Środa, 30 października 2013, godz. 18:00
1 : 4
Ruch ChorzówRuch Chorzów
1. połowa1 : 2
19:54

To już wszystko z dzisiejszego meczu. Za śledzenie relacji dziękuje Marcin Tabor.

19:53

Bohaterem meczu bezsprzecznie Janoszka który zdobył trzy bramki. Niebiescy w znakomitych humorach wracają na Górny Śląsk, a Korona musi się zabrać do pracy jeśli nie chce na dłużej zakotwiczyć w dolnych rejonach tabeli

94'

I koniec meczu! Ruch Chorzów pokonuje Koronę Kielce 4-1! Zasłużone zwycięstwo gości!

93'

Czerwona kartka! Marković brutalnie fauluje Mrowca wchodząc mu nakładką prosto w twarz! Zawodnik zaraz po wejściu na murawę otrzymuje opatrunek lecz reaguje na to z uśmiechem

91'

No i zapowiadana zmiana. Mrowiec za Babiarza

90'

Kibice Ruchu świętują w swoim sektorze. Kibice gospodarzy natomiast powoli opuszczają stadion

89'

Będziemy mieli ostatnią zmianę. Do wejścia szykuje się Adrian Mrowiec

88'

Chorzowianie już niemal pewni zwycięstwa. Mecz był szybki i ciekawy. Akcje z obu stron lecz Ruch Chorzów zaprezentował się dziś o wiele lepiej i zasłużenie zmierza po trzy punkty

87'

Zmiana w koronie. Za Sobolewskiego wchodzi Marković

86'

Gooooool 4-1! Klęska Korony, a bramkę strzela Kuświk po dośrodkowaniu Dziwniela!

83'

Zmiana w zespole Ruchu. Schodzi bohater Łukasz Janoszka a w jego miejsce wchodzi Maciej Jankowski

82'

Kontra Ruchu i Kuświk! Lecz napastnik za długo myślał i ze strzału nici a do bezpańskiej piłki doszedł Babiarz lecz broni Małkowski!

82'

Golański dośrodkowuje do Stano a ten głową trafia w słupek! Korona mogła teraz złapać kontakt z Niebieskimi!

80'

Strzał Smektały zablokowany przez Gołębiewskiego

80'

Wydaje się że Chorzowianie kontrolują wydarzenia boiskowe

78'

Pilipczuk uderzał z pola karnego na bramkę Buchalika lecz zrobił to bardzo niecelnie

78'

Kuświk mógł zaliczyć wejście smoka! Smektała wycofał mu piłkę na 15 metr lecz broni Małkowski!

77'

Małkowski wybija piłkę w aut

77'

Pierwsza zmiana w drużynie Ruchu. Mateusz Kwiatkowski opuszcza plac gry a wchodzi Grzegorz Kuświk

75'

Kolejne złe dośrodkowanie Koroniarzy. Tym razem dogrywał Sobolewski lecz spokojnie łapie Buchalik

75'

Wymiana piłki między Surmą Starzyńskim i Janoszką lecz całą akcje niweczy Kwiatkowski

73'

Jednak Golański źle dośrodkowuje i wybijają obrońcy

72'

Rzut wolny dla Korony.

71'

Kontra Ruchu kończy się złym dośrodkowaniem i łapie piłkę Małkowski

71'

Kwiatkowski zbyt długo trzymał piłkę przy nodze i nie zdołał oddać strzału. Piłka trafia do Janoszki ten znów do Kwiatkowskiego jednak napastnik na spalonym

69'

Na stadionie pojawiło się dzisiaj 6279 widzów

68'

Korzym po raz drugi! Tym razem głową lecz znów niecelnie. Gdyby nie jego przerwa w grze to pewnie wykorzystałby którąś z sytuacji

68'

Ależ Korzym się pięknie złożył do strzału! Uderzył przewrotką lecz niecelnie!

67'

Od bramki Buchalik

66'

Kontra Ruchu i strzał Smektały lecz broni Małkowski. Pomocnik Ruchu mógł jeszcze bliżej podholować piłkę, a na pewno ułatwiłoby mu to zadanie

65'

Janoszka rozgrywa kapitalne zawody! Nie dość że zdobył już trzy bramki to jest bardzo aktywny i uczestniczy w każdej akcji ofensywnej Ruchu

64'

Janoszka kompletuje hat-tricka! Dośrodkowanie z rożnego Starzyńskiego a młody "Ecik" idzie w ślady ojca i zdobywa bramkę głową która powiększa przewagę Niebieskich!

63'

Ależ teraz Janoszka zabawił się z graczami Korony! Świetny zwód i wymiana piłki z Surmą lecz mamy tylko róg

61'

Niebiescy szybko wznowili grę po faulu na Janoszce

61'

Smektała wybija piłkę lecz w jej posiadaniu nadal Korona Kielce

61'

Rzut z autu dla Korony na wysokości pola karnego Ruchu

59'

Golański niebezpiecznie dośrodkowuje w pole karne ale żaden z graczy nie dotknął jej i ta mija bramkę gości

58'

Jeden z graczy Korony pognał z piłką pod końcową linię lecz został powstrzymany przez obrońców

57'

Dziwniel bardzo niecelnie dośrodkowuje. Od bramki Małkowski

55'

Druga połowa jak na razie przebiega podobnie jak pierwsza. Ruch ma więcej z gry a Korona próbuje atakować lecz robi to z mizernym skutkiem

54'

Jovanović do Janoty lecz ten oddaje bardzo słaby strzał na bramkę.

