Fortuna 1 Liga. Podbeskidzie znów wygrało. Dominacja nad Bruk-Betem, ale tylko jeden gol

6 czerwca 2020, 14:35 | DW

Fortuna 1 Liga. Podbeskidzie Bielsko-Biała znów wygrało swój mecz. Tym razem udało się pokonać Bruk-Bet Termalikę Nieciecza, która niewiele zaoferowała na stadionie Górali. Lider zaplecza Ekstraklasy kontrolował przebieg gry, miał mnóstwo okazji i wynik 1:0 jest dla Słoników najniższym wymiarem kary.

Gola na wagę trzech punktów strzelił w 30. minucie Marko Roginić. Napastnik najpierw próbował strzelić przewrotką, ale został zablokowany. Potem Kacper Gach dośrodkował piłkę, Michał Rzuchowski przedłużył podanie i tym razem Roginić już się nie pomylił. Potężne uderzenie. Na 13 minut przed końcem futbolówka zatrzepotała w siatce Martina Polacka, ale strzelający Gutkovskis był na pozycji spalonej.

Piłkarz meczu: Łukasz Sierpina