Niedziela, 3 listopada 2013, godz. 13:00
ŁKS ŁódźŁKS Łódź
14:53

A ja już uciekam z deszczowej Moszczenicy! Do zobaczenia!

93'

KONIEC SPOTKANIA! ŁKS DOPISUJE DO SWOJEGO KONTA TRZY PUNKTY I UMACNIA SIĘ NA POZYCJI LIDERA W TABELI!

90'

I jeszcze szansa dla gości z rzutu wolnego, ale tym razem znów interweniuje bramkarz i wypiąstkowuje piłkę.

88'

... a u gości za Patorę Okoński, który po kontuzji wraca do gry.

88'

U gospodarzy w miejsce Jachymskiego melduje się Skrobek...

87'

Zmiana w składzie gości. W miejsce Kasztelana wchodzi Radek Surowiec.

85'

Okazja dla Rafała Jankiewicza na podwyższenie prowadzenia. Po świetnym dośrodkowaniu od jednego z kolegów znalazł się sam na sam z bramkarzem, uderzył jednak za lekko a przede wszystkim prosto w niego, więc jeszcze nie zobaczymy kolejnej bramki.

80'

Zmiana także u gospodarzy i na miejscu Domańskiego melduje się Kuba Świątek.

80'

Czas na zmianę w składzie gości. W miejsce Jurkowskiego Wojciech Robaszek wprowadza Rafała Jankiewicza.

76'

Tymczasem kibice ŁKS, w proteście przeciwko zachowaniu policji, która wg nich prowokuje sympatyków z Łodzi, opuszcza sektory.

75'

Jak powoli zaczynało padać, tak teraz już o wiele mocniej, ale jeszcze daję radę :)

74'

Bramka za bramką i przyszedł czas na odpowiedź gospodarzy, którzy postanowili jeszcze powalczyć i w efekcie zdobyli drugiego gola w tym spotkaniu!

74'

GRAD BRAMEK W MOSZCZENICY! Kuchta zdobywa drugiego gola dla gospodarzy!

70'

Marcin Zimoń wpisuje się jako kolejny na listę strzelców i jeszcze bardziej zwiększa prowadzenie gości.

70'

JESZCZE JEDNA BRAMKA, JESZCZE JEDNA BRAMKA I JEST! Marcin Zimoń! Czwarty gol dla ŁKS!

67'

Piotrek Słyścio walczył zacięcie z powstrzymującą go na lewym skrzydle obroną, udało mu się dośrodkować do Patory, który pokonał bramkarza gospodarzy!

67'

ADAM PATORA I MAMY TRZECIĄ BRAMKĘ DLA GOŚCI!

62'

Piękny wślizg Zimonia powstrzymuje zawodnika gospodarzy przed skonstruowaniem groźnej akcji w pobliżu pola karnego łodzian.

59'

Tym razem świetna okazja dla gości! Michał Bielicki uderzył mocno w kierunku bramki ale golkiper gospodarzy złapał piłkę. Popełnił jednak błąd i wypuścił ją z rąk, szybko jednak go naprawił i raz jeszcze ją chwycił, zanim doszedł do niej zawodnik ŁKS.

56'

Nowak bliski doprowadzenia do wyrównania! Uderzył pechowo prosto w słupek bramki Kamila Woźniaka!

53'

Do wykonania stałego fragmentu gry podszedł Adrian Kasztelan, jednak jego bezpośredni strzał wyłapał bramkarz gospodarzy.

52'

Piotr Domański nieprzepisowo powstrzymywał zawodnika gości i mamy karę w postaci żółtej kartki.

51'

Na bramkę w drugiej połowie spotkania nie trzeba było długo czekać! Świetnie radzący sobie dzisiaj Dawid Sarafiński w końcu doczekał się swojej chwili i wyprowadził Łódzki Klub Sportowy na prowadzenie!

50'

ŁODZIANIE NA PROWADZENIU!!!! DAWID SARAFIŃSKI!!!

45'

Jedna zmiana w składzie gospodarzy. W miejscu Natkańskiego na murawie melduje się Nowak.

45'

ROZPOCZYNAMY DRUGĄ POŁOWĘ SPOTKANIA!

45'

KONIEC PIERWSZEJ POŁOWY SPOTKANIA! W Moszczenicy po pierwszych trzech kwadransach remis 1:1!

43'

Dawid Sarafiński po raz kolejny daje o sobie znać, szkoda tylko że wcześniej jie zdecydował się na dośrodkowanie wbiegając na lewym skrzydle. Ostatecznie obrona gospodarzy udaremniła mu takie zagranie i wypchnęła poza boisko.

39'

Adam Patora znalazł się w polu karnym gospodarzy, odegrał do Radka Jurkowskiego, a ten uderzył prosto na bramkę Włókniarza. Mecz zaczyna się więc "od początku"!

