Śląsk WrocławŚląsk Wrocław
2 : 2
Bytovia BytówDrutex-Bytovia Bytów
16'

Koniec meczu. Śląsk Wrocław odpadł z turnieju, Bytovia musi liczyć na dobry występ GKS Katowice w meczu z Puma Team.

16'

Bramka Mili i mamy 2:2. Szkoda Bytovii, która ma teraz mniejsze szanse na awans.

15'

Kolejna kontra Bytovii bez bramkarza Śląska, jednak piłka wyszła za linię końcową.

15'

Żukowski teraz dosyć niepewnie, ale w końcu Śląsk zażegnali niebezpieczeństwo.

14'

Waleszczyk dostawił nogę do podania z głębi pola, jednak piłka poszybowała nad bramką.

12'

Śląsk wyprowadził bramkarza i mogło się to szybko źle skończyć.

11'

Kolejna akcja Bytovii. Strzał Abramowicza wybronił Żukowski.

10'

Lider ekstraklasy w bardzo trudnej sytuacji. Mila i spółka musieliby strzelić aż pięć bramek by zachować szanse. Tymczasem dobrze w ataku Bytovia, ale kończący akcje Pięta nie zdołał oddać strzału.

9'

Tym razem bramkarz Śląska bez szans. Ambroziak wyprowadza Bytovię na prowadzenie.

9'

Dwukrotnie dobrą interwencją popisał się Żukowski.

9'

Początek drugiej połowy.

8'

Spieszą się Ślązacy, ale nic z tego. Do przerwy lider ekstraklasy remisuje 1:1.

8'

Znów potężnie uderzył Pięta, tym razem niecelnie.

8'

Pięknie uderzył z lewej nogi Wojciech Pięta i z trudnościami broni Żukowski.

8'

Sporo teraz niedokładności w rozgrywaniu akcji po jednej i drugiej stronie.

6'

GOL! Michał Pietrzyk błyskawicznie odrabia straty po świetnej akcji drugoligowca.

6'

Gol! Sebastian Mila strzela pierwszą bramkę niemal z połowy boiska! Piękne okienko!

4'

Mila strzela z ostrego kąta z rzutu wolnego, ale nie trafił w światło bramki.

4'

Ależ błąd Żukowskiego! Zapędził się bramkarz Śląska aż na środek boiska i stracił piłkę. Ale piłkarz Drutex-Bytovii nie trafił na pustą bramkę!

2'

Błyskawicznie próbował strzelać Cetnarski, ale zabrakło precyzji.

1'

Zaczynamy mecz!

16:41

Śląsk musi wygrać 4:0, żeby myśleć o wyjściu z grupy, a w ostatnim meczu Puma Team będzie musiała przegrać z GieKSą.

16:40

Ostatni mecz dla Śląska Wrocław i Drutex-Bytovii i ostatnia szansa na zdobycie punktów dla tych zespołów. Piłkarze z Bytowa walczą o awans do półfinałów. Śląsk ma jeszcze tylko matematyczne szanse.