Belgowie obawiają się kibiców Wisły
Logowanie
Komentarze (25)
Kibol wisły6 stycznia 2012, 16:42a lamusy jak przyjadą do krakowa to im pokażemy . już byli z cypru a z holandi ich niebyło Tylko Wisła Ts
ee6 stycznia 2012, 12:57hahahha skislej sie bac hahaha do Warszawy by przyjechali to zobaczyli by jaka lapanka jest,polonista to kazdy powie :)
leonid6 stycznia 2012, 11:59niema się czego bać chyba że przyjadą ziomale z MOSKWY I TOWARZYSZ KISZCZAK
abc6 stycznia 2012, 10:50kalde [***]. na polonie ,czuwaj czy motor 3 frajerskie kluby bardziej przebywam za granica niz tutaj , a kibic czy huligan ktory idzie z nozem czy maczata jest frajerem i tak bedzie postrzegany wszedzie a mowisz o krakowie jedz za granice to sie spotkasz co o nim mysla bo bylem w nie jednym kraju w europie i spotkalem sie z nie 1 opinia . Dlaczego przed wisla zamykane sa miasta , dlaczego nie sa mile widzani dlaczego kibice innych druzyn nie chca tam przyjedzac na to sobie odpowiedz?
kibic6 stycznia 2012, 10:20STOP AGRESJI !!!!!!!!!!





