1 : 3
Rozwój KatowiceRozwój Katowice
1. połowa1 : 2
90'

Sędzia kończy spotkanie. Rozwój Katowice zasłużenie wygrywa z Zagłębiem 3:1. Bramki dla Rozwoju zdobywali: Maciej Wolny, Wojciech Król, Sebastian Gielza. Honorowe trafienie dla Zagłębia zaliczył Lachowski. Dziękuję za uwagę i zapraszam na kolejne relacje.

89'

Tadeusz Tyc ukarany żółtym "kartonikiem".

86'

Rzut rożny dla Rozwoju. Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze wybija Volodymyr Ostroushko.

83'

Daniel Paszek melduje się na boisku w miejsce strzelca bramki Wojciecha Króla.

81'

Wojciech Białek ukarany żółtą kartką.

78'

Lesik spróbował strzału z dystansu, ale pewnie piłkę złapał Soliński.

76'

Boisko opuścił strzelec bramki Sebastian Gielza, a w jego miejsce Tadeusz Tyc.

75'

Zagłębie imponuje niedokładnością. Z taką grą nie będą w stanie zdobyć kontaktowej bramki.

72'

Kolejna akcja na prawym skrzydle Króla, ale próba zagrania w pole karne bardzo niedokładna.

70'

Zawodnicy z Sosnowca podają piłkę wprost pod nogi graczy z Katowic. Kibice Zagłębia są mocno poirytowani grą swojego zespołu.

67'

Szymon Kapias pojawia się na murawie za Roberta Tkocza.

64'

Dużo walki w środku pola w wykonaniu obu zespołów.

62'

Wyraźnie podłamani stratą bramki są podopieczni Jerzego Wyrobka, ale cały czas próbują stwarzać sobie sytuację pod bramką Solińskiego.

58'

Dawid Weis pojawił się na boisku w miejsce Michała Grunta.

57'

Dośrodkowanie ze skrzydła do Gielzy, który podwyższył wynik spotkania.

57'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Gielza strzelcem bramki.

56'

Lesik uderzył z 30. metrów, ale piękną interwencją popisał się Soliński.

54'

Rzut wolny dla Rozwoju. Z przed pola karnego uderzał Tkocz, lecz piłkę z problemami złapał Suchański.

52'

Gałecki ukarany kartką za przeszkadzanie przy rozpoczęciu gry.

49'

Pierwsza okazja dla Rozwoju. Z prawego skrzydła uderzał Król, ale niecelnie.

47'

Kolejny rzut wolny dla Zagłębia. Uderzał Lachowski, ale piłkę wypiąstkował Soliński.

46'

Świetna okazja dla gospodarzy. Dośrodkowanie Lachowskiego, do piłki dopadł Lesik, ale uderzył nad poprzeczką.

46'

Piłkarze Zagłębia rozpoczęli drugą połowę.

18:00

Za Cyganka pojawił się Rojewski.

17:59

Zawodnicy wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej części gry.

17:57

W barwach Zagłębia intensywnie rozgrzewa się Łukasz Rojewski. Najprawdopodobniej pojawi się na boisku od początku drugiej części gry.

17:53

Zagłębie jak na razie nie zachwyca swoją grą. Zmiana systemu gry na jednego napastnika nic nie zmieniła w grze gospodarzy. Natomiast zespół z Katowic potrafił wykorzystać swoje sytuacje i prowadzi 1:2.

17:47

Zagłębie Sosnowiec

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania.

45'

Sędzia doliczył do pierwszej połowy dwie minuty.

43'

Ładne uderzenie z wolnego Roberta Tkocza, ale piłkę z trudem wypiąstkował Suchański.

41'

Rzut wolny dla podopiecznych Mirosława Smyły. Dośrodkowanie w pole karne, ale dobrze radzą sobie obrońcy gospodarzy.

39'

Ależ okazja dla Rozwoju. Zalewski posłał świetną piłkę do Króla, który został w ostatniej chwili zablokowany.

35'

Ładne prostopadłe zagranie do Króla, ale ten nie opanował piłki przed linią końcową.

