menu

Derby Łodzi. Wiemy, kiedy zostaną rozegrane! Zobacz, kiedy mecz Widzew - ŁKS

5 sierpnia 2020, 18:13 | Dariusz Piekarczyk

Derby Łodzi. Wiemy, kiedy zostanie rozegrany mecz Widzew - ŁKS! PZPN opublikował terminarz Fortuna I ligi na sezon 2020/2021. W lidze tej województwo łódzkiego reprezentują ŁKS, Widzew oraz GKS Bełchatów. Do rywalizacji stanie 18 drużyn.

Derby Łodzi. Wiemy, kiedy zostanie rozegrany mecz Widzew - ŁKS! PZPN opublikował terminarz Fortuna I ligi na sezon 2020/2021. W lidze tej województwo łódzkiego reprezentują ŁKS, Widzew oraz GKS Bełchatów. Do rywalizacji stanie 18 drużyn. [b]CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE[/b]
fot. Fot. Grzegorz Gałasiński
Poznaliśmy termin derbów Łodzi! Rozegrane zostaną podczas drugiej kolejki I ligi - 5-6 września. Gospodarzem meczu będzie Widzew Łódź. Pierwszą kolejkę zaplanowano na weekend 29-30 sierpnia. Widzew rozpocznie rywalizację wyjazdowym meczem z Radomiakiem, który był blisko awansu do PKOEkstraklasy, ale przegrał baraż z Wartą Poznań. ŁKS też gra na wyjeździe, zmierzy się w Opolu z Odrą. GKS Bełchatów czeka wyprawa do Górnika Łęczna, beniaminka I ligi. Trenerem drużyny gospodarzy jest Kamil Kiereś, który pracował w Bełchatowie. Pozostałe mecze 1. kolejki: Chrobry Głogów - Korona Kielce, GKS Jastrzębie - Arka Gdynia, Puszcza Niepołomice - Resovia, Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz, Termalika Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec oraz GKS Tychy - Stomil Olsztyn. [b]CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE[/b]
fot. Paweł Łacheta/archiwum Polska Press
Hitem drugiej kolejki (5-6 września) będą derby Łodzi, rozegrane na stadionie przy Piłsudskiego. Gospodarzem będzie więc Widzew. GKS Bełchatów podejmuje Miedź Legnica. W trzeciej kolejce (12-13 września) widzewiacy grają w Głogowie z Chrobrym, a ŁKS podejmuje Stomil. GKS Bełchatów czeka mecz w Niecieczy. W 4. kolejce (19-20 września) Widzew gra u siebie ze Stomilem, ŁKS w Sosnowcu, a GKS podejmuje Tychy, drużynę trenera Artura Derbina. W 5. kolejce (26-27 września) widzewiaków czeka wyprawa do Jastrzębia, ŁKS czeka mecz z Sandecją, a GKS w Opolu. W 6. kolejce (30 września) Widzew kontra Sosnowiec. GKS Bełchatów spotka się z ŁKS. W 7. kolejce (3-4 października) widzewiacy zmierzą się na wyjeździe z Puszczą, ŁKS gra z Resovią, a GKS gości Sosnowiec. W 8. kolejce (10-11 października) Widzew spotka się na swoim obiekcie z Sandecją, natomiast ŁKS czeka mecz spadkowiczów w Gdyni z Arką. GKS gości Zagłębie. W 9. kolejce (17-18 października) Widzew zmierzy się w Łęcznej z Górnikiem, a ŁKS podejmuje Koronę. Bełchatów gra w Nowym Sączu. W 10. kolejce (24-25 października) bełchatowian czeka mecz na stadionie Widzew. ŁKS podejmuje Chrobrego. [b]CZYTAJ DALEJ NA NASTĘPNYM SLAJDZIE[/b]
fot. Paweł Łacheta/archiwum Dziennika Łódzkiego
Na 7-8 listopada zaplanowano 11. kolejkę w której ŁKS gości Chrobrego, a Widzew gra w Legnicy. Bełchatów gości Resovię. 12. kolejka ma być rozegrana 14-15 listopada. Widzewiacy goszczą Resovię, ŁKS gra w Jasrtrzębiu, a bełchatowianie w Gdyni z Arką. W 13. kolejce (21-22 listopada) drużynę z Piłsudskiego czeka starcie w Niecieczy, ŁKS gra w u siebie z Puszczą w której jest Jewhen Radionow. Bełchatów gości Koronę. 28-29 listopada (14 kolejka) Widzew spotka się w Łodzi z Arką, natomiast ŁKS czeka mecz w Łęcznej. Bełchatowianie zaprezentują się kibicom w Radomiu. 2 grudnia (15. kolejka) widzewiacy wystąpią w Tychach, ŁKS gości Miedź, a GKSBełchatów podejmuje Chrobrego. W przedostatniej kolejce jesieni (5-6grudnia) drużynę Widzewa czeka mecz u siebie z Koroną. Ełkaesiacy mają wyjazd do Niecieczy, zaś GKS zmierzy się na wyjeździe z Jastrzębiem. W ostatniej kolejce rundy jesiennej, którą zaplanowano na 12-13 grudnia Widzew wystąpi w Opolu, gdzie spotka się z Odrą. ŁKS zakończy 2020 rok meczem u siebie z Tychami, natomiast bełchatowianie będą gościć Puszczę. Pierwszą kolejkę rundy wiosennej zaplanowano na 27-28 lutego, a [b]derby Łodzi na stadionie przy alei Unii 2 na 6 lub 7 marca[/b].
fot. Paweł Łacheta/archiwum Polska Press
1 / 4

