Zagłębie SosnowiecZagłębie Sosnowiec
0 : 1
lech rypinLech Rypin
93'

Sędzia kończy spotkanie. Lech Rypin zasłużenie wygrywa z Zagłębiem Sosnowiec 0:1. Dziękuję za uwagę.

90'

Sędzia przedłużył spotkanie o trzy minuty.

89'

Michalak za Tabaczyńskiego.

89'

Najlepsza okazja dla gospodarzy. Prostopadła piłka do Grunta, który miał już przed sobą tylko bramkarza i uderzył wprost w niego.

85'

Baranowski pojawia się na boisku w miejsce Fredyka.

82'

Ze skrzydła do środka zszedł Sierczyński, uderzył w światło bramki, lecz pewnie interweniował Szymański.

80'

Fredyk uderzył z dystansu, ale z wielkim trudem wybił ją Kudła.

79'

Rzut wolny dla Zagłębia. Dośrodkowanie w pole karne od Cyganka otrzymał Grunt, ale z metra strzelił obok bramki.

77'

Wrzesiński próbował na skrzydle minąć Lesika i wywalczył rzut rożny. Z rzutu rożnego zagranie w pole karne bardzo niedokładne.

74'

Ładnie Wrzesiński popędził prawym skrzydłem, lecz jego dośrodkowanie wybił Adrian Marek.

73'

Boisko opuścił Jankowski, a w jego miejsce Michał Grunt.

70'

Atanackovic uderzył wprost w Adriana Marka i będzie rzut rożny. Dośrodkowanie z narożnika boiska zatrzymało się już na pierwszym obrońcy gospodarzy.

68'

Zmiana także w szeregach Zagłębia. Rojewski opuszcza boisko, a w jego miejsce Cyganek.

68'

Lewandowski pojawia się na boisku w miejsce Filipiaka.

65'

Okazja dla Zagłębia. Jankowski wyszedł z kontratakiem podał na wole pole do Lachowskiego, lecz ten bardzo niecelnie uderzył na bramkę.

64'

Kolejna dobra okazja dla gości. Adamiec dogrywał ze skrzydła do Tabaczyńskiego, ale ten minął się z piłką.

61'

Ładny strzał z przed pola karnego Wrzesińskiego, ale jeszcze lepiej interweniował Kudła.

60'

Dobra okazja dla gospodarzy. Gleń na prawym skrzydle minął obrońcę gości, dośrodkował w pole karne, ale z piłką minął się Jankowski.

59'

Wyrzut z autu Volodymyra Ostroushko, piłkę wybili obrońcy, lecz przed polem karnym dopadł do niej Lesik, ale jego strzał poszybował nad bramką.

57'

Paweł Adamiec pojawia się na murawie w miejsce strzelca bramki dla Rypina Jakuba Bojasa.

57'

Mateusz Gleń pojawia się na murawie w miejsce Weisa.

57'

Żółtą kartką ukarany Buchalski za brzydki faul.

53'

Dużo nie dokładności w poczynaniach obu zespołów, ale jak na razie lepiej wygląda gra zespołu gości.

50'

Ładne zagranie ze skrzydła do Wrzesińskeigo, ale jego próba odegrania w pole karne została zablokowana.

48'

Prostopadła piłka do Tabaczyńskiego, ale świetna interwencja Lesika.

47'

Adrian Marek ukarany żółtą kartką.

46'

Sędzia rozpoczyna drugą połowę. Przy piłce zawodnicy gości.

17:57

Zawodnicy wracają na boisko. Za chwilę początek drugiej części spotkania.

45'

Sędzie kończy pierwszą połowę spotkania. Po 45. minutach goście prowadzą 0:1 po bramce Jakuba Bojasa.

45'

Sędzia przedłużył pierwszą część spotkania o jedną minutę.

42'

Ładna akcja Lecha. Bojas zagrał przed pole karne do Atanackovica, ten uderzył na bramkę, lecz minimalnie chybił.

