapobiegł strzałowi Daniela Dąbrowskiego, ale interweniując doznał urazu. Kolejna przerwa w grze.

15'

Kwadrans gry za nami. Jak na razie mecz obfituje w niedokładne zagrania z obu stron i faule.

10'

Zderzyli się głowami Niko Datković i Jarosław Fojut. Bardziej ucierpiał zawodnik "Pasów".

7'

Uderzenie Jakuba Bartkowskiego zablokowane. Portowcy mają pierwszy rzut rożny w spotkaniu.

3'

Przerwa w grze. W starciu z rywalem ucierpiał Jarosław Fojut, który potrzebował pomocy sztabu medycznego.

1'

Pierwszy gwizdek arbitra! Mecz przy Kałuży już się rozpoczął!

17:35

Mecz przy Kałuży poprowadzi sędzia Piotr Lasyk (Bytom). Za VAR odpowiedzialni będą Daniel Stefański i Zbigniew Dobrynin.

17:26

Rezerwowi Pogoń: Łukasz Załuska, Maciej Żurawski, Sander Hostikka, Sebastian Kowalczyk, Iker Guarrotxena, Adam Frączczak, Kacper Kozłowski.

17:25

17:24

17:24

Rezerwowi Cracovia: Krystian Stępniowski, Oleksiej Dytjajew, Diego, Sergiu Hanca, Marcin Budziński, Filip Piszczek, Bojan Cecarić.

17:23

Pogoń Szczecin nikomu nie odpuszcza na finiszu rozgrywek. Chociaż sama nie walczy już o nic to punkty potrafiła odebrać najlepszym. W ostatniej kolejce zremisowała z Piastem Gliwice (0:0), a w poprzedniej także z Legią Warszawa (1:1).

17:20

Cracovia rywalizuje z Jagiellonią Białystok o czwartą lokatę i miejsce w eliminacjach Ligi Europy. Zespoły "Pasów" i Jagi zgromadziły tyle samo punktów (ale w fazie zasadniczej białostoczanie zajęli niższe miejsce, dlatego dzisiaj zajmują piątą lokatę). Cracovia, by nie oglądać się na wynik meczu Jagiellonii, musi pokonać Pogoń. Witamy w relacji LIVE!