38'

RADEK JURKOWSKI STRZELA WYRÓWNUJĄCEGO GOLA!!!!!

36'

Żółta kartka dla Michała Zaleśnego za faul w środku pola.

35'

Olek Ślęzak ratuje sytuację. Tylko dzięki jego interwencji wybiegający Jachymski nie znalazł się sam na sam z bramkarzem.

31'

I zaczynają się problemy, bo o pięknej pogodzie możemy zapomnieć. W Moszczenicy powoli zaczyna padać...

28'

Efektu nie przynoszą także rzuty rożne, które dwa pod rząd udało się wywalczyć gościom. Lepiej za to zapowiadała się sytuacja jaką miał Dawid Sarafiński, strzelając prosto... w bramkarza, z którym chwilkę później zderzył się próbujący dobić piłkę Adam Patora.

24'

Łodzianie robią co mogą, by szybko odrobić straty. Niestety do dośrodkowania bodajże Radka Jurkowskiego nie doszedł Zaleśny i nie udało się wykończyć akcii.

22'

Rzut wolny zakończył się najgorzej jak mógł. Po mocnym bezpośrednim strzale Tomy Woźniak sparował piłkę tak, że bez problemu doszedł do niej Olejnik i pokonał bramkarza gości dając swojej drużynie prowadzenie.

21'

GOL DLA GOSPODARZY!!!! Daniel Olejnik zapewnia Włókniarzowi Moszczenica prowadzenie.

21'

Tylko upomnieniem kończy się faul Marcina Zimonia na jednym z zawodników gospodarzy. Mamy za to rzut wolny dla gospodarzy z bardzo korzystnej dla nich pozycji...

17'

Nazwiska podane w składach nie są ustawione w kolejności według pozycji, a w takiej, jaka została nam podana na listach przygotowanych przez organizatorów.

14'

Kolejna dobra interwencja bramkarza gospodarzy. Tym razem ofiarnie rzucił się do strzału oddanego przez Michała Bielickiego. Sytuacja powoli odwraca się coraz wyraźniej na korzyść gości.

11'

Marcin Zimoń! Piłkarz Łódzkiego Klubu Sportowego bliski był wyprowadzenia swoich kolegów na prowadzenie bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego. Na szczęście dla zawodników Moszczenicy ich bramkarz znalazł się w dobrym miejscu, jednak jego interwencja nie była najlepsza, bo odbił piłkę, która toczyła się w kierunku bramki. Ostatecznie jednak minęła słupek po zewnętrznej stronie siatki.

8'

Trzeba przyznać, że jak na razie więcej akcji udało się wypracować gospodarzom. Już kilka razy poradzili sobie z łodzianami w środku pola i wybiegali w stronę bramki Woźniaka, choć ostatecznie nie udało im się oddać strzału.

5'

Miały być najważniejsze wydarzenia, ale gdybym na tym się skupiala to nie miałabym na razie za wiele do napisania w związku z dość wyrównaną grą. Obie drużyny na razie sprawdzają rywala i starają się spokojnie skonstruować akcję. Okazję miał na razie m.in. Dawid Sarafiński, który jednak za mocno uderzył w piłkę i strzelił ponad bramką gospodarzy.

1'

Jeszcze uczciliśmy minutą ciszy pamięć Tadeusza Mazowieckiego i ROZPOCZYNAMY SPOTKANIE 16. KOLEJKI IV LIGI GRUPY ŁÓDZKIEJ MIĘDZY WŁÓKNIARZEM MOSZCZENICA A ŁÓDZKIM KLUBEM SPORTOWYM

12:59

Włókniarz Moszczenica - ŁKS Łódź

12:54

Muszę Wam przyznać, że chociaż warunki nie sprzyjają prowadzeniu relacji, to w Moszczenicy pierwszy raz spotkałam się z pełnym profesjonalizmu przyjęciem. Oczywiście mówię tylko o realiach czwartoligowych. I za to organizatorom należą się podziękowania.

12:45

Ławki rezerwowych: Włókniarz Moszczenica: Pałygiewicz, Skrobek, Nowak, Sobała, Świątek, Dawid Godala, Błażej Godala. Łódzki Klub Sportowy: Surowiec, Sekuterski, Adamski, Jankiewicz, Salski, Okoński

12:42

12:40

Witamy Was serdecznie z Moszczenicy! Drugi wyjazd kibiców ŁKS stał się faktem i tak oto wraz z sympatykami łodzian meldujemy się na obiekcie miejscowego Włókniarza by przeprowadzić dla Was relację live z pojedynku 16. kolejki IV ligi grupy łódzkiej! Dzień dobry!