menu

Nicola Zalewski świętuje urodziny swojej dziewczyny, Nicol Luzardi. Reprezentant Polski spotkał na wakacjach Phila Fodena z City

1 lipca 2023, 11:00 | JCZ

Nicola Zalewski wrócił już z wakacji w Grecji. W piątkowy wieczór świętował urodziny swojej dziewczyny. Pochodząca z Rzymu Nicol Luzardi skończyła 23 lata. Jest więc o dwa lata starsza od reprezentanta Polski.

Urodziny i spotkanie z Fodenem
fot. Instagram
Urodziny Nicol Luzardi
fot. Instagram
Nicola i Nicol na wakacjach w Grecji
fot. Instagram
Urodziny Nicol Luzardi
fot. Instagram
Nicola i Nicol na wakacjach w Grecji
fot. Instagram
Nicola Zalewski w hotelowym basenie na Mykonos
fot. Instagram
Śniadanie Nicol i Nicoli na Mykonos
fot. Instagram
W tym apartamencie zatrzymali się na Mykonos
fot. Instagram
1 / 8

Zalewski poznał Luzardi w zeszłym roku. Boczny obrońca AS Romy związał się z Włoszką w październiku. W styczniu po raz pierwszy wspólnie celebrowali jego urodziny.

Natomiast wczoraj impreza urodzinowa Nicol odbyła się w jednym z rzymskich klubów. Wzięli w niej udział bliscy znajomi. Były dwa torty, szampan i gorący całus od ukochanego, uwieczniony na wielu zdjęciach i filmikach zamieszczonych w mediach społecznościowych.

Polsko-włoska para ma za sobą pierwszy letni urlop. Zalewski najwidoczniej zauroczył się w wyspie Mykonos, ponieważ wybrał się na nią drugi raz z rzędu - najpierw z kolegą Matt'ym Cashem z reprezentacji Polski.

Cash w przeciwieństwie do Zalewskiego tym razem poleciał do USA. W Grecji Nicola i tak jednak spotkał piłkarza Premier League - konkretnie Phila Fodena z Manchesteru City. Ten moment uwiecznił na wspólnym selfie.

Wyświetl ten post na Instagramie Post udostępniony przez Nicola Zalewski (@nico_zale)

LIGA WŁOSKA w GOL24


Więcej o LIDZE WŁOSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela