0 : 1
94'

KONIEC! Legia Warszawa wygrywa z Pogonią 1:0 po golu Michała Kucharczyka!

92'

Mistrzowie Polski pracują na zdobycie drugiej bramki, ze swobodą poruszają się na połowie rywali.

91'

Ostatnie minuty meczu należą do Legii, przyjezdni utrzymują się przy piłce, a gospodarze sprawiają wrażenie zmęczonych i chyba pogodzili się już z porażką.

90'

Sędzia przedłużył mecz o cztery minuty.

90'

Regulaminowy czas gry dobiega końca, czy piłkarze Pogoni Szczecin zdołają doprowadzić chociaż do wyrównania?

89'

Kucharczyk znów pojawił się pod bramką Pogoni, ale zamiast oddać strzał na bramkę znalazł lepiej ustawionego w tej sytuacji Marka Saganowskiego i zagrał w jego kierunku. Cała akcja spaliła jednak na panewce.

88'

Saganowski krótko rozegrał piłkę do Koseckiego, ten powalczył o piłkę z Lewandowskim, ale ostatecznie stracił futbolówkę na rzecz rywali i już mamy kontratak gospodarzy.

87'

Ostatnia zmiana Pogoni, boisko opuszcza Dominik Kun, zastąpi go Hernani.

86'

Do małego spięcia doszło między Robakiem, a Rzeźniczakiem, ale szybka interwencja arbitra zażegnała konflikt między tymi graczami.

85'

Faul Kuna na Rzeźniczaku, obrońce "Wojskowych" złapał skurcz.

84'

Pogoń wznawia grę od autu, piłka wpadła w pole karne Legii, gdzie chciał dopaść do niej Kun, ale Michał Kucharczyk czujny na posterunku oddalił futbolówkę od własnej bramki.

80'

Znowu przed szansą Kucharczyk! Jego uderzenie paruje Janukiewicz!

79'

Zmiana także w zespole Legii. Jodłowiec za Augusto.

78'

Bąk za Rogalskiego.

78'

Murayama za Małeckiego.

76'

Świetna akcja Legii! Saganowski wbiegł w pole karne na pełnej szybkości i oddał strzał na bramkę, ale minimalnie się pomylił!

73'

Kucharczyk obejrzał żółtą kartkę za zdjęcie koszulki.

73'

Świetna akcja Kucharczyka! Minął trzech graczy i ładnym strzałem pakuje piłkę w siatce!

73'

0-1!! KUCHARCZYK!!

68'

Powinien być gol! Sagan świetnie do Kucharczyka, ten przed pole karne do Koseckiego, a jego uderzenie świetnie broni Janukiewicz!!

67'

Sporo strat w dzisiejszym spotkaniu.

64'

Pinto świetnie zagrał do Koseckiego, ten wdał się w drybling i stracił piłkę.

63'

T-Mobile Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - Legia Warszawa

62'

Murawski traci piłkę na rzecz Pinto.

61'

Oraz Saganowski za Sa.

60'

Kucharczyk za Ojame.

58'

Fatalne dośrodkowanie Pinto.

56'

Frączczak ostro fauluje Ojame, ale sędzia nie odgwizduje faulu.

54'

Legia coraz bardziej zagraża bramce Pogoni.

52'

Ojama zagrał do Koseckiego, ale ten stracił piłkę na rzecz Małeckiego.

48'

Sa wykańczał podanie Brozia na wślizgu, ale uderzył bardzo niecelnie.

48'

Golla uprzedza Koseckiego.

47'

Robak na spalonym.

46'

Wracamy po piętnastominutowej przerwie. Od środka Legia.

46'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy 0:0. Wracamy za 15 minut.

45'

T-Mobile Ekstraklasa: Pogoń Szczecin - LeEgia Warszawa

45'

Doliczono minutę.

44'

Kapitalnie teraz broni Jałocha! Uderzał Kun!

43'

Za faul na Małeckim kartkę dostał Łukasik.

43'

Powinno być 1:0 dla Legii! Świetnie odnalazł się w polu karnym Augusto, oddał strzał, ale genialnie broni Janukiewicz!

40'

Szybka kontra gospodarzy, ale piłkę traci Robak.

