huragan morągHuragan Morąg
97'

Widzew zasłużenie wygrał. 1. Drwęca 65, 2. ŁKS 64, 3. Widzew 62

96'

Wykorzystany wolny pośredni. Z 14 metrów Adrian Budka podał do Marcina Krzywickiego, ten strzelił, bramkarz odbił piłkę, lecz wobec dobitki Kamila Tlagi był bezradny.

96'

Gol dla Widzewa Kamil Tlaga!

94'

Rzut wolny pośredni dla Widzewa. Bramkarz Mateusz Lawrenc wypuścił piłkę i znów złapał. Wolny pośredni z 14 metrów

94'

Ogromne szczęście Widzewa. Po wolnym Radosława Lenarta Patryk Wolański niepewnie odbija piłkę, a dobitka przelatuje nad poprzeczką. Było blisko wyrównania

93'

Patryk Wolański piąstkuje piłkę - nie wpuszczajmy rywali pod naszą bramkę

91'

Ładny strzał Adama Radwańskiego - tuż nad poprzeczką. Grajmy daleko od własnej bramki

90'

Sędzia przedłuży mecz o minimum 4 minuty

89'

Kontra łodzian. Adrian Budka podciągnął pod pole karne, strzelił z 18 metrów, jednak za wysoko

87'

A tak wyglądają trybuny... Widzew Łódź - Huragan Morąg

86'

Zmiana w Huraganie. Radosław Stefanowicz za Piotra Karłowicza

85'

Marcin Krzywicki minął bramkarza, ale na dużej szybkości wyjechał z piłką poza boisko

86'

Zmiana w Widzewie. Marcin Krzywicki za Piotra Okuniewicza

83'

Zmiana w Widzewie. Adrian Budka zastąpi Mateusza Michalskiego, zdobywcy niezwykłego drugiego gola

82'

Z odległości 18 metrów strzelał Sebastian Zieleniecki, ale niecelnie

81'

Huragan przekracza przepisy. Kartką żółtą ukarany Jakub Lipka

78'

Święto na trybunach

77'

Łodzianie grają spokojniej, nie śpieszą się. Kamil Tlaga strzelał, lecz zbyt wysoko

75'

Zmiana w drużynie gości. Hubert Konczewski zastępuje Daniela Mlonka

74'

Zmiana w Widzewie. Kamil Tlaga wchodzi za Daniela Mąkę

73'

Wolny dla Huragana na wprost bramki łodzian

72'

W ostatniej chwili Mateusz Lawrenc uratował Huragana przed utratą trzeciej bramki

71'

To był przedziwny gol. Mateusz Michalski dośrodkowywał, ale piłka nabrała prędkości i poszybowała wprost w światło bramki, przelobowała bramkarza i wpadła tuż przy dalszym słupku do siatki

71'

Mateusz Michalski strzela gola

67'

Kibice domagają się wpuszczenia na boisko Marcina Krzywickiego

65'

Przez siebie próbował strzelać Piotr Okuniewicz, ale to trudna sztuka - piłka minęła bramkę o kilka metrów

67'

Widzew traci bramkę, ale doping nie słabnie

63'

Ostre zagranie Pawła Podhorodeckiego - żółta kartka

61'

Zdenerwowany Marcin Nowak popełnia błędy, oby goście tego nie wykorzystali

60'

Zostało pół godziny nerwowej gry

59'

Goście wybili piłkę

58'

Mateusz Michalski wywalczył róg

56'

Patryk Wolański piąstkuje piłkę. Goście łapią wiatr w żagle, widzewiacy muszą się otrząsnąć po tej kuriozalnej stracie gola i zacząć grać swoje

54'

Gol dla Huragana. Fatalny błąd Marcina Nowaka, który popełnił dwa błędy, w końcu stracił piłkę w narożniku pola karnego. Piłka trafiła do Pawła Galika, który z bliska wyrównal

53'

Rozgrzewają się Kamil Tlaga, Patryk Baran i Adrian Budka. Będzie zmiana w Widzewie?

