Rzut wolny z 23 metrow w okolicach piłki nawet Stachowiak

Wrobel przytomnie do Wacławczyka ten w polu karny dobrze przyjmuje ale znów załosnie strzela

92'

Jedna z ostatnich akcji rzut wolny dla GKS-u przy pilce Bozok

91'

3 minuty doliczone do drugiej polowy tego spotkania

91'

Jeszcze z daleka Madej ten strzał mógł zaskoczyc Pernisa, minimalnie nad poprzeczką bramki Pogoni

89'

Dobrze teraz Raul do konca poszedl za piłka wrzuca ja z prawej strony pola karnego do Nowaka ten zostawia pilke Madejowi byly pilkarz Slaska uderza z pierwszej pilki ale bardzo niecelnie

87'

Nic prawie nie wychodzi dzisiaj piłkarzom GKS-u ale oprócz tego rzutu wolnego Rogalskiego Pogoń tez niczym dzisiaj nie zabłysła

87'

Budka wrzuca w pole karne ale prost w ręce Stachowiaka

86'

Wróbel źle wybija piłkę prosto pod nogi rywali ale 3 piłkarzy praktycznie sami przed Stachowiakiem i skonczyło sie tylko na rzucie roznym

85'

Golla za Andradine

84'

Madej strzela z ostrego kąta i tylko rzut rozny dla GKS

84'

GKS bez pomysłu, zbyt wiele strat ale na szczescie dla gospodarzy Pogoń też często się myli.

82'

Wacławczyk dobrze odgrywa do Bozoka ale znowu o milimetr szyszby gracz Pogoni..

80'

Sawala na Wacławczyka w pole karne ten chciał strącic do Nowaka ale piłkę przejęli piłkarze Pogoni.

80'

Akahoshi z wolnego blisko bramki GKS-u..

79'

Raul ukarany zoltkiem

78'

Trochę walecniej i ambitniej teraz Bełchatowianie teraz wychodził na czystą pozycję Frączczak a Raul fauluje zawodnika Pogoni

77'

Lewandowski za Kolendowicza

77'

Frączczak teraz ładnie poradził sobie w środku pola ale z tej akcji nic nie wynikneło

75'

Wilusz ratuje teraz teraz GKS wybija piłkę z linii bramkowej.. kontra GKS-u ale wrzutka Wróbla znowu zablokowana

72'

Rzut wolny dla GKS-u Madej zostawia piłke Wacławczykowi ten wrzuca na drugi koniec pola karnego do Wróbla który podaje w pole karne do Wacka ten dobrze przyjmuje ale strzela załosnie..

70'

Bozok przytomnie uruchomił Madeja ale ten nie zabrał się z tą piłką

70'

Madej do Barana ten znów prosto do Akahoshiego... tak nie może grac GKS jeśli chce tu zdobyc chocby punkt, a jeśli chce zdobyc chocby punkt to może za rozgrywanie piłki nie powinien brac się Grzegorz Baran bo to przecież nie jego zadanie

68'

Nowak teraz wywalczył piłkę ale nie poszedł za nią do końca..

68'

Kibice GKS-u wywiesili transparent "Dla was GKS to zakład pracy dla nas świętośc której nie pozwolimy hańbic" po ponad godzinie gry wszystko wskazuje, że fanom z Bełchatowa znów przyjdzie przekłnąc gorycz porażki

66'

Baran tym razem dobrze do Wacławczyka ten świetnie zobaczył że ucieka Dawid Nowak a sędzia dopatrzył się spalonego którego nie było

64'

Kolendowicz wybija prosto pod nogi Raula ten wprowadza teraz już piłke do gry z autu do Wróbla ten ograny przez Rogalskiego ucieka się do faulu bedzie rzut wolny dla Pogoni

63'

Zółta dla Akahoshiego za faul na Bozoku

63'

Baran przeszkodził w oddaniu strzału Akahoshiemu i od bramki zacznie Stachowiak

62'

Świetnie funkcjonuje dzisiaj duet Akahoshi - Andradina

61'

Troche brazyliany w wykonaniu Portowców szybkie wymiany podań i zagrania piętą Ediego Andradiny ale GKS odbiera piłkę

60'

Wrzuta Wilusza z lewej strony ląduje w rękach Pernisa, chwile pozniej Szmatiuk świetnie zagrywa do Wróbla ten wrzuca w pole karne ale znów nie wiadomo do kogo..

