1. połowa0 : 2
98'

Koniec meczu! Legia wygrywa po dwóch bramkach Nemanji Nikolicia

98'

A jednak. Guilherme skrzydłem. Na połowie rywali zatrzymany przez Tetteha i Arajuuriego.

97'

Jędrzejczyk wywalczył rzut wolny w starciu z Jevticiem. Podał krótko.Legia chyba nie będzie już atakować

96'

Łukasz Broź za Michaiła Aleksandrowa

96'

Prijović sam wyminął całą defensywę Lecha. Przebiegł pół boiska i uderzył. Efektownie, acz niecelnie

95'

Gajos przedarł się lewym skrzydłem, lecz przed polem karnym dogonił go Lewczuk

94'

Spokojnie swoją sytuację konstruowała Legia. Jędrzejczyk wbiegł w pole karne i próbował posłać piłkę do Hamalainena. Nieskutecznie

93'

Rzut rozny dla Legii wykonywał Guilherme. Krótkie rozegranie z Prijoviciem, nie przyniosło efektu

91'

Sędzia Marciniak doliczył aż 7 minut

91'

Na murawie pojawił się mlodziutki Robert Gumny. Zastąpił Tomasza Kędziorę

90'

Spóźniony Jóźwiak faulował pędzącego Hlouska

90'

Borysiuk w ostatniej chwili powstrzymał nadbiegającego Gajosa przed oddaniem strzału

87'

Hamalainen wyprzedził Arajuuriego i ruszył do przodu. Przed wpisaniem się na listę strzelców powstrzymał go Kędziora

85'

Ceesay dośrodkował w kierunku nadbiegającego Kędziory. Młody lechita nie odebrał piłki.

84'

Faul na Ceesay'u. Będzie rzut wolny dla Lecha

84'

Kownacki fajnie doszedł do piłki na połowie Legii, lecz w skutek krycia Pazdana, oddał niecelny strzał.

83'

Głośne gwizdy rozeszły się po trybunach. Na boisku pojawił się Kasper Hamalainen. Zmienił Nemanję Nikolicia

83'

Po stałym fragmencie gry uderzył Arajuuri. Niecelnie

82'

Jóźwiak po podaniu Kędziory dośrodkował w pole karne.Jevtić wywalczył kolejny korner.

81'

Nikolić zagrywał w pole karne. Za głęboko. Najwyżej piłki był Aleksandrow, lecz dobrze pilnował go Kędziora

79'

Jevtić doszedł do piłki pod szesnastką Legii. Odegrał do Ceesaya który dosrodkował pod bramkę. Piłkę przejął Jodłowiec, lecz podał ją do Gajosa. Ten uderzył.Prosto w Malarza

77'

Pierwsza zmiana w Legii. Zamiast Ondreja Dudy do walki stanie Guilherme

76'

Gajos próbował coś skonstruować pod polem karnym Lecha, ale jego zamiary odczytał Pazdan

76'

Żółta kartka dla Ondreja Dudy za faul na Kownackim

75'

Korner dla Legii jak zwykle wykonany przez Dudę. Do piłki doszedł Prijović, który chciał mu ją oddać. Słowaka uprzedził Kownacki.

74'

Druga zmiana w szeregach Lecha. Dawid Kownacki za Nicki Bille Nielsena

74'

Czyste i skuteczne wejście Kędziory zatrzymało akcję Aleksandrowa

73'

Aleksandrow ewidentnie fauluje Tetteha w środku boiska. Zasłużona żółta kartka

72'

Fajną piłką z rzutu rożnego kolegów obdarzył Jevtić. Nikt jednak nie zdołał jej opanować

71'

Centrę Ceesaya w stronę Gajosa przejął Lewczuk. Mimo to lechici wywalczyli sobie korner

70'

Młody obrońca wrócił już do gry.

69'

Po starciu z Jędrzejczykiem w powietrzu, na ziemię padł Kędziora. Potrzebna interwencja medyków

67'

Rzut rożny nie przyniósł strzału w skutek dobrej postawy Hlouska

67'

67'

Świetny rajd Jevticia! Wyminął trzech legionistów, po czym podał do Jóźwiaka. Ten chciał oddać Nielsenowi, lecz napastnik nie doszedł do piłki. Będzie korner

66'

Po podaniu Jóźwiaka, głową uderzył Nielsen. Lekko niecelnie

65'

Po prostopadłym podaniu Jóźwiaka, Ceesay fajnie dośrodkował w pole karne. Borysiuk na posterunku

65'

Jevtić wykonywał kolejny staly fragment. Ponownie posłał piłkę w pole karne, lecz jego koledzy bynajmniej tego nie wykorzystali

64'

Szybka akcja i już rzut wolny dla Lecha. Dośrodkowywał Jevtić. Skierował piłkę pod bramkę. Po uderzeniu Kędziory, piłka wybita na korner.

63'

Po kornerze, piłkę przejęli gospodarze.