52'

Rozpędzał się Mateusz Michalski, jednak został zatrzymany na linii pola karnego

50'

Na ból w pachwinie narzeka też Bartłomiej Gromek

49'

Piotr Okuniewicz ucierpiał w starciu z rywalem, ale dochodzi do siebie i będzie grać

47'

Patryk Wolański ratuje nas od wyrównującej bramki - wybił piłkę po silnym strzale Radosława Lenarta

46'

46'

Drugie 45 minut przed nami. Sędzia już wznowił grę. Zmiana w drużynie gości. Paweł Przybylski zmienił Daniela Chilińskiego

47'

Sędzia kończy pierwszą połowę. Widzew jest lepszy i zasłużenie prowadzi

46'

Po dośrodkowaniu goście wyrwali się z oblężenia i zaatakowali w czterech przeciwko trzem widzewiakom. Piłka po strzale trafiła w Marcina Nowaka

46'

Dawid Kamiński do Piotra Okuniewicza, ten z powrotem do Dawida Kamińskiego. Silny strzał, lecz bramkarz wybił gości na róg

46'

44'

Do zakończenia pierwszej połowy została minuta

41'

Sędzia ukarał żółtą kartką Mateusza Bogdanowicza za faul

39'

Doskonałą sytuację zmarnował Mateusz Michalski. Po podaniu Piotra Okuniewicza znalazł się sam przed bramkarzem i lobował z linii pola karnego, ale piłka minęła słupek bramki gości

39'

Wyjaśniliśmy sytuację

38'

Niebezpiecznie pod bramką Widzewa, Marcin Nowak wybił piłkę na róg

37'

36'

Bartłomiej Gromek ukarany za faul. Obrońca Widzewa grał zbyt ostro

35'

Dobrze do główki wyskoczył Sebastian Zieleniecki, zmienił kierunek lotu piłki, ale niecelnie. Widzewiacy zmienili sposób rozgrywania rogów, już sześciu-siedmiu piłkarzy nie wchodzi do bramki rywali

34'

Widzew ma przewagę, znów róg dla łodzian

33'

Daniel Mąka do Piotra Okuniewicza, ale bramkarz miał bliżej i złapał piłkę

32'

Niestety, znów kiepskie dośrodkowanie

32'

Mateusz Michalski zatrzymany w polu karnym, róg dla Widzewa

31'

Zamieszanie pod bramką Widzewa, w końcu Sebastian Zieleniecki podaje głową do Patryka Wolańskiego

29'

28'

Brawa dla podającego i strzelca. Marcin Kozłowski mimo że był faulowany potrafił zagrać przed bramkę, a tam Dawid Kamiński z bliska wepchnął piłkę do siatki. Brawo!

28'

Dawid Kamiński strzela pierwszego gola. Po dośrodkowaniu Marcina Kozłowskiego napastnik Widzewa wykorzystuje sytuację

25'

Złe dośrodkowanie. Wybitą piłkę przed polem karnym przejął Bartłomiej Gromek i strzelił z 25 metrów w spojenie słupka i poprzeczki. Sędzia odgwizdał pozycje spalone dwóch widzewiaków

24'

Róg dla Widzewa

22'

Patryk Wolański złapał piłkę po dośrodkowaniu, ale Paweł Galik walczył do końca i... wepchnął do bramki naszego bramkarza. Na szczęście sędzia odpowiednio ocenił sytuacji i zagwizdał przewinienie zawodnika gości

20'

Marcin Kozłowski upomniany na razie tylko słownie przez arbitra. Musi jednak obrońca Widzewa uważać, by nie przekraczać przepisów

18'

Bartłomiej Gromek podał do Daniela Mąki, który sam przed bramkarzem próbował przyjąć piłkę. Ta mu odskoczyła i Mateusz Lawrenc popisał się pewnym chwytem. Szkoda, że Daniel Mąka nie zdecydował się na lob