53'

Sobolewski strzela na bramkę lecz Buchalik spokojnie łapie piłkę.

52'

Gdyby teraz Babiarz lepiej przyjął piłkę mógłby oddać strzał na bramkę który pewnie zakończyłby się golem!

51'

Niebiescy swobodnie wymieniają piłkę na połowie gospodarzy

50'

Korona Kielce - Ruch ChorzówKorona Kielce - Ruch Chorzów

49'

Piłka w rękach Buchalika który spokojnie wznawia grę długim podaniem

49'

Koroniarze starają się przejąć inicjatywę i ofensywnie podeszli do drugiej połowy.

47'

Szybka akcja na jeden kontakt drużyny Niebieskich lecz złe podanie w kierunku Janoszki

45'

I rozpoczynamy drugą połowę!

45'

Mamy jedną zmianę. Za Piwowara, Gołębiewski

19:00

Na boisko wychodzą już gospodarze. Czekamy jeszcze na Niebieskich i rozpoczynamy drugą połowę

18:59

W szatni Ruchu Chorzów pewnie z goła odmienne nastroje. Goście mają bardo dużą przewagę, konstruują szybkie i ciekawe akcje, a do tego prowadzą 2:1 po bramce "do szatni"

18:55

Trener Juan José Rojo Martín musi pobudzić swoich zawodników jeśli Korona nie chce ponieść ósmej porażki w sezonie

46'

Zawodnicy Korony nawet nie rozpoczęli od środka. Sędzia zaprasza zawodników do szatni

46'

Bramka Łukasza Janoszki! Złe dośrodkowanie Starzyńskiego lecz Niebiescy nadal utrzymywali się przy piłce i do piłki doszedł Janoszka który daje zasłużone prowadzenie swojej drużynie!

44'

Smektała faulowany z boku boiska. Szansa na bramkę "do szatni"

43'

Gracze Korony na połowie Ruchu lecz złe dośrodkowanie i Buchalik ma piłkę w rękach

41'

Bardzo kąśliwy strzał Babiarza! Piłka o centymetry mija bramkę Małkowskiego!

41'

Korona w końcu zaczęła się utrzymywać dłużej przy piłce lecz Niebiescy bardzo dobrze przesuwają się po boisku i nie dają pograć gospodarzom

39'

Kwiatkowski mógł wyjść sam na sam lecz Sylwestrzak powstrzymał młodego napastnika Ruchu

38'

Janoszka z dystansu lecz wysoko ponad bramką

37'

Gospodarze w końcu doszli do pola karnego Ruchu lecz radzą sobie z tym obrońcy gości

37'

Kolejny raz Korona nie potrafi wyjść z własnej połowy. Drużyna gospodarzy wygląda jakby grała na wyjeździe i broniła wyniku

36'

Po jednym strzale celnym obu zespołów i po jednym golu. Co za skuteczność! Lecz strzałów niestety jak na lekarstwo

35'

Smektała faulowany na środku boiska

35'

Janoszka nie opanował piłki w polu karnym. Korona próbowała kontry lecz robi to powoli i bez pomysłu

33'

Świetna akcja Ruchu! Surma na skrzydło do Smektały ten po ziemi w pole karne lecz ani Kwiatkowski ani Janoszka nie zdołali zamknąć tej akcji. Fantastyczna wymiana piłek pomiędzy Niebieskimi.

32'

Korzym znów źle. Nie wszedł jeszcze w mecz

31'

Złe dogranie Korzyma i piłka w rękach Buchalika

31'

Sylwestrzak naciskany przez Kwiatkowskiego lecz radzi sobie obrońca gospodarzy

30'

Zła decyzja sędziego. Zawodnik Korony mógł wyjść sam na sam lecz arbiter odgwizdał spalonego którego nie było

30'

Korona nie może odzyskać piłki. Ich akcje są szybko niwelowane przez obrońców

29'

Niebiescy w dalszym ciągu mają przewagę i przebywają na połowie Korony. Sprawiają jak na razie lepsze wrażenie

27'

Gooooool Janoszka! Dośrodkowanie z rzutu wolnego do źle wybitej piłki dochodzi Smektała i wstrzela ją na piąty metr a tam Janoszka dostawia nogę. Remis!