Poznaliśmy termin derbów Łodzi! Rozegrane zostaną podczas drugiej kolejki I ligi - 5-6 września. Gospodarzem meczu będzie Widzew Łódź.

Pierwszą kolejkę zaplanowano na weekend 29-30 sierpnia. Widzew rozpocznie rywalizację wyjazdowym meczem z Radomiakiem, który był blisko awansu do PKOEkstraklasy, ale przegrał baraż z Wartą Poznań. ŁKS też gra na wyjeździe, zmierzy się w Opolu z Odrą. GKS Bełchatów czeka wyprawa do Górnika Łęczna, beniaminka I ligi. Trenerem drużyny gospodarzy jest Kamil Kiereś, który pracował w Bełchatowie. Pozostałe mecze 1. kolejki: Chrobry Głogów - Korona Kielce, GKS Jastrzębie - Arka Gdynia, Puszcza Niepołomice - Resovia, Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz, Termalika Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec oraz GKS Tychy - Stomil Olsztyn.

Hitem drugiej kolejki (5-6 września) będą derby Łodzi, rozegrane na stadionie przy Piłsudskiego. Gospodarzem będzie więc Widzew. GKS Bełchatów podejmuje Miedź Legnica.

W trzeciej kolejce (12-13 września) widzewiacy grają w Głogowie z Chrobrym, a ŁKS podejmuje Stomil. GKS Bełchatów czeka mecz w Niecieczy.

W 4. kolejce (19-20 września) Widzew gra u siebie ze Stomilem, ŁKS w Sosnowcu, a GKS podejmuje Tychy, drużynę trenera Artura Derbina.

W 5. kolejce (26-27 września) widzewiaków czeka wyprawa do Jastrzębia, ŁKS czeka mecz z Sandecją, a GKS w Opolu. W 6. kolejce (30 września) Widzew kontra Sosnowiec. GKS Bełchatów spotka się z ŁKS.

W 7. kolejce (3-4 października) widzewiacy zmierzą się na wyjeździe z Puszczą, ŁKS gra z Resovią, a GKS gości Sosnowiec. W 8. kolejce (10-11 października) Widzew spotka się na swoim obiekcie z Sandecją, natomiast ŁKS czeka mecz spadkowiczów w Gdyni z Arką. GKS gości Zagłębie.

W 9. kolejce (17-18 października) Widzew zmierzy się w Łęcznej z Górnikiem, a ŁKS podejmuje Koronę. Bełchatów gra w Nowym Sączu. W 10. kolejce (24-25 października) bełchatowian czeka mecz na stadionie Widzew. ŁKS podejmuje Chrobrego.

