Cracovia - Jagiellonia. Oceny piłkarzy Jagi po porażce w Krakowie

8 listopada 2020, 11:51 | ma

Trzecia porażka z rzędu stała się faktem. Jagiellonia znowu zagrała słabo i przegrała 1:3 na wyjeździe z Cracovią. Marnym pocieszeniem jest efektowny gol Jesusa Imaza.

Wydaje się, że przy drugim golu dla Cracovii mógł zrobić więcej. Ponadto kilka niepewnych interwencji.
Olszewski wrócił na swoją nominalną pozycję, ale nie był to dobry mecz dla niego. Przy pierwszym straconym golu w łatwy sposób ograny przez Patryka Zauchę.
Trzy stracone gole - to wszystko mówi o postawie defensorów.
Nieudany mecz Rumuna. Dwa gole w drugiej połowie dla Cracovii to po części jego wina.
Dwa gole w drugiej połowie dla Cracovii padły po akcjach lewą stronę, gdzie grał Islandczyk.
Asysta przy bramce Jesusa Imaza.
Groźne strzały z dystansu na bramkę Cracovii podwyższają ocenę, ale w środku pola Jagiellonia pozostawiła za dużo miejsca rywalom.
W 17 minucie doszedł do dobrego dośrodkowania Pawła Olszewskiego i niewiele zabrakło aby otworzył wynik spotkania. Panadto mały widoczny.
Skrzydłowy tym razem był mało widoczny.
Piękny gol dający wyrównanie, ale ponadto niewiele dobrych momentów.
Praktycznie nie miała żadnej dobrej okazji do strzelania gola, ale to także wina zawodników, którzy muszą mu dogrywać piłki.
Wszedł w 81 minucie za Przemysława Mystkowskiego. Dwa gole w końcówce dla Cracovii padły po akcjach stroną, którą miał zabezpieczać Twardek.