POLUB NAS NA FACEBOOKU!

94'

Koniec meczu! Po 15 latach Lech wygrał na Piłsudskiego!

94'

To była szansa. Płaski strzał Abbesa po podaniu z lewej flanki wędruje po ziemi obok słupka !

93'

Wolski w miejce Lovrena.

93'

Dobrze, że mecz zara się skończy. Na murawie obrzydliwa mgła. Nic nie widać.

92'

Ten sam zawodnik szarżował za chwilę lewą stroną. Piłkę wybił mu obrońca w polu karnym.

91'

Ubirapi trafia do siatki, ale ze spalonego. Nie ma bramki.

90'

Żółtka kartka dla Bereszyńskiego.

88'

Kaczmarek bezmyślnie sfaulował Buricia. Zasłużona żółta kartka. To już czwarta w tym sezonie.

22:30

Uzupełnienie do sytuacji bramkowej - Dragojević nie zgarnął piłki, bo wcześniej został uderzony w głowę, przez co nie mógł interweniować. Sędzia wyraził jednak zgodę na kontynuację gry.

86'

Centra z rzutu wolnego i strzał Phibela z główki przelatuje nad poprzeczką.

84'

Banasiak zmienia Alexa Bruno.

22:22

Dobre zagranie ze środka w pole karne dostał Ubiparip. Wyszedł sam na sam z Dragojeviciem, ale za bardzo wypuścił sobie piłkę i przegrał pojedynek z bramkarzem, ten jednak prędko wypluł piłkę, po czym natychmiast dopadł do niej Murawski, który wymanewrował obrońców i trafił do pustej siatki.

80'

GOOOOOOOOOOOOL ! Lech prowadzi 1:0 po bramce Murawskiego.

77'

Broź dwukrotnie obija mur z rzutu wolnego.

74'

Znowu nuda na murawie. Trwa ostra walka w środku pola.

70'

Z prawej strony rzutu wolnego centrę posłał Rybicki. W polu karnym jak z procy wyskoczył Ben Dhifallah i huknął głową w poprzeczkę !

67'

Burić wychodzi i wyłapuje wrzutkę Bruno. Za chwile strzał Abbesa blokuje Arboleda.

65'

Abbes za Dudę.

65'

Lovren obok słupka z rzutu wolnego.

64'

Lechici przejęli inicjatywę. Starają się budować ataki i wykreować zagrożenie.

63'

Duda upomniany.

61'

Ubiparip w miejsce Możdżenia.

61'

Linetty za Tonewa.

60'

Karygodna strata Brozia. Tonev wystawił piłkę na 16.metr do Lovrencsicsa, który natychmiast oddał strzał na dalszy słupek. Piłkę końcówkami palców wybił na korner Dragojević !

58'

Mecz trochę się ożywił.

56'

Dalekie zagranie z głębi pola karnego w tempo do Ben Dhifallaha. Ten w biegu za piłką przewraca się polu karnym, ale o jedenastce nie ma nawet mowy.

54'

Wrzutka Kaczmarka z rzutu wolnego przeleciała przez całe pola karnego, aż poza linię końcową. Gdyby ktoś z widzewiaków wyskoczył i doszedł do strzału, kto wie czy rezultat nie uległby zmianie.

50'

Dwa zagranie w tempo piłkarzy Widzewa. - oba nie dotarły do adresata.

49'

Lech blisko bramki. Lovrencscis przymierzył z ponad 20.metrów prosto w poprzeczkę !

46'

46'

Zmiana w Widzewie. Radzia zmienia Ben Dhifallah.

46'

Czas na drugą połowę. Miejmy nadzieję, że doczekamy się emocji.

21:40

Przy piłce kapitan Widzewa Łukasz Broź

21:34

45'

Marność nad marnościami. Oglądając pierwszą połowę byliśmy bliscy wydłubania sobie oczu. Nieco lepsze wrażenie sprawia Lech, ale cóż... tak czy siak jest to beznadzieja.

45'

Drewniak rozpędził się i poszukał strzału z 20.metrów. Pihbel jak zwykle był tam gdzie trzeba.

44'

Lech cały czas przepuszcza ataki prawą stroną boiska .

43'

Ceesay strzela z okolic pola karnego prosto w dobrze ustawionego Dragojevicia.

42'

Bez ładu, bez składu. Beznadzieja. To chyba jedno z najgorszych spotkań w tym sezonie.

40'

Dudek doszedł do strzału do huknął prosto w będącego przed nim Arboledę.

38'

Z kornera wrzucał Henrique. Niepewnie piąstkował Dragojević, lecz defensorzy nie dopuścili do niebezpieczeństwa.

36'

Widzew kompletnie nie wie jak skonstruować atak. Puszcza daleką piłkę do Rybickiego, który musi samotnie walczyć z obrońcami. Mało kto przesuwa się do przodu, by udzielić mu wsparcia.

33'

Rzut rożny dla Lecha. Po centrze Henriqueza, Arboleda uderzył głową, ale Dragojević nie miał problemów ze złapaniem.

32'

Locrencsics zablokowany przez Phibela przy próbie centry.

30'

Lech dwukrotnie próbował dośrodkowywać z okolic narożnika pola karnego - za każdym razem ta sztuka im się nie udała.

28'

Bereszyński rozciął sobie łokieć. Jest opatrywany przez medyków.

26'

Rajd Toneva zakończony wrzutką zza linii końcowej.

25'

Możdżeń zagrał z prawej strony w środek pola karnego do Bereszyńskiego. Ten ograny przez stopera.

22'

Ponad 20 minut za nami, a żadna z drużyn nie stworzyła jeszcze ani jednej sytuacji strzeleckiej. Ogólnie z boiska wieje olbrzymią nudą. Dużo niedokładności i braku pomysłu po obu stronach.

19'

Fatalna wrzutka Dudka z rzutu wolnego. Naszym zdaniem to najsłabszy gracz Widzewa w tym sezonie. Od dawna nikt nie notował tylu strat i niecelnych podań.

18'

Akcja lewą stroną Widzewa. Wrzutkę Kaczmarka wybija za linię końcową Ceesay.

17'

Płaski strzał Drewniaka przelatuje kilka centymetrów od słupka.

14'

Fragment gry w środku pola.

12'

Petardę Toneva zaabsorbował Duda. Aż upadł na murawę, ale szybko wrócił do gry.

8'

Pierwsze minuty spotkania stoją pod znakiem przewagi gości. Gra toczy się głównie na połowie Widzewa, póki co nie oglądamy jednak klarownych sytuacji bramkowych.

6'

Murawski ciut za mocno do Możdżenia i piłka wychodzi w aut.

3'

Była okazja dla Lecha, ale po dośrodkowaniu Tonewa w polu karnym Widzewa nikt nie zdołał przejąć piłki.