Abdul Tetteh naderwał mięsień
Abdul Tetteh, pomocnik Lecha Poznań w sobotnim meczu z Wisłą Płock (2:0) musiał przedwcześnie opuścić boisko. Jak się okazało, naderwał mięsień.

fot. Grzegorz Dembinski
Ghańczyk w sobotnim spotkaniu z Wisłą Płock (2:0) został zmieniony w 79 min., co akurat w jego przypadku jest rzadkością. Piłkarz nabawił się jednak urazu, prawdopodobnie w momencie swojego szaleńczego rajdu w końcówce, gdy był bliski strzelenia bramki. Jego strzał został jednak zablokowany przez jednego z rywali.
Klub z Bułgarskiej poinformował, że piłkarz naderwał mięsień i czekają go przynajmniej dwa tygodnie przerwy w treningach. Na szczęście lepiej już czuje się Lasse Nielsen i duński obrońca Kolejorza wrócił do treningów z drużyną. To, czy zagra już w piątek przeciwko Ruchowi Chorzów zależeć będzie od sztabu szkoleniowego.