63'

Okrutny błąd Wilusza wykorzystał Nikolić. Uderzył z linii pola karnego. Burić na róg

61'

Po kornerze dla Legii, piłkę odebrał Aleksandrow. Podał do Nikolicia. Napastnik zdobył bramkę, lecz był na bardzo wyraźnym spalonym. Trafienie nieuznane

60'

Faul Trałki na Prijoviciu w środku boiska. Żółta kartka

60'

Gra została wznowiona

56'

Dłuższą chwilę lechici nie wychodzili z własnej połowy. Gdy w końcu ta sztuka im się udało, arbiter musiał przerwać spotkanie ze względu na słabą widoczność.

54'

Duet Ceesay - Trałka zatrzymał pędzącego skrzydłem Prijovicia

53'

Świetna piłka Jodłowca w kierunku Jędrzejczyka. Ten uderzył głową, lecz trafił w poprzeczkę.

52'

Prijović w stronę Nikolicia. Górą ze starcia z Węgrem wyszedł Arajuuri

52'

Po podaniu Ceesaya, piłkę pod własną bramką przejął Pazdan

50'

Po kornerze Legii, piłke przejął Jevtić po czym podał piłkę do Kędziory. Ten wygrał starcie z Jędrzejczykiem, lecz jego dośrodkowanie w pole karne, zostało odczytane przez rywali

49'

Dobrze w defensywie zachował się Jóźwiak. Legia będzie miała okazję wykonywać rzut rożny

49'

Po podaniu Dudy, lewą stroną ruszył Nikolic. Czystym wślizgiem zatrzymał go jednak Arajuuri

48'

Skuteczne interwencje Arajuuriego zatrzymały kolejne dwie akcje legionistów.

47'

Jevtić nienajlepiej zagrał z wolnego. Piłkę przejęli rywale

46'

Zaczynamy drugą część gry

46'

Na drugą połowę nie wybiegnie już Tamas Kadar. Wydaje się, że uraz z pierwszej części spotkania uniemożliwił mu dalszą walkę. Zamiast niego Kebba Ceesay

45'

Koniec pierwszej połowy. Fatalna końcówka Lecha i goście do przerwy wygrywają dwoma bramkami. Bohaterem warszawian. Nemanja Nikolić

45'

Arbiter doliczył dwie minuty do pierwszej połowy

45'

GOL! Jedenastkę wykonywał Nemanja Nikolić. Piłka prześlizgnęła się po rękawicach Buricia i spoczęła w siatce

45'

Fatalny błąd Tetteha. Spóźniony wślizg na Dudzie w polu karnym. Żółta kartka i bezapelacyjny karny

44'

Na spalonym złapany Nielsen po podaniu Kadara

43'

Duda odebrał piłkę Nielsenowi i podał ją do Jodłowca. Ten idealnie posłał ją do czającego się przy stoperach Nikolicia. Węgier odebrał podanie, urwał się Wiluszowi i umieścił piłkę w siatce

42'

GOL! Nikolić wykorzystał szybki kontratak

41'

Po długim podaniu Arajuuriego, piłkę na połowie rywali stracił Nielsen

40'

Hlousek ruszył do ofensywy, po czym dośrodkował w pole karne. Tam czaił się co prawda Aleksandrow, lecz przegrał starcie z Kadarem

40'

Gajos mimo ataków rywala utrzymał się przy piłce. Niecelnie podał jednak w kierunku Jevticia. Hlousek wybił z własnej połowy

39'

Michał Pazdan faulem przerwał dobrze zapowiadającą się akcję Lecha. Żółta kartka

38'

Pressing Trałki przyniósł trochę chaosu w linii defensywnej Legii, lecz piłkę spokojnie opanował Malarz

37'

Zagranie Aleksandrowa do nikogo spokojnie odebrał Buric

37'

Faul Kędziory na Dudzie w środku boiska. Grę wznowią goście

36'

Kędziora usiłował dośrodkować w pole karne, lecz na torze lotu piłki stanęli legioniści

35'

35'

Legia od dłuższej chwili nie wychodziła z połowy Lecha. W końcu do przodu odważniej ruszył Kadar. Nie zaszedł jednak zbyt daleko

35'

Korner dla Legii zakończył się strzałem z dystansu. Na klatę przyjął go Arajuuri

34'

To powinien byc gol dla Legii! Pierwszy strzał Prijovicia zakończył sie uderzeniem w poprzeczkę. Dobitka obroniona rzez Buricia

33'

Bille Nielsen przebił się lewym skrzydłem i wygrał starcie z Lewczukiem. Stoper Legii szybko jednak wrócił na miejsce i koniec końcem, odebrał napastnikowi piłkę

32'

Po podaniu Jodłowca, techniczny strzał Nikolicia. Przed zdobyciem gola, Węgra powstrzymała tylko świetna interwencja Buricia.

31'

Aleksandrow wyruszył z kontrą, lecz zatrzymany przez Trałkę.

31'

Teraz czas na korner dla legionistów. Duda posłał futbolówkę głęboko w pole karne. Najwyżej do piłki wyskoczył Arajuuri.

