Sędzia zakończył spotkanie. Borussia Dortmund- FC Nurnberg 2:0.

Ładny kontratak zespołu gości został przerwany przez Piszczka.

FC Nurnberg próbuje zdobyć bramkę kontaktową.

Spokojnie grę prowadzi BVB.

85'

Schodzi Mario Götze, wchodzi Sebastian Khel.

80'

Gooool. Kevin Großkreutz po rykoszecie.Kevin Großkreutz uderzył z dystansu piłka po rykoszecie wpadła pod poprzeczkę.

85'

80'

Kevin Großkreutz uderzył z dystansu piłka po rykoszecie wpadła pod poprzeczkę.

69'

77'

Ładna akcja BVB. Piszczek podawał do Błaszczykowskiego ten dośrodkował w pole karne, a Ivan Perisic trafił w słupek.

75'

Wchodzi Ivan Perisic

69'

Ładny kontratak w wykonaniu BVB. Lewandowski podawał do Błaszczykowskiego, ten zatrzymany przez obrońców

66'

Mamy trzech polaków na boisku.

62'

Znakomite prostopadłe podanie Kagawy do Lewandowskiego. Nasz napastnik wyszedł sam na sam, ale strzelił prosto w bramkarza.

61'

Pinola atakował lewym skrzydłem. Piszczek zablokował dośrodkowanie.

60'

Groźne uderzenie z rzutu wolnego Nevena Subotića, ale dobrze ustawiony był bramkarz gości.

57'

Lewandowski faulowany przed polem karnym.

56'

Próba prostopadłej piłki w wykonaniu Bendera.

53'

Borussia po strzeleniu bramki zaczęła przeważać na boisku.

51'

Ładna akcja prawym skrzydłem Piszczek podał do Mario Götze, ten dośrodkował w pole karne, a akcje celnym strzałem zakończył Lewandowski. Pierwsza bramka naszego zawodnika w sezonie.

50'

Gooool. Lewandowski!!!

46'

Rozpoczęli goście.

46'

Na razie gospodarze nie zachwycają.

45'

Javier Pinola ukarany żółtą kartką za faul na Mario Götze.

41'

Ładne, mocne uderzenie Lewandowskiego. Broni Peter Rakovsky.

39'

Stuprocentowa okazja Hegelera. Zawodnik wyszedł sam na sam, ale świetnie zachował się Weidenfeller.

37'

Żółtą kartką ukarany Jens Hegeler.

36'

FC Nürnberg wysoko, agresywnie nie pozwala rozgrywać piłki gospodarzą.

33'

Bender podał do Lewandowskiego, ten próbował odegrać "klepką" i znów dobrze ustawiony obrońca wybija piłkę.

30'

Prawym skrzydłem atakował Piszczek, lecz jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

30'

Chandler faulował Großkreutz.

26'

Znów ładna akcja BVB. Podawał w pole karne Robert Lewandowski, ale dobrze ustawieni obrońcy.

25'

Groźna akcja prawym skrzydłem zespołu z Dortmundu, ale dośrodkowanie Kagawy niecelne.

23'

Widać, że gracze BVB mają kłopot z obroną FC Nürnberg.

21'

Lewym skrzydłem atakował Kevin Großkreutz, lecz obrońca odebrał mu piłkę.

20'

Piszczek wraca na boisko.

18'

Na boisku leży Łukasz Piszczek po uderzeniu Christiana Eiglera.

17'

Rzut wolny dla BVB, ale kiepskie dośrodkowanie.

17'

FC Nürnberg próbuje atakować skrzydłami.

13'

Rzut rożny główkował Philipp Wollscheid ponad poprzeczką.

11'

FC Nurnberg agresywnie w środku pola

8'

Großkreutz agresywnie i rzut wolny dla Nurnberg w środkowej strefie boiska.

6'

Z prawej strony pola karnego uderzał Mario Götze, ale ponad poprzeczką.

5'

Kevin Großkreutz uderzał sprzed pola karnego, ale odchodząca piłka minęła prawy słupek bramki gości.

4'

Piłka wycofana do Weidenfelera, Borussia rozpoczyna budowanie ataku od defensywy.

2'

Pierwsze minuty spokojne, gra toczy się w środku pola. Bez okazji bramkowych w pierwszych dwóch minutach.

1'

Początek spotkania.

15:29

Zespoły wychodzą już na boisko wyprowadzane przez trójkę sędziowską. Za chwilę początek spotkania.

15:10

Witamy w relacji ze spotkania Mistrza Niemiec, Borussii Dortmund z zespołem FC Nurnberg. Niewątpliwym faworytem jest zespół tria Polaków, Jakuba Błaszczykowskiego, Roberta Lewandowskiego i Łukasza Piszczka. Dwóch ostatnich zobaczymy dziś od pierwszej minuty, Kuba zacznie mecz na ławce.