menu

"Dziecinne" sceny z udziałem Erlinga Haalanda i sędziego po meczu Manchester City z- Borussia Dortmund

7 kwietnia, 08:49 | Tomasz Biliński

Sędzia asystent po meczu Manchesteru City z Borussią Dortmund wziął autograf od Erlinga Haalanda. - Takie zachowanie źle wygląda i nie przystoi sędziemu. To dziecinada - ocenił były piłkarz angielskich klubów Joleon Lescott. Do sytuacji odniósł się też Josep Guardiola.

Szokujące sceny z udziałem Haalanda i sędziego po meczu Ligi Mistrzów
Szokujące sceny z udziałem Haalanda i sędziego po meczu Ligi Mistrzów
fot. AP/Associated Press/East News

W pierwszym meczu ćwierćfinałowej rywalizacji Manchester City wygrał u siebie z Borussią Dortmund 2:1. W trakcie gry sędzia Ovidiu Hategan ze swoimi asystentami podjęli kilka kontrowersyjnych decyzji. Po meczu do pieca dorzucił jeden z rumuńskim asystentów. Gdy Erling Haaland szedł już korytarzem do szatni, arbiter poprosił go o autograf na żółtej kartce. Na jego nieszczęście całe zdarzenie nagrała telewizja.

- Takich rzeczy się nie robi. Sędziowie są od prowadzenia meczów, a to tego wieczoru nie wyszło im najlepiej, zwłaszcza w pierwszej połowie - ocenił w pomeczowym studiu w telewizji BT Sport Owen Hergraves, były pomocnik reprezentacji Anglii, a także Manchesteru United i Bayernu Monachium Owen Hargreaves. napisał:
Zgodził się z nim jego kolega z narodowej drużyny, Joleon Lescott. - Takie zachowanie źle wygląda i nie przystoi sędziemu. To dziecinada - nie miał wątpliwości były obrońca m.in. Manchesteru City i Wolverhampton. napisał:

A referee’s assistant should not be asking a player for autographs after a match in the tunnel as happened with Haaland.UEFA won’t want to see this surely pic.twitter.com/nA94n3k27W— Rob Harris (@RobHarris) April 6, 2021

Zdarzenie skomentował również menedżer gospodarzy, Josep Guardiola. - Nie widziałem go, ale powiedziano mi o tym. Może sędzia jest fanem Haalanda? Albo wziął autograf dla swojego dziecka? Pierwszym raz widziałem taką sytuację, ale nie mam z nią problemu. Sędziowie dobrze wykonali swoją pracę - podsumował Hiszpan.

Rewanż ćwierćfinałowej rywalizacji w środę 14 kwietnia.

[polecane]21386297,21427449,21455339,21455347,21328793,21168553;1; JUŻ IDZIESZ? MOŻE CIĘ ZAINTERESUJE:[/polecane]


Polecamy