37'

Dobra akcja Bereszyńskiego, zrobił kółeczko i odegrał piłkę do kolegi z zespołu.

36'

Mecz walki. Obydwa zespoły grają dziś otwarty futbol i z każdą minutą oglądamy coraz lepsze sytuacje bramkowe.

34'

32'

Dobre podanie z pierwszej piłki Koseckiego do Sa, który uderzył na bramkę, a Janukiewicz z problemami sparował na korner!

31'

Po rzucie wolnym wykonywanym przez Pinto mamy korner.

30'

Twarde wejście Małeckiego i mamy rzut wolny dla Legii.

28'

Broź szybszy od Dąbrowskiego i wybija piłkę na aut.

26'

Trzeba przyznać, że oglądamy dzisiaj dość średnie spotkanie. Dużo walki, ale mało klarownych sytuacji.

23'

Ojamaa z dystansu, ale prosto w Janukiewicza.

21'

Orlando Sa doszedł do piłki na 7 metrze, ale pudłuje!

20'

Wrzutka Koseckiego z prawej strony w pole karne, ale jeden z defensorów Pogoni wybija piłkę.

19'

Piłka do Robaka, który w polu karnym szukał Małeckiego, ale ostatecznie stracił piłkę.

18'

Powinno być 1:0! Zamieszanie w polu karnym Legii, do strzału głową doszedł Frączczak, ale jego strzał z 4 metrów powędrował nad bramką!

16'

15'

Za mocne podanie Murawskiego do Robaka.

15'

W dość łatwy sposób piłkę traci Akahoshi.

13'

Beznadziejny strzał Rogalskiego z dystansu.

11'

Efektowna oprawa kibiców Pogoni. Na trybunach zaprezentowana sektorówka z napisem 'POGOŃ' i datą założenia klubu.

9'

Legia początek meczu zaczęła bardzo chaotycznie. Sporo błędów po stronie Legionistów.

7'

Świetna wrzutka Frączczaka na głowę Robaka! Jałocha paruje na róg!

5'

Świetna interwencja Janukiewicza po wrzutce z rzutu wolnego.

5'

Na trybunach dostrzeżony został Kamil Grosicki.

4'

Pierwsza żółta kartka w tym meczu. Ukarany Dąbrowski za bardzo agresywny faul.

3'

Pierwsza wrzutka w pole karne Legii z prawej strony, ale pewnie piłkę łapie Jałocha.

1'

Pogoń stara się usiąść na Legii ostrym pressingiem. Legioniści jednak radzą sobie z nim.

20:30

Początek meczu. Przy piłce Pogoń.

20:28

Ciekawie będzie także z pewnością na trybunach. Niedawno jeszcze fani obydwu klubów wspierali siebie nawzajem, ale niestety zgoda między nimi upadła.

20:28

Piłkarze już w tunelu odprowadzającym na murawę.

20:23

Ławka rezerwowych Legii: Kuciak, Jodłowiec, Brzyski, Duda, Kucharczyk, Żyro, Saganowski.

20:23

Ławka rezerwowych Pogoni: Kudła, Hernâni, Bąk, Murayama, Walski, Ława, Rudol.

20:05

Piłkarze "Dumy Pomorza" zapowiedzieli, że przed meczem uhonorują Legię i utworzą mistrzowski szpaler dla zawodników gości. Podobny gest wykonali chorzowianie w poprzedniej serii spotkań.

19:58

Portowcy za to dość szczęśliwie bezbramkowo zremisowali z walczącym o wicemistrzostwo kraju Lechem Poznań.

19:55

Legioniści w poprzedniej kolejce sensacyjnie ulegli na własnym boisku Ruchowi Chorzów 1:2, przerywając tym samym serię 8 zwycięstw z rzędu.

19:45

Henning Berg z racji tego, że już jego zespół jest pewny Mistrza Kraju daje dzisiaj pograć graczom, którzy w ostatnim czasie dostawali mniej szans. Chociażby obecność Raphaela Augusto może wydać się zaskakująca.

19:44

Już za niespełna 45 minut prawdziwe piłkarskie święto w Szczecinie, gdzie miejscowa Pogoń Szczecin podejmie na własnym obiekcie pewną już mistrzostwa, Legie Warszawa.