Niedziela w Premier League rozpoczęta od niespodzianki! Chelsea remisuje z Burnley

12 lutego 2017, 16:23 | pi

W pierwszym niedzielnym meczu ligi angielskiej liderująca Chelsea Londyn zremisowała z Burnley 1:1. Przed spotkaniem wiadomo było, że podopiecznych Antonio Conte czeka ciężka przeprawa, ponieważ Turf Moor to szczególne miejsce. Gospodarze na 29 zdobytych punktów aż 28 zdobyli na własnym stadionie, a dzisiaj przekonała się o tym Chelsea, która mimo bardzo dużej przewagi nie potrafiła zdobyć zwycięskiej bramki. Wynik meczu w 7. minucie otworzył Pedro, ale gospodarzą za sprawą Robbiego Brady wyrównali w 24. minucie i nie wypuścili remisu z rąk. Mimo remisu Chelsea ma 10 punktów przewagi nad drugim Tottenhamem, a Burnley znajduje się na dwunastej pozycji w tabeli.

Burnley FC - Chelsea Londyn 1:1