Na 7-8 listopada zaplanowano 11. kolejkę w której ŁKS gości Chrobrego, a Widzew gra w Legnicy. Bełchatów gości Resovię. 12. kolejka ma być rozegrana 14-15 listopada. Widzewiacy goszczą Resovię, ŁKS gra w Jasrtrzębiu, a bełchatowianie w Gdyni z Arką.

W 13. kolejce (21-22 listopada) drużynę z Piłsudskiego czeka starcie w Niecieczy, ŁKS gra w u siebie z Puszczą w której jest Jewhen Radionow. Bełchatów gości Koronę. 28-29 listopada (14 kolejka) Widzew spotka się w Łodzi z Arką, natomiast ŁKS czeka mecz w Łęcznej. Bełchatowianie zaprezentują się kibicom w Radomiu.

2 grudnia (15. kolejka) widzewiacy wystąpią w Tychach, ŁKS gości Miedź, a GKSBełchatów podejmuje Chrobrego. W przedostatniej kolejce jesieni (5-6grudnia) drużynę Widzewa czeka mecz u siebie z Koroną. Ełkaesiacy mają wyjazd do Niecieczy, zaś GKS zmierzy się na wyjeździe z Jastrzębiem. W ostatniej kolejce rundy jesiennej, którą zaplanowano na 12-13 grudnia Widzew wystąpi w Opolu, gdzie spotka się z Odrą. ŁKS zakończy 2020 rok meczem u siebie z Tychami, natomiast bełchatowianie będą gościć Puszczę.

Pierwszą kolejkę rundy wiosennej zaplanowano na 27-28 lutego, a derby Łodzi na stadionie przy alei Unii 2 na 6 lub 7 marca.

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Radomiak Radom - Widzew Łódź
Chrobry Głogów - Korona Kielce
GKS 1962 Jastrzębie - Arka Gdynia
Puszcza Niepołomice - Resovia
Górnik Łęczna - GKS Bełchatów
Miedź Legnica - Sandecja Nowy Sącz
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec
GKS Tychy - Stomil Olsztyn
Odra Opole - ŁKS Łódź

Kolejka 2 - 5-6 września

Widzew Łódź - ŁKS Łódź
Stomil Olsztyn - Odra Opole
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Sandecja Nowy Sącz - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
GKS Bełchatów - Miedź Legnica
Resovia - Górnik Łęczna
Arka Gdynia - Puszcza Niepołomice
Korona Kielce - GKS 1962 Jastrzębie
Radomiak Radom - Chrobry Głogów

Kolejka 3 - 12-13 września

Chrobry Głogów - Widzew Łódź
GKS 1962 Jastrzębie - Radomiak Radom
Puszcza Niepołomice - Korona Kielce
Górnik Łęczna - Arka Gdynia
Miedź Legnica - Resovia
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Bełchatów
GKS Tychy - Sandecja Nowy Sącz
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
ŁKS Łódź - Stomil Olsztyn

Kolejka 4 - 19-20 września

Widzew Łódź - Stomil Olsztyn
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
Sandecja Nowy Sącz - Odra Opole
GKS Bełchatów - GKS Tychy
Resovia - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Arka Gdynia - Miedź Legnica
Korona Kielce - Górnik Łęczna
Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice
Chrobry Głogów - GKS 1962 Jastrzębie

Kolejka 5 - 26-27 września

GKS 1962 Jastrzębie - Widzew Łódź
Puszcza Niepołomice - Chrobry Głogów
Górnik Łęczna - Radomiak Radom
Miedź Legnica - Korona Kielce
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Arka Gdynia
GKS Tychy - Resovia
Odra Opole - GKS Bełchatów
ŁKS Łódź - Sandecja Nowy Sącz
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec

Kolejka 6 - 30 września

Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec
Sandecja Nowy Sącz - Stomil Olsztyn
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
Resovia - Odra Opole
Arka Gdynia - GKS Tychy
Korona Kielce - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Radomiak Radom - Miedź Legnica
Chrobry Głogów - Górnik Łęczna
GKS 1962 Jastrzębie - Puszcza Niepołomice