33'

Rzut wolny dla Rozwoju. Z 35. metrów uderzał Tkocz i piłkę piąstkował Suchański.

32'

Lis ukarany żółtą kartką za faul na Michale Gruncie.

29'

Pajączkowski opuścił boisko z powodu urazu, a w jego miejsce Gleń.

26'

Szybka odpowiedź Zagłebia. Piłka odbiła się w polu karnym i spadła na drugim metrze pod nogi Lachowskiego, który umieścił ją w siatce. 1:2!

26'

GOOOOOOOOL! Marcin Lachowski!

23'

Świetna prostopadła piłka do króla, który w sytuacji sam na sam z Suchańskim nie miał problemu z umieszczeniem piłki w siatce.

23'

GOOOOOOOOOOOOOL! Wojciech Król i mamy 0:2

21'

Ładne dośrodkowanie Pajączkowskiego w stronę Grunta, ale ten nie doszedł do tego podania.

20'

Żółtą kartką ukarany Michał Grunt za brutalny faul na Gałeckim.

16'

Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Pajączkowskiego, świetny strzał głową jednego z zawodników Zagłębia, ale jeszcze lepsza interwencja Smolińskiego.

16'

Próba zagrania Grunta do Lachowskiego, ale dobrze obrońca wybił na rzut rożny.

13'

Zagłębie nawet po zmianie systemu gry nie potrafi stwarzać sobie klarownych sytuacji.

11'

Ładne prostopadłe podanie do Króla, ale jego dośrodkowanie tylko przeszło przez pole karne Zagłębia. Później groźny strzał z dystansu oddał Gielza.

9'

Ładna akcja Zagłębia. Prostopadłe podanie do Grunta, który wywalczył rzut rożny.

6'

Po stracie bramki zawodnicy Zagłębia wydają się być zagubieni. Inicjatywę przejęli goście.

4'

[zdjecie=1 oblej=1]Zagłębie Sosnowiec

A tak prezentowali się zawodnicy przed rozpoczęciem spotkania.

3'

Maciej Wolny popisał się świetnym strzałem z ok. 25 metrów i nie dał szans Suchańskiemu. 0:1!

3'

GOOOOOOOOOOOL! Maciej Wolny!

2'

Pierwsza groźna sytuacja Zagłębia. Z ok. 25 metrów strzelał Matusiak, ale piłka przeszła metr obok słupka.

16:59

Sędzia rozpoczął spotkanie. Przy piłce zawodnicy gości.

16:57

Zawodnicy są już na murawie za chwilę początek spotkania.

16:54

Zawodnicy rezerwowi Rozwoju Katowice: Sebastian Faber, Daniel Paszek, Łukasz Kut, Szymon Kapias, Dawid Domański, Rafał Wawrzyńczok, Tadeusz Tyc.

16:53

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Dawid Kudła, Rafał Jankowski, Tomasz Szatan, Łukasz Rojewski, Mateusz Gleń, Hubert Tylec, Dawid Weis

16:51

Zawodnicy już opuścili murawę. Za ok 10 minut początek spotkania. Za chwilę podam zawodników rezerwowych obu zespołów.

16:50

Musimy się zastanowić nad taktyką, gdyż gra dwoma napastnikami nie pomaga nam dużo. Po analizie zastanowimy się, co robić dalej - mówił na konferencji prasowej po meczu z Gryfem trener Zagłębia Jerzy Wyrobek. Jak widać zmiana ustawienia okazała się niezbędna.

16:45

Po lewej strony widnieją już składy obydwu drużyn. W ekipie Zagłębia mamy zmianę ustawienia w porównaniu do poprzednich spotkań. W ataku Sosnowiczan tylko jeden wysunięty napastnik, jest nim dzisiaj Michał Grunt. Na ławce usiądzie zatem król strzelców ubiegłorocznych rozgrywek, Rafał Jankowski.

16:40

Witamy w relacji ze spotkania trzeciej kolejki 2. ligi zachodniej pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec, a Rozwojem Katowice. Początek spotkania za niespełna 20 minut.