41'

Rzut wolny dla Zagłębia. Lachowski dogrywa w pole karne do Marka, ale piłka przeleciała obok słupka bramki Szymańskiego.

39'

Próba prostopadłego podania do Atanackovica, ale szybszy był Kudła.

36'

Ładna składna akcja gości dała im prowadzenie w tym spotkaniu. Chwilę później mogło być 0:2, ale strzał Grube przeszedł minimalnie obok bramki.

34'

Grube dograł ze skrzydła w pole karne do Bojasa i ten umieścił piłkę w długim rogu bramki.

34'

GOOOOOOOOOOOOL! Jakub Bojas strzela pierwszą bramkę w tym spotkaniu.

33'

Próba wyjścia z kontratakiem Atanackovica, ale straci ł piłkę.

32'

rypin zamknięty na własnej połowie, ale na razie nie ma bezpośredniego zagrożenia bramki Szymańskiego.

29'

Wrzesiński popędził prawym skrzydłem, ale dośrodkował wprost pod nogi Sierczyńskiego.

26'

Ależ okazja dla Zagłębia. Piłkę ze skrzydła w pole karne zagrał Sierczyński, ale z piłką minął sie Jankowski. Przed linią końcową doszedł do niej Weis, zagrał do Rojewskiego, ale ten źle złożył się do strzału i piłka przeszła obok słupka.

23'

Ładne zgranie jednego z zawodników Lecha do Atanackovica, ale jego strzał przeszedł nad poprzeczką.

22'

W tym fragmencie spotkania inicjatywę przejęli gospodarze. Czy przyniesie im to bramkę?

21'

Rzut wolny dla Zagłębia. Lachowski zagrał w pole karne, piłkę wybili obrońcy. Przed polem karnym do piłki dopadł Sierczyński, ale jego strzał przeszedł obok bramki.

19'

Po interwencji lekarza Sierczyński wraca na murawę.

18'

Ewidentnie faulowany na prawym skrzydle był Sierczyński, ale sędzia nie przerwał gry. Zawodnik Zagłębia nadal leży na murawie.

15'

Rzut wolny dla Zagłębia. Lachowski dośrodkowuje w pole karne do Rojewskiego, ale ten strzela wysoko ponad bramką.

13'

Mecz nie stoi na wysokim poziomie. Obie drużyny popełniają sporo błędów, przez co spotkanie nie jest ładnym widowiskiem.

11'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła od Lesika doszło w pole karne, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną Jankowskiego.

8'

Na razie nie wiele się dzieje na murawie. Obie drużyny walczą w środku pola. Niewielką przewagę mają goście.

6'

Dobra akcja graczy z Rypina. Fredyk dostał dobrą piłkę ze skrzydła, ale uderzył minimalnie obok słupka.

3'

Rzut rożny dla gospodarzy. Lesik rozgrywa krótki rzut rożny, ale dobrze orientują się obrońcy gości i przechwytują piłkę.

1'

Na stadionie w Sosnowcu pojawił się Maciej Żurawski.

16:59

Sędzia zagwizdał po raz pierwszy. Przy piłce zawodnicy gospodarzy.

16:56

Sędzia główny Robert Podlecki wyprowadza zawodników obu zespołów na murawę. Za chwilę początek spotkania.

16:49

Zawodnicy powoli opuszczają murawę stadionu Ludowego w Sosnowcu, by za chwilę na nią powrócić i walczyć o trzy punkty.

16:48

W zespole Zagłębia Sosnowiec debiutuje w bramce Dawid Kudła.

16:40

Zawodnicy obu zespołów rozgrzewają się na murawie. Do rozpoczęcia spotkania pozostało 20 minut.

16:39

Zawodnicy rezerwowi Lecha Rypin:Ariel Winiecki, Szymon Moszczyński, Łukasz Michalak, Marcin Baranowski, Paweł Lewandowski, Michał Żurowski, Paweł Adamiec.

16:38

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Marcin Suchański, Michał Grunt, Mateusz Gleń, Michał Cyganek, Wojciech Białek, Hubert Tylec