Sokół OstródaSokół Ostróda
2 : 2
Widzew ŁódźWidzew Łódź
96'

Koniec meczu. Widzew był bliższy zwycięstwa. Piękne bramki Marcina Nowaka głową i Macieja Kazimierowicza lobem zza linii środkowej nie wystarczyły. Ostatni wyjazd zakończył się remisem 2:2

96'

Gospodarze nie wykorzystali stałego fragmentu gry

93'

Łukasz Buczkowski strzelał, ale piłka wyszła na róg

93'

Wolny dla gospodarzy z 25 metrów

92'

Niewiele brakowało, a Widzew straciłby trzecią bramkę. Nie sięgnął piłki napastnik Sokoła

90'

Sędzia pokazuje, że doliczy 4 minuty

89'

Zmiana w Widzewie.

89'

Tracimy gola po rogu i strzale głową Roberta Hirsza

88'

Michał Jankowski strzelał, Patryk Wolański obronił

88'

Znów kontra, Adam Radwański strzelał z trzech metrów do pustej bramki, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną

87'

Gospodarze atakują, a łodzianie mają okazje do kontry

82'

Zmarnowaliśmy kapitalną kontrę. Czterech widzewiaków atakowało dwóch obrońców Sokoła. Niepotrzebnie podawał Mateusz Michalski. Powinien strzelać

78'

Kolejna zmiana

77'

Zmiany w Sokole

74'

Zmiana w Sokole. Sebastian Pączko zwalnia miejsca dla Cezarego Nowińskiego

73'

Jesteśmy pod wrażeniem zagrania Macieja Kazimierowicza. To był kapitalny lob. Brawo

69'

Maciej Kazimierowicz jak Marek Citko. Widzewiak strzelił zza linii środkowej, jak kiedyć Marek w meczu z Atletico. Prowadzimy 2:1

66'

W doskonałej sytuacji był Grzegorz Brochocki - piłkarz Widzewa strzelił, lecz Kamil Kotkowski obronił. Jaka szkoda

65'

Marcin Kozłowski wybił piłkę sprzed prawie pustej bramki

63'

Nie stworzyliśmy groźnej sytuacji po tym rogu

62'

Grzegorz Brochocki wywalczył róg

60'

Pierwsza zmiana w Widzewie. Uraz przeszkadzał w grze Patrykowi Baranowi

60'

Za dalekie dośrodkowanie

59'

Mateusz Michalski strzelał z pola karnego, ale w ostatniej chwili został zablokowany. Róg

56'

Zmiana w drużynie Sokoła. Kontuzjowany zszedł Krystian Słowicki

53'

Gospodarze wyrównali. Sebastian Pączko strzelił z linii pola karnego, a Patryk Wolański nie był w stanie sięgnąć piłki

50'

Dawid Kamiński trafił w słupek, dobitkę Mateusza Michalskiego złapał bramkarz Sokoła

48'

Gorąco pod naszą bramką. Patryk Wolański tuż przed linią łapie piłkę

47'

Goście zaczęli od groźnej akcji na szczęście wybiliśmy piłkę na róg

45'

Rozpoczęła się druga połowa spotkania

47'

Koniec pierwszej połowy. Widzew prowadzi 1:0

43'

Z wolnego z odległości 25 metrów na wprost bramki strzelał Sebastian Olczak, ale to był kiepski i niecelny strzał

40'

Robert Hirsz główkował z 5 metrów, ale niezbyt mocno

38'

Adam Radwański wbiegł w pole karne, ale stracił równowagę. Liczył, że może sędzia podyktuje jedenastkę, ale to byłby kabaret

35'

Kartka za faul dla piłkarza Sokoła Krystiana Słowickiego

35'

Widzewiacy wyjaśnili kolejną groźną sytuację po rogu wykonywanym przez gospodarzy

32'

Sebastian Pączko huknął za 25 metrów, na szczęście dla Widzewa dwa metry nad bramką

31'

Patryk Baran już w pełni sił

31'

Po zdecydowanym wślizgu Patryk Baran leży na boisku. Konieczna pomoc lekarska

30'

Gospodarze próbują wyrównać - atakują większą liczbą zawodników

27'

Wreszcie rozpoczęli doping kibice Widzewa, których do Ostródy przyjechało kilkuset

19'

Gol dla Widzewa. Autorem Marcin Nowak. 1:0 dla łodzian

25'

Gol dla Widzewa padł w 19 minucie. Marcin Nowak wykorzystał dośrodkowanie z rogu

24'

Po dośrodkowaniu zza pola karnego strzelał Adam Radwański. Piłka minęła spojenie słupka z poprzeczką o jakieś półtora metra

23'

Maciej Kazimierowicz strzelał zza pola karnego, piłka trafiła w obrońcę i wyszła na róg

23'

Ależ okazja na drugą bramkę dla Widzewa. Wspaniały rajd przez pół boiska Mateusza Michalskiego i wyłożenie piłki do Dawida Kamińskiego. Ten wbiegł w pole karne, ale nie trafił w bramkę

18'

Adam Radwański był sam na sam z bramkarzem Sokoła, ale został zablokowany i wywalczył tylko róg

18'

Mateusz Michalski próbował lobować nad bramkarzem Sokoła, ale zrobił to nieudolnie

17'

Patryk Wolański piąstkuje po dośrodkowaniu gospodarzy

15'

Dobra akcja Widzewa. Daniel Mąka przewrócony w polu karnym

10'

Patryk Wolański łapie piłkę

10'

Róg dla gospodarzy. Sokół odważnie sobie poczyna

8'

Nieporozumienie Daniela Mąki z Dawidem Kamińskim - stracona akcja

8'

Łukasz Suchocki zdecydował się na strzał na bramkę Patryka Wolańskiego. Strzelił kiepsko, daleko od bramki

4'

Maciej Kazimierowicz strzelał z powietrza zza pola karnego. Spudłował

3'

Nerwowy początek, akcje obu drużyn przerywane w środku boiska

1'

Rozpoczęli

20:00

Widzew zagra na czerwono, Sokół na biało. Imponująca jest murawa, wzorowo przygotowana do meczu

19:58

Sędzia Piotr Rzucidło (Warszawa) wyprowadza obie drużyny na płytę boiska

19:54

Za 5 minut rozpocznie się mecz w Ostródzie Sokoła z Widzewem. Widzew zagrał w osłabionym składzie. Kontuzja pleców wyeliminowała z gry Krzysztofa Możdżonka, kontuzja kolana - Bartłomieja Gromka, konsekwencje wypadku komunikacyjnego - Piotra Okuniewicza, choroba - Michała Czaplarskiego, łokieć w gipsie - Pawła Broniszewskiego, uraz ścięgna Achillesa - Adriana Budkę, a z powodu ósmej żółtej kartki nie zagrał Kamil Tlaga. Nie dość na tym, bo przed meczem kłopoty z żołądkiem zgłosił Sebastian Zieleniecki.