Liga hiszpańska. Podrażniony Real mocno obił Deportivo To był mecz Garetha Bale'a, gwizdy dla Karima Benzemy, przełamanie Cristiano Ronaldo

21 stycznia 2018, 18:06 | JCZ

Liga hiszpańska. Zaczęło się źle, ale skończyło zgodnie z oczekiwaniami. Real Madryt bardzo wysoko pokonał Deportivo La Coruna, strzelając aż siedem goli i tracąc przy tym jednego. Prym wiódł zmagający się notorycznie z kontuzjami Gareth Bale, ale oprócz niego po dwa gole strzelili także Cristiano Ronaldo oraz Nacho.

Real - Deportivo 7:1

"NIE BĘDZIE ZDJĘCIA NA INSTA DZIŚ" #lazabawa [unicode_pictographs]%F0%9F%87%AA[/unicode_pictographs][unicode_pictographs]%F0%9F%87%A6[/unicode_pictographs] pic.twitter.com/CJQ6wFEctj— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 21 stycznia 2018

Bale dwa razy trafił do siatki; przed przerwą precyzyjnie dokręcił z lewej nogi, po zmianie stron zapisał skuteczną główkę. Po golach Walijczyka Real prowadził już 3:1, lecz tym się nie zadowolił - technicznym strzałem podwyższył Luka Modrić, którego dwiema bramkami "poprawił" Cristiano Ronaldo. Portugalczyk przypłacił to zdrowiem – po zderzeniu został trafiony w łuk brwiowy i przez to obficie krwawił. Nie był w stanie dograć meczu. - Założono mu trzy szwy - wyjawił trener Zinedine Zidane.

Po 273 dniach przerwy przez kwadrans znów mogliśmy obejrzeć tercet BBC. Wchodzącego w 64 minucie Karima Benzemę widownia przywitała jednak solidną porcją gwizdów i buczeń. Mimo wysokiej wygranej "Królewscy" wciąż tracą wiele punktów do liderującej Barcelony.

PRZEPIĘKNY GOL! Gareth Bale przymierzył idealnie! Real Madryt prowadzi z Deportivo La Coruña 2:1. #lazabawa pic.twitter.com/6Vj8eCOGtr— ELEVEN SPORTS PL (@ELEVENSPORTSPL) 21 stycznia 2018

Ależ gwizdy na wejście dostał Benzema — Kuba Seweryn (@KubaSeweryn) 21 stycznia 2018

Cristiano ma teraz takiego pecha, ze nie trafilby dzis 6-tki we wczorajszego totka— Rafal Lebiedzinski (@rafa_lebiedz24) 21 stycznia 2018

Football is dead. pic.twitter.com/oy0FQP57SL— Daniel Edwards (@DanEdwardsGoal) 21 stycznia 2018

TRANSFERY w GOL24

Więcej o TRANSFERACH - wypożyczenia, transfery definitywne, testy, wolni agenci, spekulacje

Spadające gwiazdy, czyli największe nazwiska w historii Ekstraklasy

MAGAZYN SPORTOWY 24;nf

[wideo_iframe]//get.x-link.pl/1c793922-36e2-f738-e0e9-2633f8e49907,25f31c34-069b-b203-1715-ca5e6278aa08,embed.html[/wideo_iframe]