Kolejka 7 - 3-4 października

Puszcza Niepołomice - Widzew Łódź
Górnik Łęczna - GKS 1962 Jastrzębie
Miedź Legnica - Chrobry Głogów
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Radomiak Radom
GKS Tychy - Korona Kielce
Odra Opole - Arka Gdynia
ŁKS Łódź - Resovia
Stomil Olsztyn - GKS Bełchatów
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz

Kolejka 8 - 10-11 października

Widzew Łódź - Sandecja Nowy Sącz
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
Resovia - Stomil Olsztyn
Arka Gdynia - ŁKS Łódź
Korona Kielce - Odra Opole
Radomiak Radom - GKS Tychy
Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
GKS 1962 Jastrzębie - Miedź Legnica
Puszcza Niepołomice - Górnik Łęczna

Kolejka 9 - 17-18 października

Górnik Łęczna - Widzew Łódź
Miedź Legnica - Puszcza Niepołomice
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS 1962 Jastrzębie
GKS Tychy - Chrobry Głogów
Odra Opole - Radomiak Radom
ŁKS Łódź - Korona Kielce
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia
Zagłębie Sosnowiec - Resovia
Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów

Kolejka 10 - 24-25 października

Widzew Łódź - GKS Bełchatów
Resovia - Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Korona Kielce - Stomil Olsztyn
Radomiak Radom - ŁKS Łódź
Chrobry Głogów - Odra Opole
GKS 1962 Jastrzębie - GKS Tychy
Puszcza Niepołomice - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Górnik Łęczna - Miedź Legnica

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Miedź Legnica - Widzew Łódź
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Górnik Łęczna
GKS Tychy - Puszcza Niepołomice
Odra Opole - GKS 1962 Jastrzębie
ŁKS Łódź - Chrobry Głogów
Stomil Olsztyn - Radomiak Radom
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Sandecja Nowy Sącz - Arka Gdynia
GKS Bełchatów - Resovia

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Widzew Łódź - Resovia
Arka Gdynia - GKS Bełchatów
Korona Kielce - Sandecja Nowy Sącz
Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec
Chrobry Głogów - Stomil Olsztyn
GKS 1962 Jastrzębie - ŁKS Łódź
Puszcza Niepołomice - Odra Opole
Górnik Łęczna - GKS Tychy
Miedź Legnica - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Widzew Łódź
GKS Tychy - Miedź Legnica
Odra Opole - Górnik Łęczna
ŁKS Łódź - Puszcza Niepołomice
Stomil Olsztyn - GKS 1962 Jastrzębie
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Sandecja Nowy Sącz - Radomiak Radom
GKS Bełchatów - Korona Kielce
Resovia - Arka Gdynia

Kolejka 14 - 28-29 listopada

Widzew Łódź - Arka Gdynia
Korona Kielce - Resovia
Radomiak Radom - GKS Bełchatów
Chrobry Głogów - Sandecja Nowy Sącz
GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
Puszcza Niepołomice - Stomil Olsztyn
Górnik Łęczna - ŁKS Łódź
Miedź Legnica - Odra Opole
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - GKS Tychy

Kolejka 15 - 2 grudnia

GKS Tychy - Widzew Łódź
Odra Opole - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
ŁKS Łódź - Miedź Legnica
Stomil Olsztyn - Górnik Łęczna
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
Sandecja Nowy Sącz - GKS 1962 Jastrzębie
GKS Bełchatów - Chrobry Głogów
Resovia - Radomiak Radom
Arka Gdynia - Korona Kielce

Kolejka 16 - 5-6 grudnia

Widzew Łódź - Korona Kielce
Radomiak Radom - Arka Gdynia
Chrobry Głogów - Resovia
GKS 1962 Jastrzębie - GKS Bełchatów
Puszcza Niepołomice - Sandecja Nowy Sącz
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Miedź Legnica - Stomil Olsztyn
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - ŁKS Łódź
GKS Tychy - Odra Opole

Kolejka 17 - 12-13 grudnia

Odra Opole - Widzew Łódź
ŁKS Łódź - GKS Tychy
Stomil Olsztyn - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Sandecja Nowy Sącz - Górnik Łęczna
GKS Bełchatów - Puszcza Niepołomice
Resovia - GKS 1962 Jastrzębie
Arka Gdynia - Chrobry Głogów
Korona Kielce - Radomiak Radom


Polecamy