Oceniamy Koroniarzy po meczu z Legią. Niektórzy znów zawiedli. Jak wypadli debiutanci? [ZDJĘCIA]

29 lipca 2018, 12:30 | saw

Piłkarze Korony Kielce przegrali z Legią Warszawa w Kielcach 1:2 w swoim pierwszym w tym sezonie meczu na własnym stadionie. Podobnie jak w pierwszym meczu w Zabrzu z Górnikiem (1:1), jedni wypadli dobrze, inni słabiej, jeszcze inni zawiedli. W meczu z Legią były też dwa debiuty w Koronie. Sprawdźcie jak Koroniarze wypadli w sobotę na tle mistrza Polski.

Przed przerwą bezbłędny, w drugiej połowie nie był już tak pewny. Doznał w końcówce kontuzji, a będąc już na ławce, za pyskówki złapał żółtą kartkę. Zupełnie bez sensu.
Jak zawsze solidny i próbował też pomóc w ofensywie, ale po przerwie prezentował się słabiej . Kilka razy odpuścił wtedy krycie i było groźnie pod bramką Korony.
Znów w swoim stylu miał kilka niepewnych interwencji. Tym razem opuścił boisko ze względu na taktyczną zmianę.
Zmienił po godzinie Petraka. Słaby debiut Kostarykańczyka. Nic nie pomógł i widać, że ma spore zaległości treningowe
Najlepszy w Koronie, kapitalny gol i notę podwyższa ta właśnie bramka. W drugiej połowie trochę opadł z sił i nie był już tak groźny, ale w pierwszej części pokazał swobodę i duże możliwości.
W pierwszej połowie Żuber agresywny i znacznie dokładniejszy. Po zmianie stron, jak cały zespół, trochę zgasł.
Przed przerwą bardzo mocny, zaliczył asystę przy bramce. W drugiej nie upilnował Jose Kante i ten strzelił gola.
Już na początku mógł strzelić gola. Był aktywny, zwłaszcza w pierwszej połowie. W końcówce drugiej połowy grał trochę niżej.
W pierwszej połowie był czujny, obronił groźne strzały Carlitosa i Dominika Nagy’ego. Po przerwie było już gorzej i popełnił kilka błędów. Musi poprawić wprowadzanie piłki do gry, bo ma z tym spory kłopot.
Sama wrodzona szybkość to za mało. Niewiele mu w sobotę wychodziło, choć przecież ma duże możliwości.
Przed przerwą i dobrze radził sobie w środku pola, w drugiej części gry było już słabiej. Odpuszczał rywala.
Zmienił kontuzjowanego Kovacevicia. Większego błędu przez kwadrans nie popełnił.
Wszedł za Diawa, mając za zadanie stworzyć przewagę Korony w araku. To samo co Forbes. Gruzin ma jeszcze mało doświadczenia, jest też mało zwrotny.
Jeden z jego lepszych meczów. Jest przygotowany fizycznie i dużo widzi na boisku.