26'

Ostry faul Golańskiego na Dziwnielu. Obrońca Ruchu powoli podnosi sie z boiska

24'

Gdyby Plipczuk był o kilka kroków bliżej środka dostałby idealne podanie i znalazłby się w sytuacji sam na sam

22'

Babiarz prostopadle lecz piłka w rękach Małkowskiego

22'

Niebiescy wciąż na polu karnym Korony lecz nie przynosi im to wymownych korzyści

20'

Chorzowianie szybko wymieniają piłkę między sobą lecz kolejny raz brakuje precyzji w ostatnim podaniu

20'

Mecz jest dość dynamiczny. Dużo walki i szybkich akcji lecz od gola bez strzałów na bramkę

17'

Żaden z nich nie przyniósł zagrożenia dla Buchalika

16'

A właściwie seria rzutów rożnych. Już trzeci w ciągu minuty

16'

Marcin Malonowski bliski pokonania własnego bramkarza! Lecz gdyby nie on to Korzym mógł zdobyć bramkę na 2:0. Róg

15'

Gospodarze naciskani teraz przez piłkarzy Niebieskich.

13'

Kontuzja strzelca bramki Przemysława Trytki. Na boisku pojawia się Maciej Korzym!

11'

Gooool dla Korony! Szybka kontra gospodarzy i po dośrodkowaniu Janoty nogę dostawił Trytko i Buchalik bez szans! Bardzo szybkie otwarcie wyniku!

10'

Starzyński bardzo niecelnie dośrodkował i piłka wylądowała poza linią boczną. Rozpocznie bramkarz

10'

Łukasz Smektała faulowany. Stały fragment gry dla gości

9'

Dośrodkowanie Smektały, piłka w rękach Małkowskiego

7'

Tym razem rożny dla Korony

7'

Rożny dla Ruchu lecz bez korzyści dla gości. Kontra Korony zatrzymana przez obrońców.

7'

Zamieszanie w polu karnym i z piłką wychodzą chorzowianie lecz bez zagrożenia dla Korony

6'

Faul Smektały na Pilipczuku. Dośrodkowanie ze stałego fragmentu łapie Buchalik

3'

Babiarz niecelnie do Kwiatkowskiego. Była szansa na szybką kontrę

1'

Niebiescy tracą piłkę i to gospodarze rozpoczynają atak pozycyjny

1'

Godzina 18:00 a więc zaczynamy! Rozpoczęli goście.

17:57

Drużyny wychodzą na murawę. Za chwilę losowanie stron boiska

17:55

Obie drużyny zagrają ustawieniem 4-5-1. Zapowiada się ciekawa walka o środek pola

17:54

Sędziemu Musiałowi pomagać dziś będą na liniach Radosław Siejka oraz Sebastian Mucha. Arbitrem technicznym będzie dziś Sebastian Krasny

17:52

W ostatniej kolejce Ruch zremisował na wyjeździe z Podbeskidziem Bielsko Biała 0:0 natomiast Korona również na wyjeździe uległa Pogoni Szczecin 3:2

17:47

Niebiescy pod wodzą Jana Kociana jeszcze nie przegrali. Drużyna Korony postara się przerwać tą imponującą serie. Ruch siedem razy w tym sezonie remisował natomiast Korona siedem razy przegrała. Czy po tym meczu którejś z drużyn będziemy mogli zapisać liczbę "osiem"?

17:44

Ostatni mecz pomiędzy tymi drużynami zakończył się wynikiem 2-1 dla Korony

17:41

Ruch zajmuje 9 miejsce w tabeli z dobytkiem 16 punktów, Korona jest na miejscu 13 i ma cztery oczka mniej

17:39

Urodziny obchodzi dziś Marek Szyndrowski. Zobaczymy czy wraz z kolegami z drużyny sprawi sobie prezent w postaci zwycięstwa.

17:39

W wyjściowym składzie Ruchu znalazł się natomiast Łukasz Surma. Pomocnik zaliczy dziś swój 428 mecz w ekstraklasie przez co wskoczy na drugie miejsce w liście zawodników z największą ilością meczów w ekstraklasie.

17:37

Kibiców Korony cieszy fakt, że Maciej Korzym dochodzi do pełni sił po ciężkiej kontuzji. Dziś zaczyna mecz na ławce lecz bardzo prawdopodobne, że zobaczymy go na boisku

17:36

Nieobecni w drużynie "Niebieskich" to Marek Zieńczuk, Artur Gieraga oraz Kamil Włodyka

17:35

W Koronie zabraknie Rafała Zawłockiego, Kamila Kuzery, Tomasza Lisowskiego i Jacka Kiełba. Za czerwoną kartkę pauzuje ponadto Radek Dejmek

17:32

Ławka rezerwowych Ruchu Chorzów : Krzysztof Kamiński, Maciej Jankowski, Michał Helik, Martin Konczkowski, Grzegorz Kuświk, Adrian Mrowiec, Łukasz Tymiński

17:30

Ławka rezerwowych Korony Kielce : Wojciech Małecki, Piotr Malarczyk, Vanja Marković, Mateusz Janiec, Bartosz Kwiecień, Daniel Gołębiewski, Maciej Korzym

17:28

Sędzią dzisiejszego spotkania będzie Pan Tomasz Musiał z Krakowa

17:27

Będzie to mecz 14 kolejki w której odbyły się już następujące mecze : Górnik 0-1 Cracovia, Pogoń 4-0 Piast, Wisła 3-0 Widzew.