59'

Faulował Pietruszka Raula, zdenerwowany Wenezuelczyk i rzut wolny dla GKS-u ale fatalnie rozegrany

59'

Strzał Wacławczyka z przed pola karnego ale tuż obok bramki Pernisa

59'

Naciskał Nowak Emila Nolla i ten wybija w aut

58'

Trener Złomańczuk wykorzystał juz dwie zmiany, natomiast Artur Skowronek szkoleniowiec Pogoni nadal może zrobic 3 zmiany

57'

Nowak za Simicia

56'

Przy linii jest już Dawid Nowak

56'

Raul wybił piłkę choc nie był naciskany przejęli Portowcy stworzyli sobie sytuację i mogło byc 2:0 ale strzał Kolendowicza niecelny

55'

Podanie Wróbla do Wacławczyka za mocno, powalczył do końca "Wacek" ale nie mógł dojśc do tej piłki

53'

Kolejny faul na Rogalskim 30 metrów od bramki Stachowiaka przy piłce już Edi Andradina

51'

Faul Wróbla na Rogalskim na połowie boiska

50'

Simic do Wróbla zablokowana wrzutka Wróbla ale podaje przed pole do Barana ten strzela ale strzał zablokowany

49'

Leży na murawie Maciej Dąbrowski, ucierpiał w starciu z Simiciem

48'

Aka do Ediego ten do Budki, Adrian Budka do Ediego piłka jak po sznurku... strzela Edi ale niecelnie

48'

Teraz kapitalną sytuację miał Marko Simic ale szybszy był Pernis

47'

Baran po raz kolejny podaje wprost pod nogi przeciwnika

46'

Bez zmian w w przerwie w obu zespołach

45'

Drugą połowę zaczyna Pogoń

19:30

Na ławce Szczecinian jest za to Mouhmadou Traore, który mógł by zastąpic np. Frączczaka, który dzisiaj ma problemy z przejściem bloku defensywnego ostatniej drużyny w Ekstraklasie

19:28

Niewidoczny był praktycznie Marko Simic co może byc również spowodowane brakiem celnych podań z których żyją napastnicy, już za moment przekonamy się czy już po przerwie Jan Złomańczuk zdecyduję się wprowadzic Dawida Nowaka, czy da jeszcze chwile pograc Simiciowi

19:27

Póki co fantastyczny gol z rzutu wolnego Maksymiliana Rogalskiego rozdziela oba zespoły.

Z zespołu gości na pewno na wyróżnienie zasługuję oprócz Rogalskiego, Adrian Budka, aktywny był też Kolendowicz a najmądrzej zagrywał Edi Andradina.

W zespole GKS-u Bełchatów często do ataków włącza się Raul Guzman, ale zbyt często myli się w podaniach, Tomasz Wróbel i Miroslav Bożok optycznie robią sporo zamieszania ale do precyzji ich podań również można miec sporo pretensji

19:19

Mecz nie porywa, Pogoń nie miała jakichś klarownych sytuacji do zdobycia gola podobnie jak GKS Bełchatów, dużo walki w środku pola, sporo niecelnych podań i niezbyt dobrych pomysłów lub w ogóle ich braku ze strony jednej i drugiej, ale to Pogoń prowadzi do przerwy w Bełchatowie i jak na razie jest bliższa zwycięstwa, pierwszego zwycięstwa w Bełchatowie w historii konfrontacji obu zespołów na poziomie Ekstraklasy

45'

Koniec pierwszej połowy

45'

Edi jeszcze strzela z dystansu ale zdecydowanie za wysoko

45'

Szmatiuk teraz kapitalnie wyciągnal piłke wslizgiem Frączczakowi..

