Skrót sparingu Piast Gliwice - FK Skendija Tetovo 1:4 [WIDEO]

20 stycznia 2022, 21:03 | etc

Piast Gliwice rozegrał pierwszy sparing w Turcji i zarazem drugi w okresie przygotowawczym. Przegrał wysoko, bo 1:4 z aktualnym mistrzem Macedonii Północnej. Honorowego gola strzelił pozyskany Austriak Constantin Reiner.

Piast Gliwice - FK Skendija Tetovo 1:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Egzon Bejtulai (17), 0:2 Zija Merdjani (55), 1:2 Constantin Reiner (74), 1:3 Dashmir Elezi (79), 1:4 Dashmir Elezi (84-karny).

Piast: (I połowa) Frantisek Plach - Martin Konczkowski, Ariel Mosór, Jakub Czerwiński, Jakub Holubek - Arkadiusz Pyrka, Michał Kaput, Tom Hateley, Michał Chrapek, Damian Kądzior - Alberto Toril.

(II połowa) Jakub Szmatuła - Tomasz Mokwa, Constantin Reiner, Miguel Munoz (77. Bartosz Łuczak), Alexandros Katranis - Michael Ameyaw, Tomas Huk, Tihomir Kostadinov, Kristopher Vida, Mateusz Winciersz - Gabriel Kirejczyk.