menu

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji? TRANSMISJA NA ŻYWO. Sąsiedzi z tabeli o cenne punkty

30 czerwca, 10:56 | krk

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. W Nowym Sączu w meczu 29. kolejki dojdzie do starcia sąsiadów z ligowej tabeli. Dwunasta Sandecja podejmie jedenaste Zagłębie Sosnowiec. Początek spotkania we wtorek o godz. 16. Relacja na żywo w GOL24.pl!

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec ONLINE. Gdzie oglądać w telewizji?
fot. Marzena Bugala- Azarko / Polska Press

Fortuna 1 Liga: Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec ONLINE


Sandecja do tej pory zgromadziła 36 "oczek" i nad strefą spadkową ma ledwie dwa punkty przewagi. Olbrzymi ścisk w tabeli sprawia, że ekipa z Nowego Sącza wciąż liczy się w walce o Ekstraklasę. Obecnie tylko trzy "oczka" dzielą ją od miejsca dającego udział w barażach o awans. Bardzo podobnie wygląda sytuacja Zagłębia. Sosnowiczanie uzbierali 37 punktów, zatem ich przewagą nad strefą zagrożenia jest o jedno "oczko" większa. Miejsce premiowane grą w barażach mają natomiast w zasięgu dwóch punktów.

Zespół Tomasza Kafarskiego w ostatnim czasie znajduje się w dołku. W poprzedniej kolejce Sandecja uległa na wyjeździe Chrobremu 0:1, gola tracąc w ostatniej akcji. Wcześniej uległa w delegacji Warcie Poznań 0:2 oraz zremisowała 2:2 w domowym starciu z Odrą. Zagłębie cały czas gra w kratkę. Po remisie w Sosnowcu z Radomiakiem, przyszło wyjazdowe zwycięstwo z GKS Jastrzębie. W ostatni piątek drużyna Krzysztofa Dębka zagrało bardzo słabo i uległa u siebie Odrze 1:3.

Biało-czarni w potyczkach z Zagłębiem nie mają najlepszego bilansu. Ekipa z Sosnowca wygrała pięć takich pojedynków, jeden mecz zakończył się remisem, a jeden zwycięstwem drużyny z Małopolski. W rundzie jesiennej trwającego sezonu Sandecja musiała uznać wyższość Zagłębia, przegrywając 1:3.

Spotkanie w Nowym Sączu rozpocznie się o godz. 16. W roli arbitra głównego poprowadzi je Kornel Paszkiewicz z Wrocławia.

Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec TRANSMISJA TV i ONLINE


Spotkanie Sandecji z Zagłębiem nie będzie transmitowane w telewizji. Stream online dostępny będzie na platformie Ipla.tv. Tekstowa relacja na żywo w GOL24.pl. Zapraszamy od godz. 16!


Polecamy