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy

45'

Bozok na Madeja który nie odpuscił pobiegl do końca i wywalczyl aut na polowie rywala

45'

Wróbel mija 2 rywali jak na treningu świetnie podaje do Raula a ten z pola karnego wrzuca tak jakby dośrodkowywał z narożnika i GKS po raz kolejny traci okazję na sytuację strzelecką

43'

Kapitalnie teraz Wróbel dogrywa do Simicia lecz albo troszke za mocno albo Marko Simic mogl sprobowac jeszcze wslizgiem ...

42'

Raul strzela z 25 metrów koncząc kontrę GKS-u ale za wysoko...

41'

Kolendowicz już na połowie GKS-u dobrze podaje do Akahoshiego a ten chciał strzelic tuz obok słupka technicznie, wyciągnął to jednak Stachowiak i wybija pilke na aut

40'

Dużo walki w srodku pola piłke odzyskuje jednak GKS podanie do Simicia ale za krótko zagrywał Madej

40'

Bozok ukarany zolta kartka

40'

Madej do Raula ten ładnie zgubił rywala ale piłke odzyskała Pogoń i do faulu uciekł się Bozok

39'

Frączczak próbował się przedrzec przez obronę Bełchatowa ale górą defensywa Brunatnych

39'

Wacławczyk do środka ale GKS juz cofa piłke do Szmatiuka ten do Wróbla ale Tomasz Wróbel ma dzisiaj problem z precyzyjnym podanie do partnerów

37'

Pogoń okupowała pole karne GKS-u sytuację w końcu wyjaśnia Szmatiuk

37'

Dobry strzał Wróbla nagrodzony brawami efektowną paradą broni Pernis

36'

Stulin schodzi zmienia go Wacławczyk

35'

Przy linii bocznej gotowy do wejscia Kamil Wacławczyk

33'

Dobra akcja GKS-u Wróbel do Madeja ale ten gubi piłkę i okazję na sytuację bramkową

33'

Adrian Budka nie dał się przepchnąc Bozokowi i od bramki zacznie Pernis

32'

Szmatiuk po raz kolejny na lewej stronie wygrywa pojedynek główkowy z graczem Pogoni

32'

Madej przejmuje piłke od razu do Wróbla ten do Raula, Raul wrzuca i po raz kolejny bez problemów Pernis

31'

Kolejny rzut wolny dla Pogoni wybił piłkę Stachowiak ale piłkę chciał wybic również Szmatiuk i ucierpiał w starciu z własnym bramkarzem

30'

3 graczy Bełchatowa rozpoczęło rozgrzewkę Adrian Basta, Kamil Wacławczyk i Dawid Nowak

29'

Miał tą piłkę na ręce Adam Stachowiak ale strzał Rogalskiego idealny i mamy 0:1 dla Pogoni, sytuacja GKS-u co raz trudniejsza

28'

Rogalski.... i GOOOL z rzutu wolnego

28'

Łukasz Madej wślizgiem odbiera piłkę Kolendowiczowi sędzie przerywa grę i odgwizduje faul na byłym graczu GKS-u dla Madeja skończyło sie na upomnieniu

26'

Wróbel przed pole karne ale do nikogo, piłkę przejmuję Pogoń, ale GKS szybko odzyskuje

26'

Baran znów przy piłce.. podaje do Wróbla do prawego sektora boiska ale przesadził mocno z tym podaniem Baran, Tomasz Wróbel nie miał szans na dojscie do tej piłki

25'

Baran rozprowadza kontre zagrywa na Stulina ale tam lepszy był Adrian Budka

24'

Od autu GKS, krótko Raul z Wróblem kontra GKS-u ale juz odzyskana piłka przez Pogoń piłka do Hricko ale ten był na spalonym

22'

Akahoshi strzela z około 16 metrów na bramkę ale ta mija lewy słupek o dobry metr

22'

Emill Noll nie ma z kim rozegrac piłki jeszcze raz przegrywa ją przez obronę potem długie podanie na Frączczaka ale nie przynosi efektu

21'

Wróbel do Madeja ten wrzuca na Simicia ale za głęboko i znowu górą Pernis

20'