16'

Piotr Okuniewicz podawał do Dawida Kamińskiego, ale uczynił to zbyt mocno i piłka wyszła poza boisko. Szkoda, była szansa na dobrą akcję

13'

Dawid Kamiński nie to strzelał, ni dośrodkowywał, piłka w końcu minęła słupek bramki rywali o metr

12'

Patryk Wolański uprzedził Daniela Chilińskiego, ale musiał wyjść aż poza pole karne

11'

Piotr Okuniewicz w polu karnym faulował rywala

10'

Nikt z łodzian nie doszedł do dośrodkowania

9'

6'

Bartłomiej Gromek odebrał piłkę przed polem karnym rywali, ale zamiast podać do środka, strzelił lewą nogą i piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką

4'

Dynamiczna akcja łodzian. Zbyt daleko wypuszczoną piłkę łapie bramkarz gości

4'

Zaatakowali goście. Radosław Lenart strzelał groźnie

4'

Ależ superakcja Widzewa. Dawid Kamiński z lewej dośrodkowuje, nie trafia jednak w piłkę ani Piotr Okuniewicz, ani Mateusz Michalski

3'

Na trybunach ponad 12 tysięcy widzów, ale jeszcze nie wszyscy kibice dotarli na widownię

1'

19:01

Ostatni mecz w roli gospodarza Widzew przegrał bardzo, bardzo dawno temu - 14 listopada 2015 roku, czyli jeszcze w IV lidze, w ostatniej kolejce rundy jesiennej. Ulegliśmy wtedy 1:2 Mechanikowi Radomsko. Serial następnych gier liczy już 25 spotkań bez porażki. Wyniki meczów Widzewa w roli gospodarza po przegranej z Mechanikiem: Zawisza Pajęczno 2:0, Włókniarz Zelów 1:0, Zawisza Rzgów 4:0, Omega Kleszczów 2:1, KS Paradyż 4:1, Pilica Przedbórz 4:0, Orzeł Nieborów 5:0, Rosanów 3:0, Zjednoczeni Bełchatów 1:1, Andrespolia 3:0, Boruta 4:0 i w bieżącym sezonie: Świt 2:0, Concordia Elbląg 2:1, Ursus 2:1, Ruch Wysokie 4:2, Ełk 2:1, Sokół Ostróda 0:0, Motor Lubawa 2:0, Pelikan 2:0, Lechia 2:1, Legia II 3:0, ŁKS Łomża 2:1, Huragan Wołomin 2:1, Jagiellonia II 2:0, ŁKS 0:0. 22 zwycięstwa, 3 remisy, gole: 60-11

18:54

Huragan Morąg jest 10 w tabeli, na wyjazdach wygrał tylko dwa razy, ale potrafił na przykład zremisować 1:1 na boisku lidera Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Jesienią Widzew przegrał w Morągu 0:3, ale nie przypominajmy lepiej tego meczu. Co było, a nie jest...

18:51

Czołówka tabeli III ligi: 1. Drwęca 65, 2. ŁKS 64, 3. Widzew 59 przed meczem z Huraganem Morąg. Do końca jeszcze 4 kolejki: 27 maja: MKS Ełk - Widzew, ŁKS - Lechia, Drwęca - Motor Lubawa 3 czerwca: Widzew - Drwęca, Legia II - ŁKS 10 czerwca: Sokół Ostróda - Widzew, ŁKS Łódź - ŁKS Łomża, Drwęca - Concordia Elbląg 14 czerwca: Widzew - Sokół Aleksandrów, Ursus - ŁKS, Lechia - Drwęca

18:50

Już za 20 minut rozpocznie się mecz 30. kolejki III ligi: Widzew - Huragan Morąg. To spotkanie rozgrywane jest dopiero w poniedziałek - zostało przełożone na prośbę policji, która w weekend zajęta była ochroną Juvenaliów.