Koniec meczu! Gryf sprawcą kolejnej sensacji!

Ależ nerwowa końcówka. Trwa czwarta doliczona minuta!

92'

Ależ było groźnie! Jeden z zawodników Sandecji uderzył w poprzeczkę!

91'

Ależ emocje w końcówce. To Gryf stwarza sobie groźniejsze sytuacje. W ostatnich minutach aż trzy razy mógł pokonać Różalskiego po raz drugi. Duże brawa za ambicje dla podopiecznych Nicińskiego.

90'

Zmiana w Sandecji. Leśniak za Dymkowskiego.

89'

Kolejna okazja Gryfa! Felisiewicz obok bramki!

87'

Krzemiński był sam na sam, ale bramkarz gości broni strzał przy słupku. Doskonała interwencja Różalskiego!

86'

Pomorski wchodzi za Szymańskiego.

83'

Goście wyraźnie przycisnęli i dominują teraz na boisku. Gryf ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

81'

Janić strzela dwa metry nad bramką z około 20 metrów.

79'

Krzemiński oddał strzał obok bramki.

77'

Druga zmiana w Gryfie. Kowalski za Gicewicza.

75'

Dwa dośrodkowania w pole karne Gryfa, ale radzą sobie obrońcy.

72'

Krzemiński dośrodkowuje pod nogi Wickiego, jednak zażegnał Różalski.

70'

Dobra akcja Gryfa. Różalski uprzedził Gicewicza na jedenastym metrze.

68'

Strzelał Wiśniewski w środek bramki i golkiper Gryfa broni.

65'

Faul na Wickim w środku pola. Gra się zaostrza.

63'

Rzut rożny dla Gryfa. Wykonuje Gicewicz, zagrał na krótko. Kotwice dostał piłkę na drugim metrze i źle przyjął! To powinno być 2:0!

60'

Wicki za Toporkiewicza.

59'

Żółta kartka dla Kotwicy za faul.

56'

Żółtą kartką ukarany Kochanek.

55'

Rzut wolny dla Sandecji. Woźniak strzelał obok słupka. Było groźnie.

53'

Gryf w rozgrywa piłkę w środku pola, stara się nie dopuścić do gry Sandecji, ale goście coraz bardziej zacięcie atakują.

50'

Gicewicz miał okazję dobrą okazję, ale źle przyjął piłkę.

46'

Drużyna Sandecji na drugą połowę wyszła bardzo ofensywnie nastawiona. Na boisku pojawili się Eismann i Durić.

46'

46'

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Dwa rzuty rożne dla Gryfa tuż przed przerwą i sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Sędzia doliczył minutę.

43'

A około 1000 kibiców zebranych na stadionie doskonale się bawi, dopingując zespół Gryfa.

42'

Dobra okazja dla Sandecji, ale dobrze broni Ferra. Goście coraz śmielej.

39'

Obrońcy Sandecji blokują Toporkiewicza, wychodzącego do sytuacji sam na sam.

36'

Oba zespoły grają wysokim pressingiem. Gra toczy się głównie w środku pola. Akcji bramkowych jest jak na lekarstwo.

34'

Szeliga faulowany w środkowej strefie boiska.

33'

Po podaniu Janicia jeden z zawodników Sandecji na spalonym.

29'

Janić strzelał groźnie z półobrotu, ale nie trafił w bramkę z kilku metrów. Błąd defensorów Gryfa.

28'

Rzut wolny dla Gryfy. Dośrodkowywał Felisiak, ale łapie Różalski.

25'

Słabsza postawa defensywy Sandecji może być spowodowana rezerwowym składem defensywy. Nie grają zarówno Jano Frolich i Milan Durić, oraz podstawowy bramkarz Kozioł. Zaskakujący jest też brak w ataku i na ławce Arkadiusza Aleksandra.

26'

Szczęścia próbował strzałem z dystansu Gicewicz, ale nie trafił w bramkę.

23'

Rzut rożny dla Sandecji. Obrońcy Gryfa wybijają jednak piłkę.

21'

Groźny strzał oddał z narożnika Szeliga, bramkarz jednak dobrze obronił.

15'

Po stracie bramki Sandecja się rozruszała. Próbuje atakować i zepchnąć Gryfa do defensywy. Gospodarze dzielnie się jednak bronią.

14'

Bramkę zdobył jednak Grzegorz Gicewicz, a nie Toporkiewicz. Bramka była bardzo ładna, Gicewicz wykończył zespołową akcję strzałem sprzed pola karnego, lobując bramkarza.

13'

Gicewicz lobem pokonuje Różalskiego! Stadion w euforii!

11'

Rzut rożny dla Sandecji. Wybijał Janic, ale bez efektu.

9'

Chmiest oddał groźny strzał po indywidualnej akcji, ale dobrze broni bramkarz Gryfa.

8'

Gryf gra wysokim pressingiem, stara się zepchnąć Sandecję do defensywy.

6'

Rzut wolny dla Gryfa. Dośrodkowuje Kotwica, ale bez efektu.

4'

Dobra akcja Gryfa. Krzemiński dośrodkował z prawej strony, uderzał z główki Gicewicz, ale za słabo.

3'

Pierwsze minuty to typowa "wybijanka". Na razie bez żadnych akcji.

1'

Od środka rozpoczął Gryf.

16:59

Kibiców gości oficjalnie nie ma.

16:58

Pogoda dziś dopisuje, jest słonecznie w Wejherowie.

16:57

Ławka rezerwowych Sandecji: Marek Kozioł, Wojciech Trochim, Jano Frohlich, Milan Durić, Petar Borovicanin, Paweł Leśniak

16:57

Ławka rezerwowych Gryfa: Adam Duda, Robert Szudrowicz, Sebastian Kowalski, Krzysztof Wicki, Pawel Sobczyński, Dawid Pomorski, Łukasz Basiński.

16:56

Miejscowi kibice wierzą, że będzie dziś kolejna sensacja i Gryf wyeliminuje kolejnego pierwszoligowca. Stadion, który może pomieścić ponad 900 kibiców, jest już wypełniony w 90%.