Mój błąd, fani ze Szczecina są w Bełchatowie, na sektorze GKS-u.. po krótkiej wymianie uprzejmości wynika że chyba był problem z wpuszczeniem fanów Pogoni przez Policję

19'

Dobry przerzut na prawą stronę boiska do Tomasza Wróbla ale ten nie opanował piłki

18'

Już przy piłce Pogoń Hricko do Pernisa, uspokoiła Pogoń grę

18'

Kolednowicz ładnie sklepał z Akahoshim ale poradził sobie z "Kolendą" Raul Guzman i Bełchatów kontratakuje

16'

Aka, bo taki napis na koszulce Takafumiego Akahoshiego fauluje Barana na połowie boiska

15'

Rzut rożny wykonywał Wróbel prosto na głowę Madeja ten tylko trącił piłkę na bramkę strzelał Baran ale Pernis nie miał problemów z tym strzałem

15'

Baran do Wróbla ten uruchomił Raula zamieszanie przed polem karnym strzela ostatecznie Madej piłka odbita od jednego z obrońców Pogoni wychodzi na rzut rożny

13'

Piękny obrazek nagrodzony brawami, a na boisku faul na Frączczaku 4 metry od linii pola karnego przy piłce już jest Akahoshi

13'

Na stadionie w Bełchatowie wspaniała oprawa i Hymn Polski

12'

Frączczak na prawo do Adriana Budki ten ni to strzelał ni wrzucał.. piłka poszybowała wysoko w trybuny

11'

Szmatiuk fauluje Frączczaka na połowie boiska rzut wolny dla Pogoni

11'

Korner dla Pogoni, niepewnie Stachowiak ale łapie piłkę i wprowadza ją szybko do gry

11'

Kolendowicz próbował nawinąc Raula, ale nic z tego górą Wenezuelczyk

10'

Hricko na Ediego ale dobrze Baran wybija i GKS utrzymuje sie przy piłce

9'

Baran próbował uruchomic Stulina ale piłka opusciła plac gry, aut dla Pogoni

8'

Dobrze powalczył teraz o piłkę Łukasz Madej na 25 metrze, przewinił jeden z Portowców i rzut wolny dla GKS-u ale słabo wykonany przez Wróbla

7'

Strzał na bramkę Roberta Kolendowicza ale broni Stachowiak

7'

Wrzuta w pole karne Szymona Sawali ale Łukasza Madeja uprzedził Dusan Pernis

5'

Na trybunach w Bełchatowie słychac tylko doping kibiców GKS-u, sektor fanów ze Szczecina świeci pustkami

4'

Emil Noll do Akahoshiego, spokojnie Portowcy próbują wyprowadzic atak... Wrzutka w pole karne lekki kiks Szymona Sawali, który odbił piłkę tak niefortunnie że o mało nie dopadł do niej Frączczak a miało to miejsce w polu karnym

3'

Madej dobrze zagrywa z głębi pola na Wróbla, ale poradził sobie z tym jeden z obrońców Pogoni

1'

Pierwszy faul w tym spotkaniu, przewinił Marko Simic

1'

Zaczęli gospodarze

18:30

Obydwa zespoły już na płycie głównej już za moment sędzia Marciniak zagwiżdze po raz pierwszy

18:27

Bełchatowscy kibice przygotowali również oprawę związaną z wczorajszym Świętem Niepodległości, a więc obrazek który gościł w tej kolejce na stadionach Ekstraklasy.

18:25

Obydwa zespoły przegrały ostatnie dwa spotkania, więc mimo, że 16 drużyna podejmuję 13 może byc ciekawie. Do zespołu GKS-u po długiej nieobecności wraca Dawid Nowak, który mecz zacznie na ławce rezerwowych, ale Jan Złomańczuk ma dac mu szanse występu w drugiej częsci spotkania

18:21

Dzisiaj w zespole z Bełchatowa zadebiutuje nowy nabytek Brunatnych - Marko Simic. W pierwszej jedenastce Portowców zagra dzisiaj były zawodnik GKS-u Robert Kolendowicz

18:19

Frekwencja na stadionie w Bełchatowie adekwatna do ostatnich wyników drużyny - słaba.