4 liga. Głogovia Głogów Małopolski pewnie i wysoko wypunktowała Lechię Sędziszów Małopolski Padło 5 goli

4 maja, 18:15 | bell

Głogovia pewnie wygrała, ponieważ była pod każdym względem lepszą drużyną od Lechii Sędziszów Małopolski, co zresztą ma potwierdzenie w tabeli i w wyniku sobotniej potyczki.

Głogovia zdobyła trzy ważne dla siebie punkty

Kiedy gospodarze rozpoczynali drugą połowę z przewagą dwóch bramek, wydawało się, że ambitni goście już im nie podskoczą, tymczasem Przemysław Pyrdek, kapitan lechitów strzelił kontaktowego gola i zrobiło się ciekawiej. Tylko jednak na niespełna 4 minuty, bo Tomasz Płonka po raz drugi wpakował piłkę do siatki gości. Było 3:1 i znów jeszcze więcej spokoju. Pieczątkę na zwycięstwie postawił Filip Czop. To bardzo ważne trzy punkty dla gospodarzy.

-

Cieszymy się, z ważnego zwycięstwa naszych piłkarzy, których z trybun dopingował burmistrz Głogowa Małopolskiego Tomasz Skoczylas napisał:

- podsumował Łukasz Jagodziński, wiceprezes Głogovii.

Głogovia Głogów Małopolski - Lechia Sędziszów Małopolski 4:1 (2:0)

Bramki: 1:0 T. Płonka (14), 2:0 Osuch (24), 2:1 Pyrdek (52), 3:1 T. Płonka (56), 4:1 Czop (84)

Glogovia: Lipka (84 Głąb) – Cząba, Osuch, Łeń, Kmiotek (77 Rudakov), Pilecki, G. Płonka, Domoń, T. Płonka, Czop, Woźniak (70 Maćkowiak). Trener Kamil Kawa.

Lechia: Czapka – Lesiński, Karczewski (80. Koszowski), Iwański, Ćwiczak, Czółno ż, Kam. Wesołowski (72 Ćwiczak), Początek, Pyrdek, Szewczyk ż, Klamut ż. Trener Dariusz Kaznecki.

Sędziował: M. Grabowski (Jarosław). Widzów:200.