30'

30'

Duda daleko posłał piłkę z rzutu rożnego.Blisko dojścia do niej był Hlousek, jednak uprzedził go Gajos

29'

Kadar powrócił na boisko

28'

Dobry powrót Trałki do defensywy. Wybił piłkę daleko spod własnego pola karnego

28'

Rozgrzewa się Kebba Ceesay...

26'

Kadar ucierpiał w starciu z Jędrzejczykiem. Potrzebna interwencja lekarzy

25'

Nielsen faulował w ataku Lewczuka. Grę wznowią goście

24'

Piłka długo krąży w środku boiska.Oba zespoły dają z siebie wszystko, toteż obserwujemy sporo walki. Czy przyniesie ona bramki?

21'

Po podaniu Kadara, Jóźwiak walczył pod polem karnym z Jędrzejczykiem. górą legionista

20'

Sędzia Marciniak dłużej porozmawiał z Tettehem oraz Borysiukiem, lecz nie zdecydował się na jakąkolwiek karę

19'

Faul Trałki na Borysiuku sprokurował kłótnię pomiędzy zawodnikami obu drużyn. Czy posypią się kartki?

18'

Znowu Prijović. Na połowie rywala skierował piłkę do Nikolicia. Napastnika spokojnie zatrzymał Arajuuri

17'

Jevtić wykonywał rzut rożny dla Lecha. Posłał piłkę w pole karne, lecz stamtąd pewnie wybił ją Prijović.

17'

Świetne podanie Kędziory w kierunku Jevticia, Ten w starciu z Pazdanem wywalczył korner

16'

Świetna interwencja Kadara. Zatrzymał nadbiegającego skrzydłem Prijovicia

15'

Po rzucie wolnym, najwyżej do piłki wyskoczył Jędrzejczyk. Skierował futbolówkę w kierunku Nikolicia, lecz ten dał się złapać na spalonym

14'

Prijovic wywalczył rzut wolny w starciu z Arajuurim

14'

Jevtic inteligentnie zagrał w kierunku Nielsena, ale na posterunku Aleksandrow

14'

Błąd Kędziory mógł wykorzystać Prijović. Legionista nie opanował jednak piłki pod bramką Lecha

13'

Intuicyjny strzał Gajosa, po sprytnym wycofaniu Billie Nielsena, na dwa razy bronił Malarz. Z problemami, acz skutecznie

12'

Fanastyczny powrót Hlouska zatrzymał kontrę Trałki prawą stroną

12'

Strata Dudy na połowie Lecha, zatrzymała akcje legionistów.

11'

Kędziora zagrał piłkę w pole karne, lecz nikt na nią tam nie czekał. Spokojnie przejął więc ją Jodłowiec

11'

Po rzucie rożnym w wykonaniu Dudy, piłkę wybili lechici

10'

Ogromne zaangażowanie z obu stron. Legioniści długo walczyli pod polem karnym Lecha. W końcu Jodłowiec wywalczył korner w starciu z Tettehem

9'

Ogromny błąd defensorów Lecha mógł zakończyć się okrutnie. Samotna piłka pod polem karnym Lecha padła łupem legionistów. Wszystko uratował Arajuuri

8'

Dobra interwencja Wilusza zakończyła akcje Legii. Stoper uprzedził Prijovicia

6'

Z trzech kolejnych starć Kadara z Aleksandrowem, konsekwentnie góra wychodził legionista. Bez poważniejszych konsekwencji

5'

Dobry początek w wykonaniu Jevticia. Wciąż pokazuje się po boku.Na razie jednak nie przełożyło się to na zagrożenie pod bramką Malarza

4'

Jevtić fajnie przebił się skrzydłem i podał w kierunku Kędziory. Ten jednak zatrzymany przez Pazdana

3'

Błąd w środku obrony Lecha mógł zakończyć się groźnie. Burić uprzedził jednak Nikolicia i Węgier nie doszedł do piłki

3'

3'

Jędrzejczyk zatrzymany przez Kadara przed polem karnym Lecha. Na chwilę zagrożenie oddalone

2'

Trałka faulowany przez Prijovicia w środku boiska. Bez kartki

1'

Pierwsi pod polem karnym rywale znaleźli się lechici. Nie zdołali jednak stworzyć żadnego zagrożenia

0'

I ruszyli! Od środka rozpoczęli gospodarze!

20:29

Michał Pazdan oraz Łukasz Trałka - kapitanowie druzyn wylosowali już strony. Za chwilę premierowy gwizdek sędziego Marciniaka

20:28

Po trybunach rozniósł się głośny doping kibiców obu drużyn. Zapowiada się świetne spotkanie, nie tylko piłkarsko, ale także, jak nie przede wszystkim, kibicowsko.

20:27

Arbiter wyprowadził obie jedenastki na murawę. Emocje rosną, do rozpoczęcia dosłownie chwila.

20:23

20:15

20:13

20:12

20:10

Już za nieco mniej niż dwadzieścia minut rozbrzmi premierowy gwizdek w Poznaniu. Przed nami mecz kolejki, jak nie mecz sezonu. Lech podejmie u siebie Legię. Komplet kibiców na trybunach, dwa naprawdę dobrze radzące sobie zespoły. Zapowiada się widowisko jakich mało!