7 : 1
PumaPuma Team
1. połowa2 : 0
16'

Koniec meczu! Ależ pogrom gwiazd Pumy. Zapowiadali zwycięstwo a skończyło się na najwyższej w tym turnieju porażce.

15'

Co gol to piękniejszy! Teraz Sobotka na lewym skrzydle huknął z daleko i piłka wpadła w samo okienko!

14'

Znów Pietroń strzela bramkę! To już jest pogrom!

14'

Aleź gol Pietronia! Z woleja z prawego skrzydła pokonuje Majdana.

14'

Jest kontaktowy, a raczej honorowy gol, dla Pumy. Tomek Frankowski wbija piłkę do pustej bramki.

13'

Kontra GieKSy. Fantastycznie podanie na środek Pietronia do Chmiela a ten strzela pięknie w okienko.

12'

GOL! Delikatny błąd Majdana, który nie był do końca zdeterminowany aby przejąć piłkę i na pustą bramkę trafił Sobotka.

11'

Piotr Reiss strzela w poprzeczkę! Piękne, delikatne uderzenie "Reksia", zabrakło centymetrów.

10'

Telichowski wyraźnie ma ochotę dziś strzelić gola. Znów strzela, tym razem z zupełnie nieprzygotowanej pozycji.

9'

Lubi się kiwać dziś Jacek Gorczyca. Po raz kolejny ta sztuka mu się udaje.

9'

Zaczynamy drugą połowę.

8'

I znów Majdan ratuje Pumę! Fantastyczna parada w ostatniej sekundzie pierwszej połowy. Po chwili syrena i koniec tej części gry.

8'

Drybling Chmiela przed polem karnym, ale tym razem Majdan nie dał się nabrać na sztuczki piłkarzy GieKSy.

7'

Znowu w słupek strzelają piłkarze spod znaku Pumy. Piotr Włodarczyk.

7'

GOL! Fantastyczna bramka Przemysława Belli, który położył na ziemi Majdana i niemal go ośmieszył.

6'

Znów próbował Telichowski, ale tym razem bez problemu łapie Gorczyca.

6'

Kontra Pumy, Błażej Telichowski strzela mocno i słupek ratuje GieKSę!

4'

GOL! Pietroń świetnie walczył na lewym skrzydle i nie dał szans Majdanowi!

3'

Potężny strzał Kosowskiego niemal z połowy boiska, ale niecelny.

1'

Pierwszy strzał Włodarczyka i z trudem broni Jacek Gorczyca.

1'

1'

Początek meczu.

17:25

Przed nami ostatnie spotkanie grupowe Amber Cup. GKS Katowice ma już pewny awans, Puma Team musi wygrać, żeby zagrać w półfinale. GKS chcąc mieć pewne pierwsze miejsce również musi to spotkanie wygrać.